Wara Genk

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Paul Molemans

Functie: Voorzitter
Email: paul.molemans@alro.be
Gsm: 0496813980
Adres: weg naar as 129, 3600 Genk

Bert Lambie

Functie: Secretaris
Email: secretaris@vcgenk.be
Gsm: 0476927023
Adres: postestraat 25, 3690 Zutendaal

Erik Dirix

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: erikdirix@telenet.be
Gsm: 0477378979
Adres: postbaan 11, 3600 Genk

Johan De Cuyper

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: johandc@skynet.be
Gsm: 0477459261
Adres: jos de greevestraat 65, 3600 Genk

Laatste uitslagen

2PM U11 (3 - 3) R2-C 15/03/2020 12:30 WARA GENK A - STALVOC BEVERLO B
Ereklasse U15M 15/03/2020 14:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN - WARA GENK A
STVM 2 - 2 (4) R2-B 15/03/2020 14:30 CRISTAL ALKEN JEVAL Q - WARA GENK
4PD-A 15/03/2020 15:00 WARA GENK D - DIEVOC DIEPENBEEK D
2PM U15 R2-F 20/03/2020 18:30 DAVOST SINT-TRUIDEN A - WARA GENK C
1PJ U15 R2 20/03/2020 19:00 WARA GENK A - MAVO DILSEN-STOKKEM B
2PM U13 (4 - 4) R2-C 21/03/2020 10:00 WEVOC WELLEN - WARA GENK B
Ereklasse U17M 21/03/2020 10:00 WARA GENK A - STALVOC BEVERLO A
STVM 2 - 2 (4) R2-B 21/03/2020 11:00 KOVOK KORTESSEM - WARA GENK
2PJ U15 R2-A 21/03/2020 11:00 WARA GENK B - KIVOLA RIEMST
2PM U15 R2-B 21/03/2020 12:30 WARA GENK B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A
2PJ U13 (4 - 4) R2-A 21/03/2020 13:30 VCK BOLDERBERG - WARA GENK
2PM U17 R2-C 21/03/2020 14:00 KIVOLA RIEMST B - WARA GENK C
2PM U11 (3 - 3) R2-D 21/03/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A - WARA GENK C
2PJ U11 (3 - 3) R2-A 21/03/2020 14:30 FIT V.B.C. HAM - WARA GENK
4PD-B 21/03/2020 15:00 WARA GENK C - FIT V.B.C. HAM D
2PH 21/03/2020 15:30 TECTUM ACHEL C - WARA GENK B
2PM U13 (4 - 4) R2-D 21/03/2020 16:00 WARA GENK C - DATOVOC TONGEREN B
Ereklasse U15M 21/03/2020 18:30 WARA GENK A - DAVOST SINT-TRUIDEN
1PD 21/03/2020 19:00 WARA GENK A - CRISTAL ALKEN JEVAL B
2PJ U17 R2-B 22/03/2020 10:00 Pelt - He-Voc - WARA GENK B
2PM U11 (3 - 3) R2-C 22/03/2020 10:00 WARA GENK A - TONGERLO V.C. A
2PM U13 (4 - 4) R2-A 22/03/2020 10:00 VTO OPGLABBEEK - WARA GENK A
1PJ U15 R2 22/03/2020 10:30 VT SAFESIGN HASSELT A - WARA GENK A
2PM U11 (3 - 3) R2-A 22/03/2020 12:30 WARA GENK B - JARACO AS U11A
2PJ U17 R2-A 22/03/2020 13:30 WARA GENK A - V.C. HELIOS ZONHOVEN
4PD-A 22/03/2020 15:00 WARA GENK D 3 - 0 VC ZUTENDAAL C
3PD-A 22/03/2020 18:00 WARA GENK B - ROVEKA STEVOORT C

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

3PD-A 3PD-A-0083 28/03/2020 13:00 CRISTAL ALKEN JEVAL D WARA GENK B
1PD 1PD-0074 28/03/2020 20:30 MVC PEER A WARA GENK A
2PH 2PH-0061 29/03/2020 10:30 TECTUM ACHEL D WARA GENK B
2PM U11 (3 - 3) R2-A 2PM U11 (3 - 3) R2-A-0012 29/03/2020 13:30 WARA GENK B HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN
4PD-A 4PD-A-0081 29/03/2020 15:00 WARA GENK D VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD
4PD-B 4PD-B-0067 29/03/2020 16:00 WARA GENK C VC ZUTENDAAL B
2PM U13 (4 - 4) R2-C 2PM U13 (4 - 4) R2-C-0027 04/04/2020 10:00 WARA GENK B CRISTAL ALKEN JEVAL M
2PM U15 R2-B 2PM U15 R2-B-0023 04/04/2020 11:00 DAVOST SINT-TRUIDEN B WARA GENK B
2PJ U15 R2-A 2PJ U15 R2-A-0015 04/04/2020 11:00 WARA GENK B V.C. HELIOS ZONHOVEN
STVM 2 - 2 (4) R2-B STVM 2 - 2 (4) R2-B-0016 04/04/2020 13:30 WARA GENK M.V.C. MOLENBEERSEL
4PD-B 4PD-B-0087 04/04/2020 14:00 KIVOLA RIEMST E WARA GENK C
2PM U17 R2-C 2PM U17 R2-C-0020 04/04/2020 15:30 WARA GENK C CRISTAL ALKEN JEVAL F
2PM U11 (3 - 3) R2-C 2PM U11 (3 - 3) R2-C-0016 04/04/2020 15:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B WARA GENK A
2PH 2PH-0087 04/04/2020 16:00 WARA GENK B VBC BEVO GEETBETS B
2PJ U17 R2-A 2PJ U17 R2-A-0018 04/04/2020 16:30 KVC GEMS DIEPENBEEK WARA GENK A
1PD 1PD-0087 04/04/2020 20:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A WARA GENK A
4PD-A 4PD-A-0090 04/04/2020 20:30 FIT V.B.C. HAM C WARA GENK D
2PM U17 R2-A 2PM U17 R2-A-0022 05/04/2020 10:00 WARA GENK B VC GREENYARD MAASEIK
2PJ U13 (4 - 4) R2-A 2PJ U13 (4 - 4) R2-A-0023 05/04/2020 10:30 STALVOC BEVERLO A WARA GENK
2PM U13 (4 - 4) R2-D 2PM U13 (4 - 4) R2-D-0021 05/04/2020 12:00 LOVOC LOMMEL A WARA GENK C
2PM U11 (3 - 3) R2-A 2PM U11 (3 - 3) R2-A-0024 05/04/2020 12:30 WARA GENK B VC GREENYARD MAASEIK B
2PM U13 (4 - 4) R2-A 2PM U13 (4 - 4) R2-A-0015 05/04/2020 13:30 CRISTAL ALKEN JEVAL K WARA GENK A
2PM U15 R2-F 2PM U15 R2-F-0015 05/04/2020 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST A WARA GENK C
2PJ U11 (3 - 3) R2-A 2PJ U11 (3 - 3) R2-A-0015 05/04/2020 15:00 WARA GENK MAVO DILSEN-STOKKEM B
3PD-A 3PD-A-0087 05/04/2020 18:00 WARA GENK B DIEVOC DIEPENBEEK C

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Heren(2PH)
Competitie 1ste Provinciale Dames(1PD)
Competitie 3de Provinciale Dames A(3PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames A(4PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames B(4PD-B)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 A(2PJ U17-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 B(2PJ U17-B)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15(1PJ U15)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 A(2PJ U15-A)
Competitie 2de Divisie Heren A(H2A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) A(2PJ U13 (4 - 4)-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) A(2PJ U11 (3 - 3)-A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 B(1PM U17-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 A(2PM U17-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 B(2PM U17-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 A(1PM U15-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 C(2PM U15-C)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(1PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(2PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) C(2PM U13 (4 - 4)-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) F(2PM U13 (4 - 4)-F)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) A(2PM U11 (3 - 3)-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) C(2PM U11 (3 - 3)-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) D(2PM U11 (3 - 3)-D)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie(BVL HND)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie G A(BVL HND A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-A(2PJ U17 R2-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-B(2PJ U17 R2-B)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep F(BVL HP F)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15 R2(1PJ U15 R2)
Competitie Beker van Limburg U17 Heren(BVL U17 Heren)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 R2-A(2PJ U15 R2-A)
Competitie Beker van Limburg U15 Heren(BVL U15 Heren)
Competitie Beker van Limburg U13 Heren(BVL U13 Heren)
Competitie Beker van Limburg U11 Heren(BVL U11 Heren)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-A(2PJ U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep C(BVL DP C)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep E(BVL DP E)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep M(BVL DP M)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) R2-A(2PJ U11 (3 - 3) R2-A)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie Ereklasse U17 Meisjes(Ereklasse U17M)
Competitie Ereklasse U15 Meisjes(Ereklasse U15M)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-A(2PM U17 R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-C(2PM U17 R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-B (2PM U15 R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-F(2PM U15 R2-F)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-A(2PM U11 (3 - 3) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-C(2PM U11 (3 - 3) R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-D(2PM U11 (3 - 3) R2-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-A(2PM U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-C(2PM U13 (4 - 4) R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-D(2PM U13 (4 - 4) R2-D)
Competitie Start2Volley Meisjes 2 - 2 (4) R2-B(STVM 2 - 2 (4) R2-B)

Jeugdscheidsrechters

Andreas Gryncewicz
Annelies Geusens
Arwen Dirix
Bert Lambie
Daan Hermans
Dennis Hertoghe
Elien Gieraerts
Eline Nijs
Frans Janssen
Gitte Nijsen
Hanne Franssen
Irme Kellens
Jan Gregoor
Janne Vangronsveld
Jella Mentens
Jinte Eymael
Johan De Cuyper
Joris Van Rafelghem
Jules De Cuyper
Karlijn Achten
Kevin Ferson
Larissa Schepers
Laura Leekens
Lore Gielkens
Lotte Vandael
Lotte Wibail
Maarten Gielkens
Maxim De Cuyper
Maxime Vansweevelt
Moran Bernaerts
Nele Molemans
Nina Pieri
Paul Molemans
Paulien Quintens
Pieter Gieraerts
Renee Weckx
Roger Janssens
Seppe Horions
Stijn Gregoor
Tim Metten
Willy Huyskens
Xander Poppe

Sporthallen

Sporthal Eurassur-hal, Genk

Adres: Richter 17, 3600 Genk
Tel: (0)89 20 51 60

St.-Jan Berchmanscollege, Genk

Adres: Collegelaan 1, 3600 Genk
Tel: (0)89 57 40 00

Sporthal O.L.Vr.lyceum

Adres: Collegelaan 30, 3600 Genk
Tel: (0)89 35 22 30