VC GREENYARD Maaseik

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Raymond Cretskens

Functie: Voorzitter
Email: info@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm: 0474983602
Adres: kempenstraat 11 3650 Dilsen-Stokkem

Patrick Martens

Functie: Secretaris
Email: patrickmartens@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm: 0477666844
Adres: maasweg 11 3680 Maaseik

Marc Vermeulen

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: marcvermeulen@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm: 0495640343
Adres: wurfelderbroekweg 10 3680 Maaseik

Yvo Thys

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: yvothys@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm: 0497838558
Adres: laarderweg 55 3990 Peer

Stef Stryckers

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: stefstryckers@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm: 0495659832
Adres: van eycklaan 9 3680 Maaseik

Bram Moors

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: brammoors@gmail.com
Gsm: 0496242914
Adres: stokkemerbaan 61 3650 Dilsen-Stokkem

Veerle Jacobs

Functie: Kalender verantwoordelijke
Email: veerlejacobs@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm:
Adres: pastoorstraat 20 3650 Dilsen-Stokkem

Laatste uitslagen

P2U13 (4 - 4) M-A 09/10/2021 11:00 VC Greenyard Maaseik B 3 - 1 Jaraco As B
P1U17J 09/10/2021 12:30 VC Greenyard Maaseik A 4 - 0 Mavo Dilsen-Stokkem
P2U15 (6 - 6) J-C 09/10/2021 14:00 Tongerlo V.C./Kivoc Kinrooi 0 - 4 VC Greenyard Maaseik
P2H 09/10/2021 15:00 VC Greenyard Maaseik D 1 - 3 Tongerlo V.C.A
P2U17M-B 09/10/2021 15:00 VC Greenyard Maaseik 4 - 0 Kevoc Kessenich A
P3H-A 09/10/2021 19:00 VT Safesign Hasselt C 3 - 0 VC Greenyard Maaseik E
P2H 09/10/2021 20:00 KVC GEMS DIEPENBEEK A 3 - 0 VC Greenyard Maaseik C
P2U13 (4 - 4) M-B 10/10/2021 10:00 Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden 1 - 3 VC Greenyard Maaseik A
P2U13 (4 - 4) J-C 10/10/2021 10:00 VC Greenyard Maaseik 2 - 3 Kevoc Kessenich
P3U11 (3 - 3) J 10/10/2021 10:00 VC Greenyard Maaseik A 0 - 4 Elvoc Elen J
P3U11 (3 - 3) M-C 10/10/2021 10:30 Kevoc Kessenich B 1 - 3 VC Greenyard Maaseik B
P3U11 (3 - 3) M-C 16/10/2021 11:30 VC Greenyard Maaseik B 0 - 4 Elvoc Elen M
P3U11 (3 - 3) M-B 16/10/2021 11:30 VC Greenyard Maaseik A 4 - 0 Mavo Dilsen-Stokkem B
P2U13 (4 - 4) M-B 16/10/2021 11:30 VC Greenyard Maaseik A 4 - 0 Kevoc Kessenich
P1U17J 16/10/2021 13:00 Stalvoc Beverlo 1 - 3 VC Greenyard Maaseik A
P2U15 (6 - 6) J-C 16/10/2021 15:00 Stalvoc Beverlo B 0 - 4 VC Greenyard Maaseik
P2U17M-B 16/10/2021 16:00 Tongerlo V.C. B 0 - 4 VC Greenyard Maaseik
P3H-A 16/10/2021 18:00 KVC GEMS DIEPENBEEK B 3 - 0 VC Greenyard Maaseik E
P2H 16/10/2021 20:00 KVC GEMS DIEPENBEEK A 3 - 0 VC Greenyard Maaseik D
P3U11 (3 - 3) J 17/10/2021 10:00 VC Greenyard Maaseik B 0 - 4 Elvoc Elen G
P2U13 (4 - 4) J-C 17/10/2021 10:00 VC Greenyard Maaseik 1 - 3 Tectum Achel
P2U17J 17/10/2021 10:00 VC Greenyard Maaseik F - Kivola Riemst A

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

P3U11 (3 - 3) M-C P3U11 (3 - 3) M-C-0018 23/10/2021 11:30 VC Greenyard Maaseik B Kevoc Kessenich B
P2U17M-B P2U17M-B-0017 23/10/2021 13:00 Kevoc Kessenich A VC Greenyard Maaseik
P2U13 (4 - 4) M-A P2U13 (4 - 4) M-A-0018 23/10/2021 13:00 Jaraco As B VC Greenyard Maaseik B
P2H P2H-0032 23/10/2021 18:00 VC Greenyard Maaseik C Lovoc Lommel A
P3H-A P3H-A-0018 23/10/2021 20:30 HE-VOC Hechtel-Eksel B VC Greenyard Maaseik E
P2H P2H-0030 23/10/2021 20:30 Fit V.B.C. Ham A VC Greenyard Maaseik D
P3U11 (3 - 3) J P3U11 (3 - 3) J-0011 24/10/2021 10:00 VC Greenyard Maaseik A VC Greenyard Maaseik B
P2U13 (4 - 4) M-B P2U13 (4 - 4) M-B-0017 24/10/2021 10:00 VC Greenyard Maaseik A Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden
P3U11 (3 - 3) M-B P3U11 (3 - 3) M-B-0001 24/10/2021 10:00 V.C. Brabo Bree B VC Greenyard Maaseik A
P2U17J P2U17J-0001 24/10/2021 10:30 Kivoc Kinrooi VC Greenyard Maaseik F
P2U13 (4 - 4) J-C P2U13 (4 - 4) J-C-0021 24/10/2021 14:00 VT Safesign Hasselt A VC Greenyard Maaseik
P1U17J P1U17J-0011 24/10/2021 14:30 Wara Genk VC Greenyard Maaseik A
P2U13 (4 - 4) M-B P2U13 (4 - 4) M-B-0009 30/10/2021 11:30 VC Greenyard Maaseik A VTO Opglabbeek A
BVLPH C BVLPH C-0006 30/10/2021 15:30 TECTUM ACHEL B (P1) VC Greenyard Maaseik C (P2)
BVLPH A BVLPH A-0001 30/10/2021 18:30 VT SAFESIGN HASSELT B (P1) VC GREENYARD MAASEIK E (P3)
BVLPH B BVLPH B-0003 30/10/2021 19:30 Mavo Dilsen-Stokkem (P1) VC Greenyard Maaseik D (P2)
P2U13 (4 - 4) M-A P2U13 (4 - 4) M-A-0013 31/10/2021 10:00 VTO OPGLABBEEK B VC Greenyard Maaseik B
P3U11 (3 - 3) M-B P3U11 (3 - 3) M-B-0013 31/10/2021 10:30 Kevoc Kessenich A VC Greenyard Maaseik A

Jeugdscheidsrechters

Ellen Schroyen
Joeri Stinkens
Patrick Martens
Rachel Bellemans
Ruben Derkoningen
Yves Winkels

Sporthallen

STEENGOED Arena

Adres: Sportlaan 10, 3680 Maaseik
Tel: (0)89 56 16 12

Stedelijke Sporthal Maaseik

Adres: Sportlaan 8, 3680 Maaseik
Tel: (0)89 56 58 78