Tamera Lummen

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Els Schrijvers

Functie: Voorzitter
Email: elsschrijvers@hotmail.com
Gsm: 0479452736
Adres: sint-annastraat 77A 3560 Lummen

Yves Timmermans

Functie: Secretaris
Email: yves.timmermans@telenet.be
Gsm: 0475894644
Adres: hoogstraat 102 3560 Lummen

Nicole Weyens

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: schepersdominique@hotmail.com
Gsm:
Adres: gemeenteplein 10 3560 Lummen

Sandra Bervoets

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: sandra.bervoets1@telenet.be
Gsm: 0476684441
Adres: hoogstraat 102 3560 Lummen

Laatste uitslagen

P2U15 (6 - 6) M-D 09/10/2021 09:30 Tamera Lummen 3 - 2 VBC BEVO GEETBETS
P2U13 (4 - 4) M-E 09/10/2021 10:00 Wevoc Wellen 0 - 4 TAMERA LUMMEN B
P2U11 (2-2 2b) M 09/10/2021 10:30 Volleybalclub Pelt 1 - 7 TAMERA LUMMEN
P2U17M-D 09/10/2021 12:00 Tamera Lummen 2 - 3 Tesvoc Tessenderlo
P3U17M-A 09/10/2021 15:30 Volleybalclub Pelt C 1 - 3 Tamera Lummen
P2D-B 09/10/2021 18:30 Volleybalclub Pelt A 3 - 1 Tamera Lummen A
P2U11 (3 - 3) M 10/10/2021 12:00 Wara Genk A 1 - 3 TAMERA LUMMEN
P2U13 (4 - 4) M-D 10/10/2021 13:00 TAMERA LUMMEN A 4 - 0 Lovoc Lommel A
P4D-B 10/10/2021 18:00 Tamera Lummen B 3 - 0 Lovoc Lommel B
P1U11 (3 - 3) M 16/10/2021 09:30 Tamera Lummen 3 - 2 Jaraco As A
P3U17M-A 16/10/2021 12:00 Tesvoc Tessenderlo 2 - 3 Tamera Lummen
P2U17M-D 16/10/2021 13:30 Dames Volley Hasselt (DVH) B 0 - 4 Tamera Lummen
P2U15 (6 - 6) M-D 16/10/2021 14:00 Bepavoc Beringen 2 - 3 Tamera Lummen
P2U13 (4 - 4) M-D 16/10/2021 16:00 Topsport Davozon Zonhoven 0 - 4 TAMERA LUMMEN A
P4D-B 16/10/2021 19:30 Bepavoc Beringen B 3 - 0 Tamera Lummen B
P2U11 (2-2 2b) M 17/10/2021 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST A 6 - 2 TAMERA LUMMEN
P2U11 (3 - 3) M 17/10/2021 11:00 Wara Genk B 0 - 4 TAMERA LUMMEN
P2U13 (4 - 4) M-E 17/10/2021 15:00 TAMERA LUMMEN B 3 - 1 KOVOK KORTESSEM A
P2D-B 17/10/2021 18:00 Tamera Lummen A 3 - 0 Roveka Stevoort B

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

P2U15 (6 - 6) M-D P2U15 (6 - 6) M-D-0017 23/10/2021 09:30 Tamera Lummen Topsport Davozon Zonhoven
P2U17M-D P2U17M-D-0022 23/10/2021 12:00 Tamera Lummen Davost Sint-Truiden
P2U13 (4 - 4) M-D P2U13 (4 - 4) M-D-0016 23/10/2021 14:00 Lovoc Lommel A TAMERA LUMMEN A
P2U11 (3 - 3) M P2U11 (3 - 3) M-0009 23/10/2021 14:00 Kivola Riemst B TAMERA LUMMEN
P3U17M-A P3U17M-A-0012 23/10/2021 14:30 Tamera Lummen Roveka Stevoort B
P4D-B P4D-B-0030 23/10/2021 17:30 HE-VOC Hechtel-Eksel D Tamera Lummen B
P1U11 (3 - 3) M P1U11 (3 - 3) M-0023 24/10/2021 13:00 Tamera Lummen Stalvoc Beverlo A
P2U13 (4 - 4) M-E P2U13 (4 - 4) M-E-0027 24/10/2021 15:00 TAMERA LUMMEN B Wevoc Wellen
P2D-B P2D-B-0014 24/10/2021 18:00 Tamera Lummen A Dievoc Diepenbeek A
P3U17M-A P3U17M-A-0006 30/10/2021 10:00 Roveka Stevoort B Tamera Lummen
P2U17M-D P2U17M-D-0007 31/10/2021 11:00 Davost Sint-Truiden Tamera Lummen
BVLPD O BVLPD O-0063 31/10/2021 17:30 Jaraco As A (P1) Tamera Lummen (P2)
P1U11 (3 - 3) M P1U11 (3 - 3) M-0013 02/11/2021 17:30 Datovoc Tongeren A Tamera Lummen

Jeugdscheidsrechters

Bart Bervoets
Els Schrijvers
Kelly Schepers
Kim Luyten
Lindsey Schepers
Lisa Vandevenne
Lize Glassée
Lore Jans
Melissa Claes
Merel De Klerk
Nico Hermans
Peggy Rediers
Rebecca Huysmans
Sandra Bervoets
Yves Timmermans

Sporthallen

Gem. Sportcomplex, Lummen

Adres: Sportweg 8, 3560 Lummen
Tel: (013) 53 18 11