Wara Genk

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Paul Molemans

Functie: Voorzitter
Email: paul.molemans@alro.be
Gsm: 0496813980
Adres: weg naar as 129 3600 Genk

Bert Lambie

Functie: Secretaris
Email: secretaris@vcgenk.be
Gsm: 0476927023
Adres: postestraat 25 3690 Zutendaal

Andreas Gryncewicz

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: andreas.gr@telenet.be
Gsm: 0474609860
Adres: eindstraat 11 3690 Zutendaal

Johan De Cuyper

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: ictjohan@gmail.com
Gsm: 0477459261
Adres: jos de greevestraat 65 3600 Genk

Laatste uitslagen

P2U11 (3 - 3) M 09/10/2021 10:00 Datovoc Tongeren B 4 - 0 Wara Genk B
P1U13 (4 - 4) M 09/10/2021 12:00 Wara Genk A 3 - 1 Dievoc Diepenbeek A
P2U11 (3 - 3) J-B 09/10/2021 12:00 Tongerlo V.C. 1 - 3 Wara Genk
PU15* (4 - 4) M 09/10/2021 13:30 Wara Genk C 4 - 0 Koninklijke Volleybalclub Maasmechelen D
P3D-B 09/10/2021 14:30 Wara Genk C 1 - 3 HE-VOC Hechtel-Eksel C
P3H-A 09/10/2021 16:30 Wara Genk C 1 - 3 KVC GEMS DIEPENBEEK B
P2U17M-A 09/10/2021 16:30 Bepavoc Beringen 2 - 3 Wara Genk
P3D-C 09/10/2021 17:00 Wara Genk B 3 - 0 Dames Volley Hasselt (DVH) C
P1D 09/10/2021 20:00 Wara Genk A 2 - 3 VZW SCHOVOC BEVERST A
P1H 09/10/2021 21:00 Wara Genk B 3 - 1 VBC BEVO GEETBETS B
P2U11 (3 - 3) M 10/10/2021 12:00 Wara Genk A 1 - 3 TAMERA LUMMEN
P1U15 (6 - 6) M-A 10/10/2021 13:30 Wara Genk A 4 - 0 Jaraco As A
P2U13 (4 - 4) M-C 10/10/2021 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST A 2 - 3 Wara Genk B
P1U17J 10/10/2021 14:30 Wara Genk 4 - 0 Stalvoc Beverlo
P4D-A 10/10/2021 16:00 Wara Genk D 0 - 3 VC Zutendaal B
P2U13 (4 - 4) J-A 16/10/2021 10:00 VBC BEVO GEETBETS A 3 - 1 Wara Genk
P1U13 (4 - 4) M 16/10/2021 13:00 Stalvoc Beverlo 0 - 4 Wara Genk A
PU15* (4 - 4) M 16/10/2021 13:30 Wara Genk C 4 - 0 Volleybalclub Pelt
P3D-C 16/10/2021 14:00 Wara Genk B 0 - 3 Davost Sint-Truiden B
P4D-A 16/10/2021 14:30 Volleybal Club Herk-De-Stad A 2 - 3 Wara Genk D
P3D-B 16/10/2021 16:00 Wara Genk C 1 - 3 Dievoc Diepenbeek C
P3H-A 16/10/2021 16:30 Wara Genk C 0 - 3 VT Safesign Hasselt C
P1D 16/10/2021 20:00 Wara Genk A 3 - 0 VTO Opglabbeek A
P1H 16/10/2021 20:30 Wara Genk B 3 - 0 Kivola Riemst B
P1U17J 17/10/2021 10:30 Mavo Dilsen-Stokkem 4 - 0 Wara Genk
P2U11 (3 - 3) M 17/10/2021 11:00 Wara Genk B 0 - 4 TAMERA LUMMEN
P2U17M-A 17/10/2021 11:30 HE-VOC Hechtel-Eksel A 3 - 1 Wara Genk
P2U15 (6 - 6) M-B 17/10/2021 12:00 HE-VOC Hechtel-Eksel A 3 - 1 Wara Genk B
P2U11 (3 - 3) J-B 17/10/2021 12:00 Wara Genk 3 - 2 Stalvoc Beverlo A
P2U11 (3 - 3) M 17/10/2021 13:30 Wara Genk A 2 - 3 Stalvoc Beverlo B
P2U13 (4 - 4) M-C 17/10/2021 14:30 Wara Genk B 4 - 0 Mavo Dilsen-Stokkem C
P2U15 (6 - 6) J-C 17/10/2021 16:00 Wara Genk 4 - 0 Tongerlo V.C./Kivoc Kinrooi

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

P2U13 (4 - 4) J-A P2U13 (4 - 4) J-A-0021 23/10/2021 13:00 VT Safesign Hasselt B Wara Genk
P2U11 (3 - 3) J-B P2U11 (3 - 3) J-B-0012 23/10/2021 13:00 Mavo Dilsen-Stokkem B Wara Genk
P1U13 (4 - 4) M P1U13 (4 - 4) M-0022 23/10/2021 14:00 Wara Genk A Cristal Alken Jeval K
P2U13 (4 - 4) M-C P2U13 (4 - 4) M-C-0027 23/10/2021 16:00 Kivola Riemst A Wara Genk B
P3D-B P3D-B-0042 23/10/2021 16:00 Wara Genk C Kivola Riemst C
P3H-A P3H-A-0019 23/10/2021 16:30 Wara Genk C Tongerlo V.C.B
P4D-A P4D-A-0022 23/10/2021 16:30 FIT V.B.C. HAM B Wara Genk D
P3D-C P3D-C-0012 23/10/2021 19:00 Wara Genk B Kivola Riemst B
P1H P1H-0035 23/10/2021 20:00 Wara Genk B Mavo Dilsen-Stokkem
P2U15 (6 - 6) J-C P2U15 (6 - 6) J-C-0011 24/10/2021 10:00 Stalvoc Beverlo B Wara Genk
P2U11 (3 - 3) M P2U11 (3 - 3) M-0012 24/10/2021 12:00 Wara Genk A Wara Genk B
P1U15 (6 - 6) M-A P1U15 (6 - 6) M-A-0011 24/10/2021 13:30 Wara Genk A Tongerlo V.C. A
PU15* (4 - 4) M PU15* (4 - 4) M-0025 24/10/2021 13:30 Cristal Alken Jeval L Wara Genk C
P2U17M-A P2U17M-A-0023 24/10/2021 14:00 Lovoc Lommel Wara Genk
P1U17J P1U17J-0011 24/10/2021 14:30 Wara Genk VC Greenyard Maaseik A
P2U15 (6 - 6) M-B P2U15 (6 - 6) M-B-0017 24/10/2021 18:00 Lovoc Lommel Wara Genk B
P1D P1D-0026 24/10/2021 18:00 Cristal Alken Jeval B Wara Genk A
BVLPH D BVLPH D-0023 24/10/2021 18:30 Koninklijke Volleybalclub Maasmechelen (P1) Wara Genk B (P1)
P1U15 (6 - 6) M-A P1U15 (6 - 6) M-A-0010 30/10/2021 10:30 Kivola Riemst A Wara Genk A
BVLPD P BVLPD P-0065 30/10/2021 14:00 Wara Genk D (P4) Dievoc Diepenbeek C (P3)
BVLPH D BVLPH D-0007 30/10/2021 15:00 Wara Genk B (P1) HE-VOC Hechtel-Eksel D (P3)
P2U13 (4 - 4) J-A P2U13 (4 - 4) J-A-0026 30/10/2021 16:30 Wara Genk Fit V.B.C. Ham A
BVLPD B BVLPD B-0038 30/10/2021 17:00 HVC HELCHTEREN B (P3) Wara Genk A (P1)
BVLPD F BVLPD F-0045 30/10/2021 19:00 Wara Genk B (P3) VBC BEVO GEETBETS B (P4)
BVLNATH A BVLNATH A-0002 30/10/2021 20:00 WARA GENK A (Nat 3) V.C. HELIOS ZONHOVEN A (Nat 2)
BVLPD Q BVLPD Q-0067 30/10/2021 20:00 Dames Volley Hasselt (DVH) B (P1) Wara Genk C (P3)

Jeugdscheidsrechters

Andreas Gryncewicz
Annelies Geusens
Arwen Dirix
Bert Lambie
Bram Janssen
Claudia Vangeel
Daan Hermans
Dennis Hertoghe
Elien Gieraerts
Frans Janssen
Gitte Nijsen
Hanne Franssen
Irme Kellens
Jan Gregoor
Janne Vangronsveld
Johan De Cuyper
Joris Van Rafelghem
Juul Pelssers
Karlien Boyen
Karlijn Achten
Lotte Wibail
Maarten Gielkens
Maxim De Cuyper
Nina Pieri
Paul Molemans
Renee Weckx
Roger Janssens
Saskia Smeets
Seppe Horions
Stijn Gregoor
Willy Huyskens

Sporthallen

Sporthal Eurassur-hal, Genk

Adres: Richter 17, 3600 Genk
Tel: (0)89 20 51 60