VT SafeSign Hasselt

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Ann Keunen

Functie: Voorzitter
Email: ann.keunen@deberk.be; voorzitter@vtihasselt.be
Gsm: 0479725015
Adres: eindhovenlaan 22, 3500 Hasselt

Benny Maesen

Functie: Secretaris
Email: secretaris@vtihasselt.be
Gsm: 0495763510
Adres: ertbeekstraat 52, 3500 Hasselt

Dieter Van Malcot

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: penningmeester@vtihasselt.be
Gsm: 0476560177
Adres: hendrik van veldekesingel 35A, 3500 Hasselt

Jo Van Decraen

Functie: Senioren verantwoordelijke
Email: jovandecraen@hotmail.com
Gsm: 0477281993
Adres: weggevoerdenstraat 39, 3500 Hasselt

Laatste uitslagen

2PJ U17 R2-A 15/03/2020 10:00 V.C. HELIOS ZONHOVEN - VT SAFESIGN HASSELT
3PJ U13 (4 - 4) R2-A 15/03/2020 11:00 KVC GEMS DIEPENBEEK - VT SAFESIGN HASSELT
2PJ U11 (3 - 3) R2-B 21/03/2020 14:00 VT SAFESIGN HASSELT - VC GREENYARD MAASEIK A
2PJ U15 R2-B 21/03/2020 16:00 Pelt - HE-VOC - VT SAFESIGN HASSELT B
3PH 21/03/2020 16:30 VT SafeSign Hasselt C - VBC BEVO GEETBETS C
1PJ U15 R2 22/03/2020 10:30 VT SAFESIGN HASSELT A - WARA GENK A
3PJ U13 (4 - 4) R2-A 22/03/2020 10:30 VT SAFESIGN HASSELT - LOVOC LOMMEL
2PJ U17 R2-A 22/03/2020 13:00 VT SAFESIGN HASSELT - KVC GEMS DIEPENBEEK
2PM U11 (2 - 2 2b) R 22/03/2020 14:30 VT SAFESIGN HASSELT A - MVC PEER
2PM U11 (2 - 2 2b) R 22/03/2020 15:30 VT SAFESIGN HASSELT B - DIEVOC DIEPENBEEK
1PH 22/03/2020 16:30 VT SafeSign Hasselt B - KVC GEMS DIEPENBEEK A

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

3PH 3PH-0097 28/03/2020 18:00 LOVOC LOMMEL B VT SafeSign Hasselt C
2PJ U15 R2-B 2PJ U15 R2-B-0006 29/03/2020 10:30 TONGERLO V.C. VT SAFESIGN HASSELT B
1PH 1PH-0067 29/03/2020 18:00 STALVOC BEVERLO A VT SafeSign Hasselt B
3PJ U13 (4 - 4) R2-A 3PJ U13 (4 - 4) R2-A-0013 04/04/2020 12:00 LOVOC LOMMEL VT SAFESIGN HASSELT
3PH 3PH-0096 04/04/2020 16:30 VT SafeSign Hasselt C AXOR BOCHOLT
2PJ U17 R2-A 2PJ U17 R2-A-0017 05/04/2020 10:30 VT SAFESIGN HASSELT FIT V.B.C. HAM
1PJ U15 R2 1PJ U15 R2-0024 05/04/2020 13:00 VT SAFESIGN HASSELT A FIT V.B.C. HAM
2PJ U15 R2-B 2PJ U15 R2-B-0016 05/04/2020 13:00 VT SAFESIGN HASSELT B TONGERLO V.C.
2PM U11 (2 - 2 2b) R 2PM U11 (2 - 2 2b) R2-B-0013 05/04/2020 13:00 VT SAFESIGN HASSELT A HE-VOC HECHTEL-EKSEL A
2PM U11 (2 - 2 2b) R 2PM U11 (2 - 2 2b) R2-C-0028 05/04/2020 13:00 TAMERA LUMMEN A VT SAFESIGN HASSELT B
1PH 1PH-0069 05/04/2020 16:30 VT SafeSign Hasselt B FIT V.B.C. HAM
BVL U11 Heren BVL U11 Heren-FINALE 11/04/2020 10:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A VT SafeSign Hasselt
BVL HP BVL HP-HP15 11/04/2020 18:00 KIVOC KINROOI VT SafeSign Hasselt B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 1ste Provinciale Heren(1PH)
Competitie NATIONALE 1 HEREN B(N1HB)
Competitie NATIONALE 1 HEREN PO(N1H PO)
Competitie 3de Provinciale Heren(3PH)
Competitie BEKER van BELGIE HEREN(BvBH)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 B(2PJ U17-B)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15(1PJ U15)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 A(2PJ U15-A)
Competitie 3de Provinciale Jongens U13 (4 - 4)(3PJ U13 (4 - 4))
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) C(2PM U11 (2 - 2 2b)-C)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie(BVL HND)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-A(2PJ U17 R2-A)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep B(BVL HP B)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep E(BVL HP E)
Competitie Beker van Limburg U19 Heren(BVL U19 Heren)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15 R2(1PJ U15 R2)
Competitie Beker van Limburg U17 Heren(BVL U17 Heren)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 R2-B(2PJ U15 R2-B)
Competitie Beker van Limburg U15 Heren(BVL U15 Heren)
Competitie Beker van Limburg U13 Heren(BVL U13 Heren)
Competitie Beker van Limburg U11 Heren(BVL U11 Heren)
Competitie 3de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-A(3PJ U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) R2-B (2PJ U11 (3 - 3) R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) R2-B(2PM U11 (2 - 2 2b) R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) R2-C(2PM U11 (2 - 2 2b) R2-C)

Jeugdscheidsrechters

Benny Maesen
Daan Dessers
Dieter Geleyns
Dieter Van Malcot
Henri Biesmans
Jasper Dessers
Jeroen Motmans
Jeroen Remans
Jurgen Poesen
Manu Maesen
Mathijs Geers
Nicolas Jankelevitch
Senne Jacobs
Sieme Jacobs
Tine Govarts

Sporthallen

Sporthal Elckerlyc, St.-Lambr.-Herk

Adres: Pastorijstraat 4, 3500 Sint-Lambrechts-Herk
Tel: (011) 59 77 28

Stedelijke Sporthal Runkst

Adres: Djef Swennenstraat 17, 3500 Hasselt
Tel: (011) 27 33 93