KVC Sparvoc Lanaken-Briegden

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Danny Mouchaers

Functie: Voorzitter
Email: danny.mouchaers@telenet.be
Gsm: 0471703396
Adres: iers kruisstraat 118, 3770 Genoelselderen

Stefan Quintens

Functie: Secretaris
Email: s.quintens@scarlet.be
Gsm: 0486681408
Adres: oude beekstraat 26, 3740 Beverst

Roel Ghijselinck

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: roel@fysiotherapiegcn.nl
Gsm: 0495823236
Adres: pannestraat 75, 3620 Gellik

Roel Janssen

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: jeugdcoordinator@sparvoc.be
Gsm: 0497111997
Adres: drie eikenstraat 24, 3620 Gellik

Stefanie Conings

Functie: Kalender verantwoordelijke
Email: stefanie_conings@hotmail.com
Gsm: 0477502632
Adres: europaplein 20 , 3620 Gellik

Stefan Paulissen

Functie: Ondervoorzitter
Email: stefan.paulissen@lanaken.be
Gsm: 0478823328
Adres: jan rosierlaan 84, 3620 Gellik

Laatste uitslagen

2PJ U13 (4 - 4) R2-B 15/03/2020 10:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A
2PM U15 R2-E 15/03/2020 12:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C
3PM U11 (3 - 3) R2-C 15/03/2020 12:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A
2PM U13 (4 - 4) R2-E 15/03/2020 17:00 VC ZUTENDAAL - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A
3PH 15/03/2020 18:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN C - VZW SCHOVOC BEVERST
3PM U11 (3 - 3) R2-C 21/03/2020 12:00 KIVOLA RIEMST E - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A
3PM U11 (3 - 3) R2-C 21/03/2020 12:00 DAVOST SINT-TRUIDEN - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B
3PD-B 21/03/2020 13:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) D
2PM U15 R2-E 21/03/2020 15:00 VBC BEVO GEETBETS U15-D - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B
4PD-B 21/03/2020 18:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN C
3PH 21/03/2020 20:00 VOLLEYBALCLUB PELT B - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN C
2PJ U13 (4 - 4) R2-B 22/03/2020 10:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A - STALVOC BEVERLO C
2PJ U13 (4 - 4) R2-B 22/03/2020 10:00 WEVOC WELLEN - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B
2PM U13 (4 - 4) R2-E 22/03/2020 12:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A - AXOR BOCHOLT B
3PM U13 (4 - 4) R2-C 22/03/2020 14:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B - DIEVOC DIEPENBEEK B
1PH 22/03/2020 18:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B - VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

3PD-B 3PD-B-0070 28/03/2020 13:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B VC ZUTENDAAL A
4PD-B 4PD-B-0084 28/03/2020 15:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN C KIVOLA RIEMST E
3PH 3PH-0094 28/03/2020 17:00 V.C. HELIOS ZONHOVEN B KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN C
1PH 1PH-0053 28/03/2020 19:30 KIVOLA RIEMST B KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B
4PD-B 4PD-B-0086 04/04/2020 13:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN C MVC PEER C
2PJ U13 (4 - 4) R2-B 2PJ U13 (4 - 4) R2-B-0016 04/04/2020 14:00 KIVOLA RIEMST A KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A
3PD-B 3PD-B-0087 04/04/2020 15:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B VTO OPGLABBEEK C
3PH 3PH-0033 04/04/2020 17:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN C VBC BEVO GEETBETS C
1PH 1PH-0070 04/04/2020 20:30 STALVOC BEVERLO A KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B
2PJ U13 (4 - 4) R2-B 2PJ U13 (4 - 4) R2-B-0015 05/04/2020 10:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B STALVOC BEVERLO C
2PM U15 R2-E 2PM U15 R2-E-0022 05/04/2020 12:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B MVC PEER
3PM U11 (3 - 3) R2-C 3PM U11 (3 - 3) R2-C-0022 05/04/2020 12:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B VTO OPGLABBEEK A
2PM U15 R2-C 2PM U15 R2-C-0022 05/04/2020 14:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A DIEVOC DIEPENBEEK
3PM U11 (3 - 3) R2-C 3PM U11 (3 - 3) R2-C-0024 05/04/2020 14:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A KIVOLA RIEMST D

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 1ste Provinciale Heren(1PH)
Competitie NATIONALE 1 HEREN B(N1HB)
Competitie NATIONALE 1 HEREN PD(N1H PD)
Competitie 3de Provinciale Heren(3PH)
Competitie 3de Provinciale Dames B(3PD-B)
Competitie 4de Provinciale Dames B(4PD-B)
Competitie BEKER van BELGIE HEREN(BvBH)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) A(2PJ U13 (4 - 4)-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) B(2PJ U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Divisie Dames A(D2A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 C(2PM U15-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 E(2PM U15-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) D(2PM U13 (4 - 4)-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) C(3PM U13 (4 - 4)-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) B(3PM U11 (3 - 3)-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) D(3PM U11 (3 - 3)-D)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie(BVL HND)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie G C(BVL HND C)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep B(BVL HP B)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep D(BVL HP D)
Competitie Beker van Limburg U13 Heren(BVL U13 Heren)
Competitie Beker van Limburg U11 Heren(BVL U11 Heren)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-B(2PJ U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie(BVL DND)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie Groep C(BVL DND C)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep H(BVL DP H)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep L(BVL DP L)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-C(2PM U15 R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-E(2PM U15 R2-E)
Competitie Fun Reeks Senioren(FRS)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-E(2PM U13 (4 - 4) R2-E)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-C(3PM U13 (4 - 4) R2-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-C(3PM U11 (3 - 3) R2-C)

Jeugdscheidsrechters

Angelique Corstjens
Ann Sannen
Charlotte Segnana
Cynthia Stulens
Freija Van Lent
Jan Christoffels
Jan Luyten
Johan Ghijselinck
Joseph Slootmaekers
Julie Segnana
Luc Christoffels
Luc Kellens
Michel Paulissen
Stefan Paulissen
Tessa Grosemans
Vital Biesmans

Sporthallen

Sporthal Sparrendal, Lanaken

Adres: Roelerdreef, 3620 Lanaken
Tel: 089 23 72 11

Gemeentelijke sporthal te Rekem

Adres: Heidestraat 42, 3620 Lanaken
Tel: 089 71 40 74

Sporthal Neerharen

Adres: Keelhofstraat, 3620 Neerharen
Tel: (089) 72 20 84

Sportoase Lanaken

Adres: Montaigneweg 1, 3620 Lanaken
Tel: 089 22 00 10