Lovoc Lommel

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Giel Van Doren

Functie: Voorzitter
Email: giel@doren.be
Gsm: 0031631776308
Adres: buntstraat 15, 3920 Lommel

Karin Van Der Leeden-Cavadino

Functie: Secretaris
Email: karin.van.der.leeden@skynet.be
Gsm: 0031653121959
Adres: pieter paul rubensdreef 18, 3920 Lommel

Kurt Vuegen

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: kurtvuegen@gmail.com
Gsm: 0494419932
Adres: bonenven 24, 3920 Lommel

Renzo De Gaspari

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: rdg@telenet.be
Gsm: 0477770774
Adres: sterstraat 41, 3920 Lommel

Laatste uitslagen

3PM U17 R2 15/03/2020 10:00 LOVOC LOMMEL B - LOVOC LOMMEL A
2PM U13 (4 - 4) R2-D 15/03/2020 12:00 LOVOC LOMMEL A - TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
3PM U11 (3 - 3) R2-E 15/03/2020 14:00 LOVOC LOMMEL A - LOVOC LOMMEL B
4PD-D 15/03/2020 16:00 LOVOC LOMMEL A - DAVOST SINT-TRUIDEN D
2PH 15/03/2020 18:30 VBC BEVO GEETBETS B - LOVOC LOMMEL A
2PM U13 (4 - 4) R2-D 21/03/2020 12:30 VBC BEVO GEETBETS U13B-D - LOVOC LOMMEL A
1PJ U15 R2 21/03/2020 14:30 FIT V.B.C. HAM - LOVOC LOMMEL
4PD-D 21/03/2020 16:30 ROVEKA STEVOORT E - LOVOC LOMMEL A
3PM U17 R2 21/03/2020 18:00 LOVOC LOMMEL B - ROVEKA STEVOORT
2PH 21/03/2020 18:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL B - LOVOC LOMMEL A
2PJ U17 R2-B 21/03/2020 20:00 VCK BOLDERBERG & Herk de Stad - LOVOC LOMMEL
2PD-A 21/03/2020 20:00 LOVOC LOMMEL A - GOVOC Dames A
3PJ U13 (4 - 4) R2-A 22/03/2020 10:30 VT SAFESIGN HASSELT - LOVOC LOMMEL
3PM U11 (3 - 3) R2-E 22/03/2020 12:00 LOVOC LOMMEL B - WEVOC WELLEN
2PM U11 (2 - 2 2b) R 22/03/2020 12:00 LOVOC LOMMEL D - CRISTAL ALKEN JEVAL N
3PM U11 (3 - 3) R2-E 22/03/2020 14:00 LOVOC LOMMEL A - VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD B
2PM U11 (2 - 2 4) R2 22/03/2020 14:00 LOVOC LOMMEL A - CRISTAL ALKEN JEVAL O
3PH 22/03/2020 17:00 VZW SCHOVOC BEVERST - LOVOC LOMMEL B
2PM U13 (4 - 4) R2-E 22/03/2020 17:00 VC ZUTENDAAL - LOVOC LOMMEL B

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

2PM U15 R2-D 2PM U15 R2-D-0020 28/03/2020 12:00 LOVOC LOMMEL VOLLEYBALCLUB PELT A
2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-C-0007 28/03/2020 14:00 LOVOC LOMMEL A KIVOC KINROOI
2PM U13 (4 - 4) R2-D 2PM U13 (4 - 4) R2-D-0014 28/03/2020 14:00 LOVOC LOMMEL A DATOVOC TONGEREN B
3PM U17 R2 3PM U17 R2-0006 28/03/2020 16:00 LOVOC LOMMEL A DAVOST SINT-TRUIDEN
2PD-A 2PD-A-0070 28/03/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK B LOVOC LOMMEL A
4PD-D 4PD-D-0072 28/03/2020 17:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) F LOVOC LOMMEL A
3PH 3PH-0097 28/03/2020 18:00 LOVOC LOMMEL B VT SafeSign Hasselt C
2PH 2PH-0050 28/03/2020 20:00 LOVOC LOMMEL A VC GREENYARD MAASEIK C
3PM U11 (3 - 3) R2-E 3PM U11 (3 - 3) R2-E-0009 29/03/2020 10:00 VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD B LOVOC LOMMEL A
3PM U11 (3 - 3) R2-E 3PM U11 (3 - 3) R2-E-0013 04/04/2020 10:00 WEVOC WELLEN LOVOC LOMMEL A
2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-C-0010 04/04/2020 11:00 ELVOC ELEN A LOVOC LOMMEL A
3PJ U13 (4 - 4) R2-A 3PJ U13 (4 - 4) R2-A-0013 04/04/2020 12:00 LOVOC LOMMEL VT SAFESIGN HASSELT
2PM U11 (2 - 2 2b) R 2PM U11 (2 - 2 2b) R2-B-0014 04/04/2020 12:00 LOVOC LOMMEL VOCELLI ELLIKOM
3PMU13 (4 - 4) R2-F 3PMU13 (4 - 4) R2-F-0011 04/04/2020 13:00 VOCELLI ELLIKOM LOVOC LOMMEL C
1PJ U15 R2 1PJ U15 R2-0022 04/04/2020 14:00 LOVOC LOMMEL STALVOC BEVERLO
3PM U17 R2 3PM U17 R2-0016 04/04/2020 15:00 DAVOST SINT-TRUIDEN LOVOC LOMMEL A
2PJ U17 R2-B 2PJ U17 R2-B-0016 04/04/2020 16:00 LOVOC LOMMEL VTO OPGLABBEEK
3PH 3PH-0095 04/04/2020 17:00 KVC GEMS DIEPENBEEK B LOVOC LOMMEL B
2PH 2PH-0090 04/04/2020 17:00 VC GREENYARD MAASEIK D LOVOC LOMMEL A
2PM U13 (4 - 4) R2-D 2PM U13 (4 - 4) R2-D-0021 05/04/2020 12:00 LOVOC LOMMEL A WARA GENK C
2PM U13 (4 - 4) R2-E 2PM U13 (4 - 4) R2-E-0017 05/04/2020 12:00 LOVOC LOMMEL B MAVO DILSEN-STOKKEM B
2PM U15 R2-D 2PM U15 R2-D-0018 05/04/2020 12:30 CRISTAL ALKEN JEVAL I LOVOC LOMMEL
2PD-A 2PD-A-0089 05/04/2020 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST B LOVOC LOMMEL A

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Heren(2PH)
Competitie 3de Provinciale Heren(3PH)
Competitie 2de Provinciale Dames A(2PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames C(4PD-C)
Competitie 4de Provinciale Dames D(4PD-D)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 C(2PJ U17-C)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15(1PJ U15)
Competitie 3de Provinciale Jongens U13 (4 - 4)(3PJ U13 (4 - 4))
Competitie 3de Provinciale Meisjes U17 A(3PM U17-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U17 B(3PM U17-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 F(2PM U15-F)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) A(2PM U13 (4 - 4)-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) C(2PM U13 (4 - 4)-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) D(3PM U13 (4 - 4)-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) A(2PM U11 (2 - 2 2b)-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) C(2PM U11 (2 - 2 2b)-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) A(2PM U11 (2 - 2 4)-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) C(2PM U11 (2 - 2 4)-C)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-B(2PJ U17 R2-B)
Competitie Beker van Limburg U19 Heren(BVL U19 Heren)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15 R2(1PJ U15 R2)
Competitie Beker van Limburg U17 Heren(BVL U17 Heren)
Competitie Beker van Limburg U15 Heren(BVL U15 Heren)
Competitie Beker van Limburg U11 Heren(BVL U11 Heren)
Competitie 3de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-A(3PJ U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep F(BVL DP F)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U17 R2(3PM U17 R2)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-D(2PM U15 R2-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-D(2PM U13 (4 - 4) R2-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-E(2PM U13 (4 - 4) R2-E)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-F(3PMU13 (4 - 4) R2-F)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-E(3PM U11 (3 - 3) R2-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) R2-A(2PM U11 (2 - 2 2b) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) R2-B(2PM U11 (2 - 2 2b) R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) R2-C(2PM U11 (2 - 2 4) R2-C)

Jeugdscheidsrechters

Aniek Van De Langenberg
Anne Timmermans
Anne-sophie Boets
Annelou Dierckx
Annemie Verbeek
Astrid Vandyck
Bart Stevens
Charlotte Janssen
Diede Geeringhs
Edward Van Klaveren
Eline Driesen
Eline van Elst
Elle Cochet
Emke Mandervelt
Emma Kuyken
Emma Vos
Eva Poels
Finn Franssen
Frans Mallants
Freek Lommelen
Gerard Schmidt
Giel Van Doren
Goele Cochet
Hamza Hasari
Hanna Van Schuylenbergh
Hanne Aarts
Hilde Vreys
Ian Hoogstrate
Ilke Volders
Ilya Van Doren
Inse Mandervelt
Jana Wynen
Janne Huisman
Jessie Meeus
Jorina Vanderhoydonks
Jos Meus
Kaat Hesius
Kayleigh Schreppers
Kobe Geeringhs
Kurt Vuegen
Lotte Bammens
Ludo Stulens
Manou Sevens
Martijn Driesen
Mauro Geboers
Michiel Colson
Michiel Kuyken
Mick Kersten
Milan Vandyck
Milo De Gaspari
Nicky van der Leeden
Nomi Mondok
Peggy Mallants
Rebecca Duca
Renzo De Gaspari
Robbe Pannekoeke
Robbe Poels
Robbe Schmidt
Robrecht Maes
Sammie Stege
Sanne Young
thaÔsa De Soete
Thibaut Mertens
Thomas Mertens
Thomas Van Gorp
Timo De Gaspari
Ton Winters
Tristen Hoeben
Werner van Leeuwen
Wout Colson
Wouter Blervacq
Xander Verdonck
zoŽ De Vries

Sporthallen

WICO Campus Sint-Jozef, Lommel

Adres: Pieter Breugheldreef 4, 3920 Lommel
Tel: Geen telefoon