Tongerlo VC

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Henri Lemmens

Functie: Voorzitter
Email: henri.lemmens@hotmail.com
Gsm: 0470516758
Adres: bosstraat 59, 3960 Bree

Veerle Hindrikx

Functie: Secretaris
Email: veerle.hindrikx@telenet.be
Gsm: 0494680174
Adres: witte torenstraat 35A B2, 3960 Bree

Lutgarde Bosmans

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: lut.bosmans@hotmail.com
Gsm: 0472940521
Adres: bosstraat 59, 3960 Bree

Ilse Neyens

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: ilse.neyens@scarlet.be
Gsm: 0473864369
Adres: bosstraat 2, 3960 Bree

Laatste uitslagen

2PM U13 (4 - 4) R2-B 15/03/2020 10:00 DATOVOC TONGEREN A - TONGERLO V.C. C
2PJ U15 R2-B 15/03/2020 10:30 TONGERLO V.C. - VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD
1PM U13 (4 - 4) R2 15/03/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A - TONGERLO V.C. A
2PM U17 R2-B 15/03/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM - TONGERLO V.C. A
1PM U15 R2-B 15/03/2020 13:30 TONGERLO V.C. A - STALVOC BEVERLO B
3PH 15/03/2020 15:30 TONGERLO V.C. B - VOLLEYBALCLUB PELT B
3PD-C 15/03/2020 18:00 TONGERLO V.C. B - STALVOC BEVERLO B
3PJ U13 (4 - 4) R2-B 21/03/2020 10:00 KIVOLA RIEMST B - TONGERLO V.C.
3PM U15 R2-B 21/03/2020 13:00 TONGERLO V.C. C - HE-VOC HECHTEL-EKSEL B
2PM U15 R2-A 21/03/2020 13:00 WEVOC WELLEN - TONGERLO V.C. B
2PM U13 (4 - 4) R2-B 21/03/2020 14:30 TONGERLO V.C. C - JARACO AS U13B
2PJ U15 R2-B 21/03/2020 15:00 ELVOC ELEN - TONGERLO V.C.
3PD-C 21/03/2020 18:00 KIVOLA RIEMST B - TONGERLO V.C. B
1PD 21/03/2020 20:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A - TONGERLO V.C. A
2PH 21/03/2020 20:00 TONGERLO V.C. A - VC GREENYARD MAASEIK D
2PM U11 (3 - 3) R2-C 22/03/2020 10:00 WARA GENK A - TONGERLO V.C. A
1PM U13 (4 - 4) R2 22/03/2020 10:30 STALVOC BEVERLO B - TONGERLO V.C. A
2PM U11 (3 - 3) R2-D 22/03/2020 12:00 TONGERLO V.C. B - GOVOC OPHOVEN-GEISTINGEN
2PM U13 (4 - 4) R2-A 22/03/2020 15:30 TONGERLO V.C. B - CRISTAL ALKEN JEVAL K
4PD-B 22/03/2020 16:30 DIEVOC DIEPENBEEK E - TONGERLO V.C. C
3PH 22/03/2020 18:00 TONGERLO V.C. B - AXOR BOCHOLT

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

1PM U15 R2-B 1PM U15 R2-B-0008 28/03/2020 13:00 MAVO DILSEN-STOKKEM TONGERLO V.C. A
3PD-C 3PD-C-0072 28/03/2020 15:30 HE-VOC HECHTEL-EKSEL C TONGERLO V.C. B
2PM U13 (4 - 4) R2-A 2PM U13 (4 - 4) R2-A-0001 28/03/2020 16:00 BEPAVOC BERINGEN A TONGERLO V.C. B
3PH 3PH-0093 28/03/2020 16:30 VBC BEVO GEETBETS C TONGERLO V.C. B
1PD 1PD-0073 28/03/2020 20:00 TONGERLO V.C. A VZW SCHOVOC BEVERST A
3PJ U13 (4 - 4) R2-B 3PJ U13 (4 - 4) R2-B-0016 29/03/2020 10:30 KEVOC KESSENICH TONGERLO V.C.
2PJ U15 R2-B 2PJ U15 R2-B-0006 29/03/2020 10:30 TONGERLO V.C. VT SAFESIGN HASSELT B
4PD-B 4PD-B-0081 29/03/2020 13:30 TONGERLO V.C. C JARACO AS C
2PH 2PH-0049 29/03/2020 18:30 VBC BEVO GEETBETS B TONGERLO V.C. A
2PM U11 (3 - 3) R2-D 2PM U11 (3 - 3) R2-D-0013 04/04/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A TONGERLO V.C. B
2PH 2PH-0088 04/04/2020 15:30 TECTUM ACHEL C TONGERLO V.C. A
3PH 3PH-0101 04/04/2020 16:00 V.C. HELIOS ZONHOVEN B TONGERLO V.C. B
2PM U17 R2-D 2PM U17 R2-D-0016 04/04/2020 16:30 TONGERLO V.C. B HE-VOC HECHTEL-EKSEL
1PD 1PD-0089 04/04/2020 20:00 TONGERLO V.C. A DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B
2PM U15 R2-A 2PM U15 R2-A-0009 05/04/2020 10:30 KEVOC KESSENICH A TONGERLO V.C. B
1PM U13 (4 - 4) R2 1PM U13 (4 - 4) R2-0023 05/04/2020 12:00 TONGERLO V.C. A VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD A
2PM U11 (3 - 3) R2-C 2PM U11 (3 - 3) R2-C-0012 05/04/2020 12:00 TONGERLO V.C. A STALVOC BEVERLO B
2PJ U15 R2-B 2PJ U15 R2-B-0016 05/04/2020 13:00 VT SAFESIGN HASSELT B TONGERLO V.C.
4PD-B 4PD-B-0090 05/04/2020 13:30 TONGERLO V.C. C VC ZUTENDAAL B
3PJ U13 (4 - 4) R2-B 3PJ U13 (4 - 4) R2-B-0014 05/04/2020 13:30 TONGERLO V.C. KIVOLA RIEMST B
1PM U15 R2-B 1PM U15 R2-B-0014 05/04/2020 15:30 TONGERLO V.C. A MAVO DILSEN-STOKKEM
3PD-C 3PD-C-0050 05/04/2020 18:00 TONGERLO V.C. B MVC PEER B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Heren(2PH)
Competitie 3de Provinciale Heren(3PH)
Competitie 1ste Provinciale Dames(1PD)
Competitie 3de Provinciale Dames C(3PD-C)
Competitie 4de Provinciale Dames B(4PD-B)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 B(2PJ U15-B)
Competitie 3de Provinciale Jongens U13 (4 - 4)(3PJ U13 (4 - 4))
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 B(2PM U17-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U17 A(3PM U17-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 B(2PM U15-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 C(2PM U15-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(2PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) C(2PM U13 (4 - 4)-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) F(2PM U13 (4 - 4)-F)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) A(2PM U11 (3 - 3)-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) E(3PM U11 (3 - 3)-E)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep B(BVL HP B)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 R2-B(2PJ U15 R2-B)
Competitie Beker van Limburg U13 Heren(BVL U13 Heren)
Competitie 3de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-B(3PJ U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep P(BVL DP P)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep Q(BVL DP Q)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-B(2PM U17 R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-D(2PM U17 R2-D)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 R2-B(1PM U15 R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-A(2PM U15 R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 R2-B(3PM U15 R2-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2(1PM U13 (4 - 4) R2)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-C(2PM U11 (3 - 3) R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-D(2PM U11 (3 - 3) R2-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-A(2PM U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-B(2PM U13 (4 - 4) R2-B)

Jeugdscheidsrechters

Alexandre Jacquet
Ben Clijsters
Brecht Opsteyn
Britt Leurs
Bruno Dreezen
Henri Lemmens
Ilse Neyens
Ine Michels
Janne Creemers
Janne Simons
Jean Verstegen
Jef Stinckens
Jeroen Avermate
Jose Lenssen
Koen Creemers
Laura Vandersteegen
Lene Creemers
Lize Creemers
Maarten Nullens
Mart Paumen
Maxim Gruzen
Mirthe Drieskens
Nell Creemers
Rene Roex
Roland Dries
Ronny Smeets
Sven Baens
Tino Cuypers
Veerle Hindrikx
Ward Cober
Wendy Bosmans

Sporthallen

Sporthal op Sjeure, Molenbeersel

Adres: Smeetsstraat 13, 3640 Molenbeersel
Tel: 0487 54 90 28

Sporthal De Bongerd, Tongerlo

Adres: Bosstraat 15, 3960 Tongerlo (Limb.)
Tel: 0474/287007 (Leen Lipkens)

Sporthal Itterdal, Opitter

Adres: Opitterkiezel 240, 3960 Opitter
Tel: 089 84 85 67

Sporthal De Vuurvogel, Bree

Adres: Grauwe Torenwal 16 , 3960 Bree
Tel: (089) 84 85 45