Stalvoc Beverlo

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Antoine Engelen

Functie: Voorzitter
Email: antoine.engelen@skynet.be
Gsm: 0478562410
Adres: neerstraat 32, 3582 Koersel

Ludo Boelanders

Functie: Secretaris
Email: ludo.boelanders@telenet.be
Gsm: 0478343316
Adres: bieweg 22, 3582 Koersel

Esther Adriaens

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: esther.adriaens@telenet.be
Gsm: 0476994809
Adres: guido gezellestraat 126, 3582 Koersel

Jan Coenen

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: jancoenen@hotmail.com
Gsm: 0468101695
Adres: kunselveld 5, 3530 Houthalen

Sigi Celis

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: sigi.celis@pxl.be
Gsm: 0496864070
Adres: mathias geysenstraat 39, 3582 Koersel

Laatste uitslagen

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 1ste Provinciale Heren(1PH)
Competitie 2de Provinciale Heren(2PH)
Competitie 3de Provinciale Heren(3PH)
Competitie 3de Provinciale Dames C(3PD-C)
Competitie 4de Provinciale Dames D(4PD-D)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15(1PJ U15)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) A(2PJ U13 (4 - 4)-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) B(2PJ U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Divisie Dames A(D2A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 B(1PM U17-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 D(2PM U17-D)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 B(1PM U15-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 D(2PM U15-D)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) A(1PM U13 (4 - 4)-A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(1PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) B(2PM U11 (3 - 3)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) C(2PM U11 (3 - 3)-C)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep D(BVL HP D)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep E(BVL HP E)
Competitie Beker van Limburg U19 Heren(BVL U19 Heren)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15 R2(1PJ U15 R2)
Competitie Beker van Limburg U17 Heren(BVL U17 Heren)
Competitie Beker van Limburg U15 Heren(BVL U15 Heren)
Competitie Beker van Limburg U13 Heren(BVL U13 Heren)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-A(2PJ U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-B(2PJ U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie(BVL DND)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie Groep B(BVL DND B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep F(BVL DP F)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep H(BVL DP H)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie Ereklasse U17 Meisjes(Ereklasse U17M)
Competitie Ereklasse U13 Meisjes(Ereklasse U13M)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-B(2PM U17 R2-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 R2-B(1PM U15 R2-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2(1PM U13 (4 - 4) R2)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-B(2PM U11 (3 - 3) R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-C(2PM U11 (3 - 3) R2-C)
Competitie Fun Reeks Senioren(FRS)

Jeugdscheidsrechters

Antoine Engelen
Bente Timmermans
Emma Koterba
Freddy Engelen
Gilles Poets
Hanne Jacobs
Heidi Pollaris
Jari De Pauw
Jozefien Bijnens
Kaat Bauwens
Leon Michels
Liesbeth Lens
Martijn Berger
Melissa Claes
Merel De Klerk
Mirte Glassée
Nicky Coomans
Patrick Heyligen
Remi Schroyen
Rube Baute
Theo Lemmens
Theo Robyns
Tibo Verbruggen

Sporthallen

Sporthal Stalvoc

Adres: Rolweg 9, 3582 Koersel
Tel: 011/749249