Tongerlo VC

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Henri Lemmens

Functie: Voorzitter
Email: henri.lemmens@hotmail.com
Gsm: 0470024004
Adres: bosstraat 59 3960 Bree

Kurt Soons

Functie: Voorzitter
Email: kurt.soons@gmail.com
Gsm: 0478826256
Adres: neermolenstraat 5 3680 Neeroeteren

Veerle Hindrikx

Functie: Secretaris
Email: veerle.hindrikx@telenet.be
Gsm: 0494680174
Adres: witte torenstraat 35A B2 3960 Bree

Ivo Saes

Functie: Secretaris
Email: ivosaes@hotmail.com
Gsm: 0031681932714
Adres: peijerstraat 65c

Lutgarde Bosmans

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: lut.bosmans@hotmail.com
Gsm: 0472940521
Adres: bosstraat 59 3960 Bree

Ilse Neyens

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: ilse.neyens1975@gmail.com
Gsm: 0473864369
Adres: bosstraat 2 3960 Bree

Laatste uitslagen

P2U11 (3 - 3) J-B 09/10/2021 12:00 Tongerlo V.C. 1 - 3 Wara Genk
P2U15 (6 - 6) J-C 09/10/2021 14:00 Tongerlo V.C./Kivoc Kinrooi 0 - 4 VC Greenyard Maaseik
P2H 09/10/2021 15:00 VC Greenyard Maaseik D 1 - 3 Tongerlo V.C.A
P2U15 (6 - 6) M-C 09/10/2021 16:00 Tongerlo V.C. B 0 - 4 Mavo Dilsen-Stokkem A
P3U11 (3 - 3) M-A 09/10/2021 17:00 MVC Peer 4 - 0 Tongerlo V.C.
P2U17M-B 09/10/2021 17:00 VTO Opglabbeek 4 - 0 Tongerlo V.C. B
P2D-A 09/10/2021 20:00 Tongerlo V.C.B 2 - 3 Koninklijke Volleybalclub Maasmechelen A
P3H-A 10/10/2021 10:30 VT Safesign Hasselt D 3 - 0 Tongerlo V.C.B
P3D-A 10/10/2021 11:00 Tongerlo V.C.C 0 - 3 Govoc Ophoven-Geistingen B
P1U15 (6 - 6) M-A 10/10/2021 13:30 Tongerlo V.C. A 3 - 1 Kivola Riemst A
P1U17M-B 10/10/2021 13:30 Tongerlo V.C. A 4 - 0 Mavo Dilsen-Stokkem
P4D-C 10/10/2021 15:30 Tongerlo V.C.D 0 - 3 Elvoc Elen
P3U11 (3 - 3) M-A 16/10/2021 12:00 Tongerlo V.C. 0 - 4 M.V.C. Molenbeersel B
P2U11 (3 - 3) J-B 16/10/2021 12:00 Tongerlo V.C. 3 - 1 Mavo Dilsen-Stokkem B
P1U15 (6 - 6) M-A 16/10/2021 14:00 Tongerlo V.C. A 4 - 0 Jaraco As A
P3H-A 16/10/2021 15:30 Kivola Riemst C 3 - 0 Tongerlo V.C.B
P2U17M-B 16/10/2021 16:00 Tongerlo V.C. B 0 - 4 VC Greenyard Maaseik
P3D-A 16/10/2021 18:00 Tongerlo V.C.C 1 - 3 Kivola Riemst D
P4D-C 16/10/2021 20:00 Jaraco As B 3 - 0 Tongerlo V.C.D
P2D-A 16/10/2021 20:30 Govoc Ophoven-Geistingen A 3 - 2 Tongerlo V.C.B
P2H 16/10/2021 20:30 Volleybal Club Herk-De-Stad A 3 - 1 Tongerlo V.C.A
P2U15 (6 - 6) M-C 17/10/2021 11:30 HE-VOC Hechtel-Eksel B 4 - 0 Tongerlo V.C. B
P1U17M-B 17/10/2021 13:00 Jaraco As 0 - 4 Tongerlo V.C. A
P3U13 (4 - 4) M-F 17/10/2021 13:00 Govoc Ophoven-Geistingen B 3 - 1 Tongerlo V.C.
P2U15 (6 - 6) J-C 17/10/2021 16:00 Wara Genk 4 - 0 Tongerlo V.C./Kivoc Kinrooi
P1D 17/10/2021 17:30 Jaraco As A 3 - 2 Tongerlo V.C. A

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

P1U17M-B P1U17M-B-0003 23/10/2021 10:30 Volleybalclub Pelt A Tongerlo V.C. A
P2U11 (3 - 3) J-B P2U11 (3 - 3) J-B-0011 23/10/2021 13:00 Stalvoc Beverlo A Tongerlo V.C.
P3U13 (4 - 4) M-F P3U13 (4 - 4) M-F-0011 23/10/2021 14:00 Tongerlo V.C. V.C. Brabo Bree
P2U15 (6 - 6) J-C P2U15 (6 - 6) J-C-0020 23/10/2021 14:00 Tongerlo V.C./Kivoc Kinrooi Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden
P2U17M-B P2U17M-B-0011 23/10/2021 14:30 HVC Helchteren Tongerlo V.C. B
P3H-A P3H-A-0019 23/10/2021 16:30 Wara Genk C Tongerlo V.C.B
P1D P1D-0027 23/10/2021 18:00 Tongerlo V.C. A Dames Volley Hasselt (DVH) B
P2H P2H-0029 23/10/2021 20:00 Tongerlo V.C.A Stalvoc Beverlo B
P3D-A P3D-A-0040 24/10/2021 11:30 Tectum Achel B Tongerlo V.C.C
P3U11 (3 - 3) M-A P3U11 (3 - 3) M-A-0026 24/10/2021 11:30 Tongerlo V.C. Dames Volley Hasselt (DVH) B
P1U15 (6 - 6) M-A P1U15 (6 - 6) M-A-0011 24/10/2021 13:30 Wara Genk A Tongerlo V.C. A
P2U15 (6 - 6) M-C P2U15 (6 - 6) M-C-0020 24/10/2021 13:30 Tongerlo V.C. B Jaraco As B
P4D-C P4D-C-0028 24/10/2021 15:30 Tongerlo V.C.D Mavo Dilsen-Stokkem D
P2D-A P2D-A-0023 24/10/2021 18:00 Tongerlo V.C.B Kevoc Kessenich A
P3U13 (4 - 4) M-F P3U13 (4 - 4) M-F-0003 30/10/2021 15:00 Tongerlo V.C. Kivoc Kinrooi
BVLPH F BVLPH F-0011 30/10/2021 17:30 Tongerlo V.C. (P2) Stalvoc Beverlo A (P1)
BVLPD F BVLPD F-0046 30/10/2021 18:30 Volleybalclub Pelt A (P2) Tongerlo V.C. B (P2)
BVLPD I BVLPD I-0052 30/10/2021 20:00 Tongerlo V.C. A (P1) Elvoc Elen (P4)

Jeugdscheidsrechters

Ben Clijsters
Brecht Opsteyn
Britt Leurs
Bruno Dreezen
Fien Neyens
Henri Lemmens
Ilse Neyens
Imara Smeets
Ine Michels
Jean Verstegen
Jef Stinckens
Jeroen Avermate
Jose Lenssen
Koen Creemers
Laura Vandersteegen
Lene Creemers
Maarten Nullens
Maxim Gruzen
Mirthe Drieskens
Nell Creemers
Roland Dries
Ronny Smeets
Sven Baens
Veerle Hindrikx
Ward Cober
Wendy Bosmans

Sporthallen

Sporthal op Sjeure, Molenbeersel

Adres: Smeetsstraat 13, 3640 Molenbeersel
Tel: 0487 54 90 28

Sporthal De Bongerd, Tongerlo

Adres: Bosstraat 15, 3960 Tongerlo (Limb.)
Tel: 0474/287007 (Leen Lipkens)

Sporthal Itterdal, Opitter

Adres: Opitterkiezel 240, 3960 Opitter
Tel: 089 84 85 67

Sporthal De Vuurvogel, Bree

Adres: Grauwe Torenwal 16 , 3960 Bree
Tel: (089) 84 85 45