Tectum Achel

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Joos Gysen

Functie: Voorzitter
Email: joos.gysen@gmail.com
Gsm: 0486798113
Adres: varenbosstraat 19, 2800 Mechelen

Heidi Volders

Functie: Secretaris
Email: heidi.volders@telenet.be
Gsm: 0485137561
Adres: merelstraat 49, 3930 Achel

Serge Vander Linden

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: serge.vanderlinden@skynet.be
Gsm: 0476395814
Adres: bevrijdingsstraat 40, 3930 Achel

Arlette Eben

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: ebenarlette@gmail.com
Gsm:
Adres: leliestraat 19, 3930 Achel

Laatste uitslagen

3PMU13 (4 - 4) R2-F 15/03/2020 09:30 TECTUM ACHEL - HE-VOC HECHTEL-EKSEL B
2PM U11 (2 - 2 4) R2 15/03/2020 09:30 TECTUM ACHEL - ELVOC ELEN
1PM U17 R2 15/03/2020 17:00 CRISTAL ALKEN JEVAL G - TECTUM ACHEL
3PM U11 (3 - 3) R2-A 21/03/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM C - TECTUM ACHEL
2PH 21/03/2020 15:30 TECTUM ACHEL C - WARA GENK B
3PM U15 R2-A 21/03/2020 16:00 VOLLEYBALCLUB PELT B - TECTUM ACHEL B
3PD-C 21/03/2020 17:00 STALVOC BEVERLO B - TECTUM ACHEL B
2PH 21/03/2020 18:00 VC GREENYARD MAASEIK C - TECTUM ACHEL D
1PD 21/03/2020 20:00 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B - TECTUM ACHEL A
1PM U17 R2 22/03/2020 09:30 TECTUM ACHEL - DATOVOC TONGEREN
2PM U15 R2-A 22/03/2020 09:30 TECTUM ACHEL - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B
2PM U11 (2 - 2 4) R2 22/03/2020 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST A - TECTUM ACHEL
2PJ U17 R2-C 22/03/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A - TECTUM ACHEL
3PD-C 27/03/2020 19:00 TECTUM ACHEL B - VOCELLI ELLIKOM

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

1PD 1PD-0071 28/03/2020 15:30 TECTUM ACHEL A KVCMDamesA
2PH 2PH-0064 28/03/2020 17:00 STALVOC BEVERLO B TECTUM ACHEL C
2PH 2PH-0061 29/03/2020 10:30 TECTUM ACHEL D WARA GENK B
3PD-C 3PD-C-0048 29/03/2020 10:30 TECTUM ACHEL B DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C
2PM U15 R2-A 2PM U15 R2-A-0023 04/04/2020 10:00 WEVOC WELLEN TECTUM ACHEL
1PM U17 R2 1PM U17 R2-0008 04/04/2020 11:00 KOVOK KORTESSEM TECTUM ACHEL
3PMU13 (4 - 4) R2-F 3PMU13 (4 - 4) R2-F-0012 04/04/2020 14:30 VTO OPGLABBEEK B TECTUM ACHEL
2PH 2PH-0088 04/04/2020 15:30 TECTUM ACHEL C TONGERLO V.C. A
1PD 1PD-0090 04/04/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK A TECTUM ACHEL A
2PH 2PH-0056 04/04/2020 18:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL B TECTUM ACHEL D
3PM U11 (3 - 3) R2-A 3PM U11 (3 - 3) R2-A-0016 05/04/2020 09:30 TECTUM ACHEL ROVEKA STEVOORT B
2PJ U17 R2-C 2PJ U17 R2-C-0006 05/04/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK C TECTUM ACHEL
3PM U15 R2-A 3PM U15 R2-A-0028 05/04/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A TECTUM ACHEL B
3PM U15 R2-A 3PM U15 R2-A-0009 11/04/2020 18:00 M.V.C. MOLENBEERSEL TECTUM ACHEL B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie EUROMILLIONS VOLLEY LEAGUE(LAM)
Competitie EVL QUALIFICATION 4(EVL QUAL 4)
Competitie EVL CHAMPIONS FINAL 4(EVL CF4)
Competitie 2de Provinciale Heren(2PH)
Competitie 1ste Provinciale Dames(1PD)
Competitie 3de Provinciale Dames C(3PD-C)
Competitie 4de Provinciale Dames C(4PD-C)
Competitie BEKER van BELGIE HEREN(BvBH)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 C(2PJ U17-C)
Competitie 2de Divisie Heren A(H2A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 B(2PM U17-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 F(2PM U15-F)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 A(3PM U15-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) D(3PM U13 (4 - 4)-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) C(3PM U11 (3 - 3)-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) C(2PM U11 (2 - 2 4)-C)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie(BVL HND)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie G C(BVL HND C)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-C(2PJ U17 R2-C)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep A(BVL HP A)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep D(BVL HP D)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep D(BVL DP D)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep K(BVL DP K)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep O(BVL DP O)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 R2(1PM U17 R2)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-A(2PM U15 R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 R2-A(3PM U15 R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-F(3PMU13 (4 - 4) R2-F)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-A(3PM U11 (3 - 3) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) R2-A(2PM U11 (2 - 2 4) R2-A)

Jeugdscheidsrechters

Anne Lauwers
Brecht Timmermans
Dagmar Loenders
Dirk Lehaen
Frans Schellens
Geert Jaeken
Hanne Engels
Harrie Bode
Herman Gijbels
Jan Boonen
Jef Ceulemans
Liene Engels
Linda Van Hoof
Michiel Gybels
Nicolaas Van Dooren
Ruben Hendriks
Simon Hendriks
Tim Munters
Woud Sccheurmans
Wouter Verhees

Sporthallen

Sportcentrum De Koekoek, Achel

Adres: Grevenbroekstraat 11, 3930 Achel
Tel: (011) 64 21 61

Sporthal De Posthoorn, Hamont

Adres: Stationsstraat 5, 3930 Hamont
Tel: (011) 44 57 64