Mavo Dilsen-Stokkem

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Cedric Desimpelaere

Functie: Voorzitter
Email: cedric.desimpelaere@skynet.be
Gsm: 0478786026
Adres: kwavenstraat 3, 3650 Dilsen-Stokkem

Daisy Ramakers

Functie: Secretaris
Email: daisy_ramakers@hotmail.com
Gsm:
Adres: lemmenshoefstraat 50, 3650 Dilsen-Stokkem

Jean Kubben

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: jkubbenj@skynet.be
Gsm: 0473467599
Adres: m. stansstraat 52, 3650 Dilsen-Stokkem

Nele Jonck

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: nele_jonck@hotmail.com
Gsm: 0498180660
Adres: steenkuilstraat 66, 3650 Dilsen-Stokkem

Laatste uitslagen

3PM U13 (4 - 4) R2-D 15/03/2020 10:30 MAVO DILSEN-STOKKEM C - ELVOC ELEN
2PM U17 R2-B 15/03/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM - TONGERLO V.C. A
1PM U13 (4 - 4) R2 15/03/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A - TONGERLO V.C. A
3PM U11 (3 - 3) R2-A 15/03/2020 13:00 ROVEKA STEVOORT B - MAVO DILSEN-STOKKEM C
3PD-B 15/03/2020 18:30 DIEVOC DIEPENBEEK B - MAVO DILSEN-STOKKEM B
1PJ U15 R2 20/03/2020 19:00 WARA GENK A - MAVO DILSEN-STOKKEM B
1PM U13 (4 - 4) R2 21/03/2020 12:00 TAMERA LUMMEN B - MAVO DILSEN-STOKKEM A
2PM U11 (2 - 2 4) R2 21/03/2020 14:00 KIVOC KINROOI - MAVO DILSEN-STOKKEM
3PM U11 (3 - 3) R2-A 21/03/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM C - TECTUM ACHEL
2PM U11 (3 - 3) R2-D 21/03/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A - WARA GENK C
2PM U11 (3 - 3) R2-E 21/03/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM B - TAMERA LUMMEN
3PD-B 21/03/2020 16:00 GOVOC Dames B - MAVO DILSEN-STOKKEM B
1PJ U15 R2 21/03/2020 16:00 MAVO DILSEN-STOKKEM B - STALVOC BEVERLO
3PM U13 (4 - 4) R2-D 21/03/2020 16:00 M.V.C. MOLENBEERSEL - MAVO DILSEN-STOKKEM C
4PD-C 21/03/2020 16:30 KIVOC KINROOI - MAVO DILSEN-STOKKEM C
1PD 21/03/2020 20:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A - TONGERLO V.C. A
2PJ U11 (3 - 3) R2-A 22/03/2020 10:00 VBC BEVO GEETBETS U11A-H - MAVO DILSEN-STOKKEM A
2PJ U13 (4 - 4) R2-A 22/03/2020 10:30 STALVOC BEVERLO A - MAVO DILSEN-STOKKEM
2PM U17 R2-B 22/03/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM - STALVOC BEVERLO B
2PJ U17 R2-C 22/03/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A - TECTUM ACHEL

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

1PM U15 R2-B 1PM U15 R2-B-0008 28/03/2020 13:00 MAVO DILSEN-STOKKEM TONGERLO V.C. A
4PD-C 4PD-C-0072 28/03/2020 14:00 KEVOC KESSENICH MAVO DILSEN-STOKKEM C
3PD-B 3PD-B-0086 28/03/2020 16:15 MAVO DILSEN-STOKKEM B KIVOLA RIEMST C
1PD 1PD-0051 28/03/2020 20:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A CRISTAL ALKEN JEVAL B
2PM U11 (3 - 3) R2-E 2PM U11 (3 - 3) R2-E-0014 29/03/2020 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST A MAVO DILSEN-STOKKEM B
2PM U17 R2-B 2PM U17 R2-B-0027 29/03/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM VOLLEYBALCLUB PELT
2PJ U17 R2-C 2PJ U17 R2-C-0004 04/04/2020 11:00 VBC BEVO GEETBETS U17-H MAVO DILSEN-STOKKEM A
2PM U17 R2-B 2PM U17 R2-B-0019 04/04/2020 13:00 WEVOC WELLEN MAVO DILSEN-STOKKEM
2PM U11 (3 - 3) R2-D 2PM U11 (3 - 3) R2-D-0013 04/04/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A TONGERLO V.C. B
2PJ U11 (3 - 3) R2-A 2PJ U11 (3 - 3) R2-A-0016 04/04/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A FIT V.B.C. HAM
2PM U11 (3 - 3) R2-E 2PM U11 (3 - 3) R2-E-0017 04/04/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM B FIT V.B.C. HAM
2PJ U13 (4 - 4) R2-A 2PJ U13 (4 - 4) R2-A-0024 04/04/2020 16:00 MAVO DILSEN-STOKKEM V.C. HELIOS ZONHOVEN
3PD-B 3PD-B-0065 04/04/2020 16:15 MAVO DILSEN-STOKKEM B DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) D
1PD 1PD-0087 04/04/2020 20:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A WARA GENK A
1PM U13 (4 - 4) R2 1PM U13 (4 - 4) R2-0022 05/04/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A STALVOC BEVERLO B
2PM U13 (4 - 4) R2-E 2PM U13 (4 - 4) R2-E-0017 05/04/2020 12:00 LOVOC LOMMEL B MAVO DILSEN-STOKKEM B
2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-C-0009 05/04/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM VOCELLI ELLIKOM
2PJ U11 (3 - 3) R2-A 2PJ U11 (3 - 3) R2-A-0015 05/04/2020 15:00 WARA GENK MAVO DILSEN-STOKKEM B
1PM U15 R2-B 1PM U15 R2-B-0014 05/04/2020 15:30 TONGERLO V.C. A MAVO DILSEN-STOKKEM
BVL U11 Heren BVL U11 Heren-FINALE 11/04/2020 10:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A VT SafeSign Hasselt
BVL U15 Heren BVL U15 Heren-FINALE 11/04/2020 12:00 VC GREENYARD MAASEIK MAVO DILSEN-STOKKEM A

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 1ste Provinciale Dames(1PD)
Competitie 3de Provinciale Dames B(3PD-B)
Competitie 4de Provinciale Dames C(4PD-C)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15(1PJ U15)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 B(2PJ U15-B)
Competitie 2de Divisie Heren A(H2A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) A(2PJ U13 (4 - 4)-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) A(2PJ U11 (3 - 3)-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) B(2PJ U11 (3 - 3)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 A(2PM U17-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 B(2PM U15-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(2PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) F(2PM U13 (4 - 4)-F)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) C(2PM U11 (3 - 3)-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) E(3PM U11 (3 - 3)-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) A(2PM U11 (2 - 2 4)-A)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie(BVL HND)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie G A(BVL HND A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-C(2PJ U17 R2-C)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15 R2(1PJ U15 R2)
Competitie Beker van Limburg U17 Heren(BVL U17 Heren)
Competitie Beker van Limburg U15 Heren(BVL U15 Heren)
Competitie Beker van Limburg U13 Heren(BVL U13 Heren)
Competitie Beker van Limburg U11 Heren(BVL U11 Heren)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-A(2PJ U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep F(BVL DP F)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep R(BVL DP R)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) R2-A(2PJ U11 (3 - 3) R2-A)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-B(2PM U17 R2-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 R2-B(1PM U15 R2-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2(1PM U13 (4 - 4) R2)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-D(2PM U11 (3 - 3) R2-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-E(2PM U11 (3 - 3) R2-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-E(2PM U13 (4 - 4) R2-E)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-D(3PM U13 (4 - 4) R2-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-A(3PM U11 (3 - 3) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) R2-C(2PM U11 (2 - 2 4) R2-C)

Jeugdscheidsrechters

Bo Beuten
Cedric Desimpelaere
Derya De Groof
Dirk Dedroog
Ellis Joris
Fabian Kenzeler
Febe Conings
Gert Coun
Giel Vanloffelt
Imara Smeets
Jonnie Vanden Ecker
Laurent Jacobs
Leon Schonkeren
Merith Leemans
Roger Cox
Safira Barby
Sigrid Jong

Sporthallen

Sporthal De Haeg, Rotem

Adres: Haagstraat, 3650 Rotem
Tel: (089) 75 71 80

Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 1)

Adres: Koning Boudewijnplein 1, 3650 Dilsen-Stokkem
Tel: (089) 79 08 30

Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 2)

Adres: Koning Boudewijnplein 1, 3650 Dilsen-Stokkem
Tel: (089) 79 08 30