Brabo Bree

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Pana Gavriilakis

Functie: Voorzitter
Email: pana.gavriilakis@gmail.com
Gsm: 0497307439
Adres: berkenlaan 56 3960 Bree

Eric Pareyn

Functie: Secretaris
Email: eric.pareyn@telenet.be
Gsm:
Adres: roterstraat 19 3960 Bree

Ad Brandwyk

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: ad.brandwyk@gmail.com
Gsm: 0484035765
Adres: berkenlaan 38 3960 Bree

Laatste uitslagen

P3U13 (4 - 4) M-F 09/10/2021 13:00 M.V.C. Molenbeersel 2 - 3 V.C. Brabo Bree
P3U11 (3 - 3) M-B 09/10/2021 13:00 Mavo Dilsen-Stokkem B 0 - 4 V.C. Brabo Bree B
P3D-A 09/10/2021 20:00 V.C. Brabo Bree A 3 - 1 Volleybalclub Pelt B
P4D-B 10/10/2021 10:00 V.C. Brabo Bree B 1 - 3 Stalvoc Beverlo C
P3U15 (6 - 6) M-D 10/10/2021 10:00 V.C. Brabo Bree 2 - 3 Kivoc/Govoc
P3U11 (3 - 3) M-A 10/10/2021 10:00 V.C. Brabo Bree A 4 - 0 Mavo Dilsen-Stokkem A
P3U11 (3 - 3) M-A 16/10/2021 12:00 MVC Peer 3 - 1 V.C. Brabo Bree A
P3D-A 16/10/2021 13:30 Tectum Achel B 0 - 3 V.C. Brabo Bree A
P3U13 (4 - 4) M-F 17/10/2021 10:00 V.C. Brabo Bree 3 - 1 Kivoc Kinrooi
P3U11 (3 - 3) M-B 17/10/2021 10:00 V.C. Brabo Bree B 0 - 4 Kevoc Kessenich A
P3U15 (6 - 6) M-D 17/10/2021 11:00 M.V.C. Molenbeersel 1 - 3 V.C. Brabo Bree
P4D-B 17/10/2021 16:30 Dievoc Diepenbeek E 0 - 3 V.C. Brabo Bree B

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

P3U11 (3 - 3) M-A P3U11 (3 - 3) M-A-0012 23/10/2021 13:00 Mavo Dilsen-Stokkem A V.C. Brabo Bree A
P3U13 (4 - 4) M-F P3U13 (4 - 4) M-F-0011 23/10/2021 14:00 Tongerlo V.C. V.C. Brabo Bree
P3D-A P3D-A-0036 23/10/2021 20:00 V.C. Brabo Bree A Kivola Riemst D
P4D-B P4D-B-0028 24/10/2021 10:00 V.C. Brabo Bree B Lovoc Lommel B
P3U15 (6 - 6) M-D P3U15 (6 - 6) M-D-0017 24/10/2021 10:00 V.C. Brabo Bree MVC Peer A
P3U11 (3 - 3) M-B P3U11 (3 - 3) M-B-0001 24/10/2021 10:00 V.C. Brabo Bree B VC Greenyard Maaseik A
BVLPD J BVLPD J-0054 30/10/2021 13:00 Cristal Alken Jeval C (P2) V.C. Brabo Bree A (P3)
BVLPD C BVLPD C-0040 31/10/2021 10:00 V.C. Brabo Bree B (P4) Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden (P2)

Jeugdscheidsrechters

An Klaps
Birthe Vandermeulen
Daniel Bex
Geert Vandermeulen
Janne Creemers
Joyce Neyens
Louis Derkoningen
Marise Paesen
Mirthe Theuwissen
Pana Gavriilakis

Sporthallen

Sporthal Olympia (hal 1), Bree

Adres: Sportlaan 6, 3960 Bree
Tel: (0)89 85 84 45

Sporthal Olympia (hal 2), Bree

Adres: Sportlaan 6, 3960 Bree
Tel: (0)89 85 84 45