Bepavoc Beringen

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Wim Celen

Functie: Voorzitter
Email: celen.wim@gmail.com
Gsm: 0479410985
Adres: gele plasstraat 10, 3583 Paal

Jonas Moons

Functie: Secretaris
Email: bepavoc.info@gmail.com
Gsm: 0474226744
Adres: heerbosstraat 42, 3583 Paal

Bart Heyligen

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: bart.heyligen1@telenet.be
Gsm: 0477654156
Adres: meldertsesteenweg 130, 3583 Paal

Jens Elsen

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: jens.elsen@hotmail.com
Gsm: 0493713682
Adres: meilweg 21, 3550 Heusden (Limb.)

Laatste uitslagen

2PM U15 R2-B 21/03/2020 13:00 DAVOST SINT-TRUIDEN B - BEPAVOC BERINGEN A
2PD-B 21/03/2020 20:30 DAVOST SINT-TRUIDEN A - BEPAVOC BERINGEN
4PD-D 22/03/2020 10:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) F 0 - 3 BEPAVOC BERINGEN
2PD-B 22/03/2020 18:00 BEPAVOC BERINGEN - ROVEKA STEVOORT B

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

3PM U13 (4 - 4) R2-E 3PM U13 (4 - 4) R2-E-0012 28/03/2020 13:30 VOLLEYBALCLUB PELT BEPAVOC BERINGEN B
4PD-D 4PD-D-0080 28/03/2020 14:00 BEPAVOC BERINGEN STALVOC BEVERLO C
2PM U15 R2-B 2PM U15 R2-B-0001 28/03/2020 14:00 BEPAVOC BERINGEN A DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A
2PM U13 (4 - 4) R2-A 2PM U13 (4 - 4) R2-A-0001 28/03/2020 16:00 BEPAVOC BERINGEN A TONGERLO V.C. B
2PD-B 2PD-B-0080 28/03/2020 19:30 BEPAVOC BERINGEN FIT V.B.C. HAM A
2PM U15 R2-B 2PM U15 R2-B-0022 04/04/2020 13:00 KOVOK KORTESSEM BEPAVOC BERINGEN A
2PM U15 R2-F 2PM U15 R2-F-0016 04/04/2020 13:00 DAVOST SINT-TRUIDEN A BEPAVOC BERINGEN B
3PM U11 (3 - 3) R2-E 3PM U11 (3 - 3) R2-E-0016 04/04/2020 15:00 VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD B BEPAVOC BERINGEN
2PD-B 2PD-B-0060 04/04/2020 15:30 BEPAVOC BERINGEN TAMERA LUMMEN
2PM U13 (4 - 4) R2-A 2PM U13 (4 - 4) R2-A-0016 05/04/2020 10:00 VTO OPGLABBEEK BEPAVOC BERINGEN A
3PM U13 (4 - 4) R2-E 3PM U13 (4 - 4) R2-E-0015 05/04/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A BEPAVOC BERINGEN B
2PD-B 2PD-B-0087 05/04/2020 18:30 VBC BEVO GEETBETS BEPAVOC BERINGEN

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Dames B(2PD-B)
Competitie 4de Provinciale Dames D(4PD-D)
Competitie 2de Divisie Dames A(D2A)
Competitie Vlaamse Beker - Dames(VBD)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 D(2PM U15-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 B(3PM U15-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) A(2PM U13 (4 - 4)-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) A(3PM U11 (3 - 3)-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) B(3PM U11 (3 - 3)-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie(BVL DND)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie Groep A(BVL DND A)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep K(BVL DP K)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep O(BVL DP O)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-B (2PM U15 R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-F(2PM U15 R2-F)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-A(2PM U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-E(3PM U13 (4 - 4) R2-E)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-E(3PM U11 (3 - 3) R2-E)

Jeugdscheidsrechters

Annick Stevens
Bart Heyligen
Claudia Vangeel
Diana Kusters
Ella Van Noten
Femke Celen
Geertrui Herremans
Hanne Schrooten
Inge Verbruggen
Jill Lambrigts
Jonas Moons
Jule Neys
Lien Clonen
Lieven Put
Lore Moons
Merel Vereecke
Patrick Vandermaesen
Sam Celen
Sandy Sweelssen
Sara Custers
Selina Coenen
Stefan Ambroos
Tessa Laeveren
Wim Celen

Sporthallen

Sporthal t Park, Paal

Adres: Parkstraat, 3583 Paal
Tel: (011) 43 47 77