Fit VBC Ham

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Marc Van Nylen

Functie: Voorzitter
Email: marc.van.nylen@gmail.com
Gsm: 0473201538
Adres: heerbaanstraat 18, 3945 Ham

Pieter Nevelsteen

Functie: Secretaris
Email: pnevelsteen@telenet.be
Gsm: 0473944617
Adres: walnootstraat 18, 3945 Ham

Chris Gielen

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: gielen.chris1@gmail.com
Gsm: 0474744363
Adres: nijverheidsweg 10 A, 3945 Ham

Pascal Bosmans

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: bosmans.theunis@telenet.be
Gsm: 0474769836
Adres: hoensbroek 5, 3945 Ham

Laatste uitslagen

2PJ U17 R2-A 15/03/2020 13:00 KVC GEMS DIEPENBEEK - FIT V.B.C. HAM
4PD-B 20/03/2020 21:00 FIT V.B.C. HAM D - DIEVOC DIEPENBEEK E
2PM U11 (3 - 3) R2-E 21/03/2020 12:30 FIT V.B.C. HAM - KOVOK KORTESSEM B
STVM 2 - 2 (4) R2-A 21/03/2020 12:30 FIT V.B.C. HAM - JARACO AS A
1PJ U15 R2 21/03/2020 14:30 FIT V.B.C. HAM - LOVOC LOMMEL
2PJ U11 (3 - 3) R2-A 21/03/2020 14:30 FIT V.B.C. HAM - WARA GENK
2PM U13 (4 - 4) R2-F 21/03/2020 14:30 FIT V.B.C. HAM - KOVOK KORTESSEM
4PD-B 21/03/2020 15:00 WARA GENK C - FIT V.B.C. HAM D
2PJ U17 R2-A 21/03/2020 16:30 FIT V.B.C. HAM - VC GREENYARD MAASEIK A
2PM U15 R2-D 21/03/2020 16:30 FIT V.B.C. HAM - TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
4PD-A 21/03/2020 19:30 VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD - FIT V.B.C. HAM C
1PH 21/03/2020 20:30 FIT V.B.C. HAM - STALVOC BEVERLO A
2PD-B 21/03/2020 20:30 FIT V.B.C. HAM A - TAMERA LUMMEN
3PJ U13 (4 - 4) R2-B 22/03/2020 10:30 KEVOC KESSENICH - FIT V.B.C. HAM
2PD-B 22/03/2020 18:00 CRISTAL ALKEN JEVAL C - FIT V.B.C. HAM A

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

1PH 1PH-0055 28/03/2020 16:30 KVC GEMS DIEPENBEEK A FIT V.B.C. HAM
2PM U17 R2-A 2PM U17 R2-A-0024 28/03/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK FIT V.B.C. HAM
4PD-B 4PD-B-0064 28/03/2020 18:30 FIT V.B.C. HAM D TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
4PD-D 4PD-D-0071 28/03/2020 18:30 FIT V.B.C. HAM B HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN B
2PD-B 2PD-B-0080 28/03/2020 19:30 BEPAVOC BERINGEN FIT V.B.C. HAM A
4PD-A 4PD-A-0085 29/03/2020 13:00 WEVOC WELLEN C FIT V.B.C. HAM C
3PJ U13 (4 - 4) R2-B 3PJ U13 (4 - 4) R2-B-0013 04/04/2020 12:30 FIT V.B.C. HAM KEVOC KESSENICH
2PM U15 R2-D 2PM U15 R2-D-0025 04/04/2020 13:30 VOLLEYBALCLUB PELT A FIT V.B.C. HAM
2PM U11 (3 - 3) R2-E 2PM U11 (3 - 3) R2-E-0017 04/04/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM B FIT V.B.C. HAM
2PJ U11 (3 - 3) R2-A 2PJ U11 (3 - 3) R2-A-0016 04/04/2020 14:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A FIT V.B.C. HAM
2PM U13 (4 - 4) R2-F 2PM U13 (4 - 4) R2-F-0017 04/04/2020 14:30 HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN B FIT V.B.C. HAM
4PD-D 4PD-D-0085 04/04/2020 15:00 STALVOC BEVERLO C FIT V.B.C. HAM B
4PD-B 4PD-B-0089 04/04/2020 15:30 JARACO AS C FIT V.B.C. HAM D
4PD-A 4PD-A-0090 04/04/2020 20:30 FIT V.B.C. HAM C WARA GENK D
2PD-B 2PD-B-0086 04/04/2020 20:30 DAVOST SINT-TRUIDEN A FIT V.B.C. HAM A
2PJ U17 R2-A 2PJ U17 R2-A-0017 05/04/2020 10:30 VT SAFESIGN HASSELT FIT V.B.C. HAM
1PJ U15 R2 1PJ U15 R2-0024 05/04/2020 13:00 VT SAFESIGN HASSELT A FIT V.B.C. HAM
STVM 2 - 2 (4) R2-A STVM 2 - 2 (4) R2-A-0015 05/04/2020 13:00 VC ZUTENDAAL FIT V.B.C. HAM
1PH 1PH-0069 05/04/2020 16:30 VT SafeSign Hasselt B FIT V.B.C. HAM

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 1ste Provinciale Heren(1PH)
Competitie 2de Provinciale Dames B(2PD-B)
Competitie 4de Provinciale Dames A(4PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames B(4PD-B)
Competitie 4de Provinciale Dames D(4PD-D)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 B(2PJ U17-B)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 A(2PJ U15-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) A(2PJ U11 (3 - 3)-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) B(2PJ U11 (3 - 3)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 C(2PM U17-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 D(2PM U17-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 D(2PM U15-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) A(3PM U13 (4 - 4)-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) A(3PM U11 (3 - 3)-A)
Competitie Start2Volley Meisjes 2 - 2 (4)(STV M 2 - 2 (4))
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-A(2PJ U17 R2-A)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep D(BVL HP D)
Competitie 1ste Provinciale Jongens U15 R2(1PJ U15 R2)
Competitie Beker van Limburg U17 Heren(BVL U17 Heren)
Competitie Beker van Limburg U15 Heren(BVL U15 Heren)
Competitie Beker van Limburg U11 Heren(BVL U11 Heren)
Competitie 3de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-B(3PJ U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep C(BVL DP C)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) R2-A(2PJ U11 (3 - 3) R2-A)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-A(2PM U17 R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-D(2PM U15 R2-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-E(2PM U11 (3 - 3) R2-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-F(2PM U13 (4 - 4) R2-F)
Competitie Start2Volley Meisjes 2 - 2 (4) R2-A(STVM 2 - 2 (4) R2-A)

Jeugdscheidsrechters

Anja Victoir
Annick Helsen
Anouchka Vermierdt
Arne Peters
Bram Lamberts
Brent Verdonck
Britt Huybrechts
Chris Gielen
Corneel Van Nylen
Dirk Van De Weyer
Dries Van Roy
Eddy Vennekens
Els Vrancken
Gaby Beckers
Glenn Mylle
Greet Bollen
Inne Krampiltz
Jean Pierre Vermierdt
Johan Curinckx
Jolien Claes
Joris Zaenen
Kenneth Vanheel
Kim Braeken
Kobe Croonenborghs
Kobe Willems
Leander Scialpi
Lore Curinckx
Marc Van Nylen
Marte Marien
Mathias Weltens
Pascal Bosmans
Patrick Van De Velde
Patrick Vande Paer
Patrick Waeghe
Pieter Nevelsteen
Raf Weltens
Renato Scialpi
Romi Maes
Saan Nevelsteen
Thomas Bosmans
Toya Benetti
Vicky Van Damme
Ward Mellebeek

Sporthallen

Sporthal t Vlietje, Kwaadmechelen

Adres: Sportlaan 10A, 3945 Kwaadmechelen
Tel: (013) 67 37 91

Sporthal Kristoffelheem, Ham

Adres: Schoolstraat 10, 3945 Ham
Tel: (011) 34 49 94