Kivoc Kinrooi

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Peter Segers

Functie: Voorzitter
Email: pe.segers@skynet.be
Gsm: 0476233111
Adres: schansstraat 4, 3640 KInrooi,Kessenich,Ophoven-Geistingen, Molenbeersel

Pascal Corten

Functie: Secretaris
Email: pascal@kivoc.be
Gsm: 0473866024
Adres: scheyerveld 29, 3640 KInrooi,Kessenich,Ophoven-Geistingen, Molenbeersel

Sandra Horsmans

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: sandra@kivoc.be
Gsm: 0472676315
Adres: kloosterstraat 22, 3640 KInrooi,Kessenich,Ophoven-Geistingen, Molenbeersel

Rik Fiddelaers

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: rik@kivoc.be
Gsm: 0472941702
Adres: kerkhofstraat 14, 3640 KInrooi,Kessenich,Ophoven-Geistingen, Molenbeersel

Laatste uitslagen

2PM U11 (2 - 2 4) R2 21/03/2020 14:00 KIVOC KINROOI - MAVO DILSEN-STOKKEM
3PJ U13 (4 - 4) R2-A 21/03/2020 16:00 KIVOC KINROOI - KVC GEMS DIEPENBEEK
4PD-C 21/03/2020 16:30 KIVOC KINROOI - MAVO DILSEN-STOKKEM C
3PM U15 R2-A 22/03/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A - KIVOC KINROOI

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-C-0007 28/03/2020 14:00 LOVOC LOMMEL A KIVOC KINROOI
4PD-C 4PD-C-0071 28/03/2020 16:30 KIVOC KINROOI ELVOC ELEN
2PJ U15 R2-A 2PJ U15 R2-A-0016 04/04/2020 14:00 VC GREENYARD MAASEIK KIVOC KINROOI
3PM U13 (4 - 4) R2-D 3PM U13 (4 - 4) R2-D-0015 04/04/2020 14:00 KIVOC KINROOI KEVOC KESSENICH
4PD-C 4PD-C-0068 04/04/2020 14:30 ELVOC ELEN KIVOC KINROOI
3PM U15 R2-A 3PM U15 R2-A-0017 05/04/2020 10:30 KIVOC KINROOI M.V.C. MOLENBEERSEL
3PJ U13 (4 - 4) R2-A 3PJ U13 (4 - 4) R2-A-0014 05/04/2020 11:00 KVC GEMS DIEPENBEEK KIVOC KINROOI
2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-C-0028 05/04/2020 13:30 CRISTAL ALKEN JEVAL O KIVOC KINROOI
1PH 1PH-0072 05/04/2020 16:00 KIVOC KINROOI VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD
BVL HP BVL HP-HP15 11/04/2020 18:00 KIVOC KINROOI VT SafeSign Hasselt B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 1ste Provinciale Heren(1PH)
Competitie 4de Provinciale Dames C(4PD-C)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 B(2PJ U15-B)
Competitie 3de Provinciale Jongens U13 (4 - 4)(3PJ U13 (4 - 4))
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 A(3PM U15-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) E(3PM U13 (4 - 4)-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) C(2PM U11 (2 - 2 4)-C)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep F(BVL HP F)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 R2-A(2PJ U15 R2-A)
Competitie Beker van Limburg U15 Heren(BVL U15 Heren)
Competitie Beker van Limburg U13 Heren(BVL U13 Heren)
Competitie 3de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-A(3PJ U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep M(BVL DP M)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 R2-A(3PM U15 R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-D(3PM U13 (4 - 4) R2-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) R2-C(2PM U11 (2 - 2 4) R2-C)

Jeugdscheidsrechters

Bart Peeters
Benny Van Den Heuvel
Erwin Kwaspen
Jackie Terium
Jolyn Verheyen
Lenn Royakkers
Lennert Paesen
Peter Segers
Rik Fiddelaers
Roger Govaerts

Sporthallen