Volleybalclub Pelt

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Stephanie Bawin

Functie: Voorzitter
Email: stephaniebawin@hotmail.com
Gsm: 0474751252
Adres: burgemeester smetsstraat 4, 3900 Pelt

Stijn Maes

Functie: Secretaris
Email: stijnmaes433@gmail.com
Gsm: 0031610911963
Adres: bokkerijdersweg 19, 3920 Lommel

An Veyfeyken

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: anveyfeyken@gmail.com
Gsm: 0498728287
Adres: kapelstraat 44, 3900 Pelt

Joeri Peeters

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: joeri_peeters@hotmail.com
Gsm: 0477131875
Adres: marktplein 10, 3910 Pelt

Lien Dyckmans

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: lien.dyckmans@hotmail.com
Gsm: 0499324572
Adres: kraanstraat 14, 3900 Pelt

Laatste uitslagen

2PJ U17 R2-B 15/03/2020 10:00 Pelt - He-Voc - VTO OPGLABBEEK
3PH 15/03/2020 15:30 TONGERLO V.C. B - VOLLEYBALCLUB PELT B
2PM U17 R2-B 19/03/2020 19:00 VOLLEYBALCLUB PELT - WEVOC WELLEN
3PD-C 21/03/2020 15:30 VOLLEYBALCLUB PELT B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C
3PM U15 R2-A 21/03/2020 16:00 VOLLEYBALCLUB PELT B - TECTUM ACHEL B
3PD-B 21/03/2020 16:30 VOLLEYBALCLUB PELT C - VC ZUTENDAAL A
2PD-A 21/03/2020 18:30 VOLLEYBALCLUB PELT A - VTO OPGLABBEEK B
3PH 21/03/2020 20:00 VOLLEYBALCLUB PELT B - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN C
2PJ U17 R2-B 22/03/2020 10:00 Pelt - He-Voc - WARA GENK B
3PD-C 27/03/2020 20:00 MVC PEER B - VOLLEYBALCLUB PELT B
2PJ U17 R2-B 27/03/2020 20:30 VCK BOLDERBERG & Herk de Stad - Pelt - He-Voc

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

2PM U15 R2-D 2PM U15 R2-D-0020 28/03/2020 12:00 LOVOC LOMMEL VOLLEYBALCLUB PELT A
2PM U17 R2-B 2PM U17 R2-B-0021 28/03/2020 13:30 VOLLEYBALCLUB PELT STALVOC BEVERLO B
3PM U13 (4 - 4) R2-E 3PM U13 (4 - 4) R2-E-0012 28/03/2020 13:30 VOLLEYBALCLUB PELT BEPAVOC BERINGEN B
2PJ U17 R2-B 2PJ U17 R2-B-0010 28/03/2020 14:30 VTO OPGLABBEEK Pelt - He-Voc
3PH 3PH-0091 28/03/2020 17:00 STALVOC BEVERLO C VOLLEYBALCLUB PELT B
3PD-B 3PD-B-0067 29/03/2020 10:00 VTO OPGLABBEEK C VOLLEYBALCLUB PELT C
2PM U17 R2-B 2PM U17 R2-B-0027 29/03/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM VOLLEYBALCLUB PELT
2PD-A 2PD-A-0048 29/03/2020 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST B VOLLEYBALCLUB PELT A
2PM U15 R2-D 2PM U15 R2-D-0025 04/04/2020 13:30 VOLLEYBALCLUB PELT A FIT V.B.C. HAM
3PM U11 (3 - 3) R2-D 3PM U11 (3 - 3) R2-D-0009 04/04/2020 13:30 VOLLEYBALCLUB PELT V.C. BRABO BREE
3PD-C 3PD-C-0084 04/04/2020 15:30 VOLLEYBALCLUB PELT B V.C. BRABO BREE A
3PD-B 3PD-B-0090 04/04/2020 16:30 VOLLEYBALCLUB PELT C GOVOC Dames B
2PD-A 2PD-A-0088 04/04/2020 19:00 AXOR BOCHOLT A VOLLEYBALCLUB PELT A
3PM U15 R2-A 3PM U15 R2-A-0022 05/04/2020 10:00 VTO OPGLABBEEK VOLLEYBALCLUB PELT B
3PM U13 (4 - 4) R2-E 3PM U13 (4 - 4) R2-E-0020 05/04/2020 12:30 DIEVOC DIEPENBEEK C VOLLEYBALCLUB PELT
3PH 3PH-0099 05/04/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK VOLLEYBALCLUB PELT B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 3de Provinciale Heren(3PH)
Competitie 2de Provinciale Dames A(2PD-A)
Competitie 3de Provinciale Dames B(3PD-B)
Competitie 3de Provinciale Dames C(3PD-C)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 C(2PJ U17-C)
Competitie 2de Divisie Heren A(H2A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) B(2PJ U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 B(2PM U17-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 F(2PM U15-F)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 A(3PM U15-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) C(3PM U11 (3 - 3)-C)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie(BVL HND)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie G C(BVL HND C)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-B(2PJ U17 R2-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep B(BVL DP B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep D(BVL DP D)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-B(2PM U17 R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-D(2PM U15 R2-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 R2-A(3PM U15 R2-A)
Competitie Fun Reeks Senioren(FRS)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-E(3PM U13 (4 - 4) R2-E)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-D(3PM U11 (3 - 3) R2-D)

Jeugdscheidsrechters

Anne Verachtert
Joren Schmidt
Kim Vuerstaek
Laura Monten
Leen Deblier
Lien Dyckmans
Lore Reumers
Mieke Dingenen
Nick Martinez Ferrez
Paul Claes
Peter Claassen
Pieter Reumers
Pieter Stulens
Stephanie Bawin
Tine Plessers
Tony Claes

Sporthallen

Sportcentrum De Bemvoort (zaal 1), Overpelt

Adres: Jeugdlaan 8, 3900 Pelt
Tel: (011) 64 04 99

Sportcentrum De Bemvoort (zaal 2), Overpelt

Adres: Jeugdlaan 8, 3900 Pelt
Tel: (011) 64 04 99

Sporthal van het College van Neerpelt

Adres: Stationsstraat 25, 3910 Pelt
Tel: (0)11 64 98 00