He-Voc Hechtel-Eksel

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Ivan Loenders

Functie: Voorzitter
Email: ivan.loenders@gmail.com
Gsm: 0477479643
Adres: wijchmaalsebaan 10, 3940 Hechtel

Rudi Gommers

Functie: Secretaris
Email: rudi.gommers@skynet.be
Gsm: 0495805306
Adres: berkenlaan 3, 3940 Hechtel

Carine Paesen

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: ivan.loenders@gmail.com
Gsm: 0472524808
Adres: sint lambertusstraat 60, 3940 Hechtel

Jan Brebels

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: jan.brebels@icloud.com
Gsm: 0477950009
Adres: overpelterbaan 11, 3941 Eksel

Laatste uitslagen

3PMU13 (4 - 4) R2-F 15/03/2020 09:30 TECTUM ACHEL - HE-VOC HECHTEL-EKSEL B
2PM U11 (2 - 2 2b) R 15/03/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A - MVC PEER
2PM U15 R2-B 15/03/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL - DAVOST SINT-TRUIDEN B
2PM U11 (2 - 2 2b) R 15/03/2020 13:30 CRISTAL ALKEN JEVAL N - HE-VOC HECHTEL-EKSEL
3PM U15 R2-B 21/03/2020 13:00 TONGERLO V.C. C - HE-VOC HECHTEL-EKSEL B
3PMU13 (4 - 4) R2-F 21/03/2020 14:30 VTO OPGLABBEEK B - HE-VOC HECHTEL-EKSEL B
2PM U15 R2-B 21/03/2020 14:30 KOVOK KORTESSEM - HE-VOC HECHTEL-EKSEL
2PD-B 21/03/2020 15:30 CRISTAL ALKEN JEVAL C - HE-VOC HECHTEL-EKSEL A
2PJ U15 R2-B 21/03/2020 16:00 Pelt - HE-VOC - VT SAFESIGN HASSELT B
4PD-D 21/03/2020 17:00 HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN B - HE-VOC HECHTEL-EKSEL E
2PH 21/03/2020 18:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL B - LOVOC LOMMEL A
2PD-A 21/03/2020 18:00 JARACO AS B - HE-VOC HECHTEL-EKSEL B
3PD-C 21/03/2020 20:00 VOCELLI ELLIKOM - HE-VOC HECHTEL-EKSEL C
3PM U13 (4 - 4) R2-E 22/03/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A - MVC PEER B
3PM U15 R2-A 22/03/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A - KIVOC KINROOI
2PM U11 (2 - 2 2b) R 22/03/2020 13:00 VOCELLI ELLIKOM - HE-VOC HECHTEL-EKSEL A
2PM U17 R2-D 22/03/2020 16:00 VZW SCHOVOC BEVERST A - HE-VOC HECHTEL-EKSEL

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

3PM U15 R2-A 3PM U15 R2-A-0011 28/03/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A M.V.C. MOLENBEERSEL
3PD-C 3PD-C-0072 28/03/2020 15:30 HE-VOC HECHTEL-EKSEL C TONGERLO V.C. B
2PH 2PH-0062 28/03/2020 17:00 VC GREENYARD MAASEIK D HE-VOC HECHTEL-EKSEL B
4PD-D 4PD-D-0048 28/03/2020 18:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL E VCK BOLDERBERG
2PD-A 2PD-A-0078 28/03/2020 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL B AXOR BOCHOLT A
2PD-B 2PD-B-0083 28/03/2020 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A VBC BEVO GEETBETS
3PM U15 R2-B 3PM U15 R2-B-0018 29/03/2020 10:30 VOCELLI ELLIKOM HE-VOC HECHTEL-EKSEL B
2PM U11 (2 - 2 2b) R 2PM U11 (2 - 2 2b) R2-A-0016 04/04/2020 11:00 KOVOK KORTESSEM A HE-VOC HECHTEL-EKSEL
2PM U15 R2-B 2PM U15 R2-B-0024 04/04/2020 13:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A HE-VOC HECHTEL-EKSEL
2PM U17 R2-D 2PM U17 R2-D-0016 04/04/2020 16:30 TONGERLO V.C. B HE-VOC HECHTEL-EKSEL
2PD-B 2PD-B-0088 04/04/2020 16:30 ROVEKA STEVOORT B HE-VOC HECHTEL-EKSEL A
4PD-D 4PD-D-0076 04/04/2020 17:00 DAVOST SINT-TRUIDEN D HE-VOC HECHTEL-EKSEL E
2PH 2PH-0056 04/04/2020 18:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL B TECTUM ACHEL D
3PM U15 R2-A 3PM U15 R2-A-0028 05/04/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A TECTUM ACHEL B
3PM U13 (4 - 4) R2-E 3PM U13 (4 - 4) R2-E-0015 05/04/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A BEPAVOC BERINGEN B
3PM U15 R2-B 3PM U15 R2-B-0016 05/04/2020 13:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL B TESVOC TESSENDERLO
2PM U11 (2 - 2 2b) R 2PM U11 (2 - 2 2b) R2-B-0013 05/04/2020 13:00 VT SAFESIGN HASSELT A HE-VOC HECHTEL-EKSEL A
2PD-A 2PD-A-0090 05/04/2020 18:30 DIEVOC DIEPENBEEK A HE-VOC HECHTEL-EKSEL B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Heren(2PH)
Competitie 2de Provinciale Dames A(2PD-A)
Competitie 2de Provinciale Dames B(2PD-B)
Competitie 3de Provinciale Dames C(3PD-C)
Competitie 4de Provinciale Dames C(4PD-C)
Competitie 4de Provinciale Dames D(4PD-D)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 A(2PJ U15-A)
Competitie 2de Divisie Heren A(H2A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U17 A(3PM U17-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 F(2PM U15-F)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 A(3PM U15-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 B(3PM U15-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) C(2PM U13 (4 - 4)-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) D(3PM U13 (4 - 4)-D)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie(BVL HND)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie G A(BVL HND A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 R2-B(2PJ U15 R2-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep C(BVL DP C)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep L(BVL DP L)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-D(2PM U17 R2-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-B (2PM U15 R2-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 R2-A(3PM U15 R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 R2-B(3PM U15 R2-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-E(3PM U13 (4 - 4) R2-E)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-F(3PMU13 (4 - 4) R2-F)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) R2-A(2PM U11 (2 - 2 2b) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) R2-B(2PM U11 (2 - 2 2b) R2-B)

Jeugdscheidsrechters

Amber Deckers
Ann Snoeckx
Bart Pannemans
Bart Roosen
Bram Janssen
Cleo Geys
Deborah Drees
Elke Meus
Els Bollen
Guido Goossens
Guido Jaeken
Hanne Claessens
Inge Ulenaers
Ingmar Oyen
Iris Box
Ivan Loenders
Jan Brebels
Jard Claessens
Jelinke Claessens
Jelka Brebels
Jitse Jamers
Jo Bollen
Johan Van Der Velden
Joris Vandael
Koen Ceyssens
Linda Claes
Luc Mertens
Mathias Ceyssens
Milou Reijmen
Mirre Gijbels
Natalie Labie
Natasja Labie
Nathan Geenen
Nienke Pieters
Patrick Van Asten
Paul Cuppens
Rhune Scheelen
Rik Bollen
Roos Cuppens
Rudi Gommers
Silke Jamers
Sofie Wouters
Stephanie Booms
Wim Lemmens

Sporthallen

Gem. Sporthal (Hal 1), Eksel

Adres: Dennenstraat 8, 3941 Eksel
Tel: (011) 73 39 22

Gem. Sporthal (Hal 2, nieuw), Eksel

Adres: Dennenstraat 8, 3941 Eksel
Tel: (011) 73 39 22