Stalvoc Beverlo

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Antoine Engelen

Functie: Voorzitter
Email: antoine.engelen@skynet.be
Gsm: 0478562410
Adres: neerstraat 32, 3582 Koersel

Ludo Boelanders

Functie: Secretaris
Email: ludo.boelanders@telenet.be
Gsm: 0478343316
Adres: bieweg 22, 3582 Koersel

Esther Adriaens

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: esther.adriaens@telenet.be
Gsm: 0476994809
Adres: guido gezellestraat 126, 3582 Koersel

Jan Coenen

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: jancoenen@hotmail.com
Gsm: 0468101695
Adres: kunselveld 5, 3530 Helchteren

Sigi Celis

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: sigi.celis@pxl.be
Gsm: 0496864070
Adres: mathias geysenstraat 39, 3582 Koersel

Laatste uitslagen

1PM U13 (4 - 4) R2 15/03/2020 10:30 STALVOC BEVERLO B - ROVEKA STEVOORT B
2PJ U13 (4 - 4) R2-A 15/03/2020 10:30 STALVOC BEVERLO B - STALVOC BEVERLO A
2PM U11 (3 - 3) R2-C 15/03/2020 12:30 WARA GENK A - STALVOC BEVERLO B
1PM U15 R2-B 15/03/2020 13:30 TONGERLO V.C. A - STALVOC BEVERLO B
1PH 15/03/2020 17:00 KVC GEMS DIEPENBEEK A - STALVOC BEVERLO A
3PH 15/03/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK - STALVOC BEVERLO C
3PD-C 15/03/2020 18:00 TONGERLO V.C. B - STALVOC BEVERLO B
3PD-C 20/03/2020 20:30 KIVOLA RIEMST B - STALVOC BEVERLO B
Ereklasse U17M 21/03/2020 10:00 WARA GENK A - STALVOC BEVERLO A
2PM U11 (3 - 3) R2-B 21/03/2020 13:00 STALVOC BEVERLO A - ROVEKA STEVOORT A
Ereklasse U13M 21/03/2020 13:00 STALVOC BEVERLO A - HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN A
2PJ U13 (4 - 4) R2-A 21/03/2020 14:00 V.C. HELIOS ZONHOVEN - STALVOC BEVERLO B
2PM U11 (3 - 3) R2-C 21/03/2020 15:00 STALVOC BEVERLO B - KIVOLA RIEMST B
1PM U15 R2-B 21/03/2020 15:00 STALVOC BEVERLO B - HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN
4PD-D 21/03/2020 15:00 DAVOST SINT-TRUIDEN D - STALVOC BEVERLO C
1PJ U15 R2 21/03/2020 16:00 MAVO DILSEN-STOKKEM B - STALVOC BEVERLO
3PD-C 21/03/2020 17:00 STALVOC BEVERLO B - TECTUM ACHEL B
3PH 21/03/2020 17:00 V.C. HELIOS ZONHOVEN B - STALVOC BEVERLO C
2PH 21/03/2020 17:00 STALVOC BEVERLO B - VBC BEVO GEETBETS B
1PH 21/03/2020 20:30 FIT V.B.C. HAM - STALVOC BEVERLO A
2PJ U13 (4 - 4) R2-B 22/03/2020 10:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A - STALVOC BEVERLO C
2PJ U13 (4 - 4) R2-A 22/03/2020 10:30 STALVOC BEVERLO A - MAVO DILSEN-STOKKEM
1PM U13 (4 - 4) R2 22/03/2020 10:30 STALVOC BEVERLO B - TONGERLO V.C. A
2PM U17 R2-B 22/03/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM - STALVOC BEVERLO B

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

2PM U17 R2-B 2PM U17 R2-B-0021 28/03/2020 13:30 VOLLEYBALCLUB PELT STALVOC BEVERLO B
4PD-D 4PD-D-0080 28/03/2020 14:00 BEPAVOC BERINGEN STALVOC BEVERLO C
2PH 2PH-0064 28/03/2020 17:00 STALVOC BEVERLO B TECTUM ACHEL C
3PH 3PH-0091 28/03/2020 17:00 STALVOC BEVERLO C VOLLEYBALCLUB PELT B
Ereklasse U13M Ereklasse U13M-0007 28/03/2020 19:00 STALVOC BEVERLO A ROVEKA STEVOORT A
3PD-C 3PD-C-0047 28/03/2020 20:00 VOCELLI ELLIKOM STALVOC BEVERLO B
1PH 1PH-0067 29/03/2020 18:00 STALVOC BEVERLO A VT SafeSign Hasselt B
2PM U17 R2-B 2PM U17 R2-B-0014 04/04/2020 13:00 STALVOC BEVERLO B DIEVOC DIEPENBEEK B
Ereklasse U13M Ereklasse U13M-0022 04/04/2020 14:00 ROVEKA STEVOORT A STALVOC BEVERLO A
1PJ U15 R2 1PJ U15 R2-0022 04/04/2020 14:00 LOVOC LOMMEL STALVOC BEVERLO
4PD-D 4PD-D-0085 04/04/2020 15:00 STALVOC BEVERLO C FIT V.B.C. HAM B
Ereklasse U17M Ereklasse U17M-0022 04/04/2020 15:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) STALVOC BEVERLO A
1PM U15 R2-B 1PM U15 R2-B-0013 04/04/2020 16:30 HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN STALVOC BEVERLO B
3PH 3PH-0100 04/04/2020 17:00 STALVOC BEVERLO C VZW SCHOVOC BEVERST
2PH 2PH-0058 04/04/2020 17:00 STALVOC BEVERLO B VC GREENYARD MAASEIK C
1PH 1PH-0070 04/04/2020 20:30 STALVOC BEVERLO A KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B
2PJ U13 (4 - 4) R2-B 2PJ U13 (4 - 4) R2-B-0015 05/04/2020 10:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B STALVOC BEVERLO C
2PJ U13 (4 - 4) R2-A 2PJ U13 (4 - 4) R2-A-0022 05/04/2020 10:30 STALVOC BEVERLO B VCK BOLDERBERG
2PJ U13 (4 - 4) R2-A 2PJ U13 (4 - 4) R2-A-0023 05/04/2020 10:30 STALVOC BEVERLO A WARA GENK
1PM U13 (4 - 4) R2 1PM U13 (4 - 4) R2-0022 05/04/2020 11:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A STALVOC BEVERLO B
2PM U11 (3 - 3) R2-C 2PM U11 (3 - 3) R2-C-0012 05/04/2020 12:00 TONGERLO V.C. A STALVOC BEVERLO B
BVL U19 Heren BVL U19 Heren-JH06 11/04/2020 14:00 STALVOC BEVERLO VC GREENYARD MAASEIK

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 1ste Provinciale Heren(1PH)
Competitie 2de Provinciale Heren(2PH)
Competitie 3de Provinciale Heren(3PH)
Competitie 3de Provinciale Dames C(3PD-C)
Competitie 4de Provinciale Dames D(4PD-D)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15(1PJ U15)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) A(2PJ U13 (4 - 4)-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) B(2PJ U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Divisie Dames A(D2A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 B(1PM U17-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 D(2PM U17-D)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 B(1PM U15-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 D(2PM U15-D)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) A(1PM U13 (4 - 4)-A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(1PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) B(2PM U11 (3 - 3)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) C(2PM U11 (3 - 3)-C)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep D(BVL HP D)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep E(BVL HP E)
Competitie Beker van Limburg U19 Heren(BVL U19 Heren)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15 R2(1PJ U15 R2)
Competitie Beker van Limburg U17 Heren(BVL U17 Heren)
Competitie Beker van Limburg U15 Heren(BVL U15 Heren)
Competitie Beker van Limburg U13 Heren(BVL U13 Heren)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-A(2PJ U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-B(2PJ U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie(BVL DND)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie Groep B(BVL DND B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep F(BVL DP F)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep H(BVL DP H)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie Ereklasse U17 Meisjes(Ereklasse U17M)
Competitie Ereklasse U13 Meisjes(Ereklasse U13M)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-B(2PM U17 R2-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 R2-B(1PM U15 R2-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2(1PM U13 (4 - 4) R2)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-B(2PM U11 (3 - 3) R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-C(2PM U11 (3 - 3) R2-C)
Competitie Fun Reeks Senioren(FRS)

Jeugdscheidsrechters

Antoine Engelen
Bente Timmermans
Emma Koterba
Freddy Engelen
Gilles Poets
Hanne Jacobs
Heidi Pollaris
Jari De Pauw
Jozefien Bijnens
Kaat Bauwens
Leon Michels
Liesbeth Lens
Martijn Berger
Melissa Claes
Merel De Klerk
Mirte Glassée
Nicky Coomans
Patrick Heyligen
Remi Schroyen
Rube Baute
Theo Lemmens
Theo Robyns
Tibo Verbruggen

Sporthallen

Sporthal Stalvoc

Adres: Rolweg 9, 3582 Koersel
Tel: 011/749249