VC GREENYARD Maaseik

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Mathieu Raedschelders

Functie: Voorzitter
Email: info@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm: 0475441342
Adres: halstraat 9, 3680 Opoeteren

Patrick Martens

Functie: Secretaris
Email: patrickmartens@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm: 0477666844
Adres: maasweg 11, 3680 Opoeteren

Marc Vermeulen

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: marcvermeulen@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm: 0495640343
Adres: wurfelderbroekweg 10, 3680 Opoeteren

Yvo Thys

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: yvothys@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm: 0497838558
Adres: laarderweg 55, 3990 Peer

Stef Stryckers

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: stefstryckers@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm: 0495659832
Adres: van eycklaan 9, 3680 Opoeteren

Bram Moors

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: brammoors@gmail.com
Gsm: 0496242914
Adres: stokkemerbaan 61, 3650 Dilsen-Stokkem

Veerle Jacobs

Functie: Kalender verantwoordelijke
Email: veerlejacobs@vcgreenyardmaaseik.be
Gsm:
Adres: pastoorstraat 20, 3650 Dilsen-Stokkem

Laatste uitslagen

2PJ U11 (3 - 3) R2-B 15/03/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK A - VC GREENYARD MAASEIK B
2PM U17 R2-A 15/03/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK - VTO OPGLABBEEK
2PM U11 (3 - 3) R2-A 15/03/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK B - VC GREENYARD MAASEIK A
2PJ U11 (3 - 3) R2-B 21/03/2020 10:00 ROVEKA STEVOORT - VC GREENYARD MAASEIK B
2PJ U11 (3 - 3) R2-B 21/03/2020 14:00 VT SAFESIGN HASSELT - VC GREENYARD MAASEIK A
2PJ U17 R2-B 21/03/2020 14:30 VTO OPGLABBEEK - VC GREENYARD MAASEIK B
2PM U15 R2-E 21/03/2020 15:00 VC GREENYARD MAASEIK - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C
2PJ U17 R2-A 21/03/2020 16:30 FIT V.B.C. HAM - VC GREENYARD MAASEIK A
2PH 21/03/2020 18:00 VC GREENYARD MAASEIK C - TECTUM ACHEL D
2PH 21/03/2020 20:00 TONGERLO V.C. A - VC GREENYARD MAASEIK D
2PJ U15 R2-A 22/03/2020 10:00 V.C. HELIOS ZONHOVEN - VC GREENYARD MAASEIK
2PM U11 (3 - 3) R2-A 22/03/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A
2PM U11 (3 - 3) R2-A 22/03/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK A - HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

2PH 2PH-0062 28/03/2020 17:00 VC GREENYARD MAASEIK D HE-VOC HECHTEL-EKSEL B
2PH 2PH-0050 28/03/2020 20:00 LOVOC LOMMEL A VC GREENYARD MAASEIK C
2PJ U17 R2-A 2PJ U17 R2-A-0016 04/04/2020 13:30 V.C. HELIOS ZONHOVEN VC GREENYARD MAASEIK A
2PM U11 (3 - 3) R2-A 2PM U11 (3 - 3) R2-A-0023 04/04/2020 13:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A VC GREENYARD MAASEIK A
2PJ U15 R2-A 2PJ U15 R2-A-0016 04/04/2020 14:00 VC GREENYARD MAASEIK KIVOC KINROOI
2PM U15 R2-E 2PM U15 R2-E-0023 04/04/2020 16:00 VBC BEVO GEETBETS U15-D VC GREENYARD MAASEIK
2PH 2PH-0058 04/04/2020 17:00 STALVOC BEVERLO B VC GREENYARD MAASEIK C
2PH 2PH-0090 04/04/2020 17:00 VC GREENYARD MAASEIK D LOVOC LOMMEL A
2PJ U17 R2-C 2PJ U17 R2-C-0006 05/04/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK C TECTUM ACHEL
2PJ U11 (3 - 3) R2-B 2PJ U11 (3 - 3) R2-B-0015 05/04/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK A ROVEKA STEVOORT
2PJ U11 (3 - 3) R2-B 2PJ U11 (3 - 3) R2-B-0016 05/04/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK B VBC BEVO GEETBETS U11B-H
2PM U17 R2-A 2PM U17 R2-A-0022 05/04/2020 10:00 WARA GENK B VC GREENYARD MAASEIK
2PM U11 (3 - 3) R2-A 2PM U11 (3 - 3) R2-A-0024 05/04/2020 12:30 WARA GENK B VC GREENYARD MAASEIK B
BVL U15 Heren BVL U15 Heren-FINALE 11/04/2020 12:00 VC GREENYARD MAASEIK MAVO DILSEN-STOKKEM A
BVL U19 Heren BVL U19 Heren-JH06 11/04/2020 14:00 STALVOC BEVERLO VC GREENYARD MAASEIK

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie EUROMILLIONS VOLLEY LEAGUE(LAM)
Competitie EVL QUALIFICATION 3(EVL QUAL 3)
Competitie EVL CHAMPIONS FINAL 4(EVL CF4)
Competitie 2de Provinciale Heren(2PH)
Competitie 3de Provinciale Heren(3PH)
Competitie BEKER van BELGIE HEREN(BvBH)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 A(2PJ U17-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 B(2PJ U17-B)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 C(2PJ U17-C)
Competitie BELGIAN SUPERCUP MEN(BSCM)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 A(2PJ U15-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 B(2PJ U15-B)
Competitie 2de Divisie Heren A(H2A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) A(2PJ U11 (3 - 3)-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) B(2PJ U11 (3 - 3)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 B(2PM U17-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 B(2PM U15-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) A(2PM U11 (3 - 3)-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) C(2PM U11 (3 - 3)-C)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie(BVL HND)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie G B(BVL HND B)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-A(2PJ U17 R2-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-B(2PJ U17 R2-B)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-C(2PJ U17 R2-C)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep B(BVL HP B)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep C(BVL HP C)
Competitie Beker van Limburg U19 Heren(BVL U19 Heren)
Competitie Beker van Limburg U17 Heren(BVL U17 Heren)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 R2-A(2PJ U15 R2-A)
Competitie Beker van Limburg U15 Heren(BVL U15 Heren)
Competitie Beker van Limburg U13 Heren(BVL U13 Heren)
Competitie Beker van Limburg U11 Heren(BVL U11 Heren)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) R2-B (2PJ U11 (3 - 3) R2-B)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-A(2PM U17 R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-E(2PM U15 R2-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-A(2PM U11 (3 - 3) R2-A)

Jeugdscheidsrechters

Ellen Schroyen
Joeri Stinkens
Juul Pelssers
Kobe Dumez
Niels Vleesschouwers
Patrick Martens
Rachel Bellemans
Ruben Derkoningen
Yves Winkels

Sporthallen

STEENGOED Arena

Adres: Sportlaan 10, 3680 Maaseik
Tel: (0)89 56 16 12

Stedelijke Sporthal Maaseik

Adres: Sportlaan 8, 3680 Maaseik
Tel: (0)89 56 58 78