Roveka Stevoort

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Ria Colemont

Functie: Voorzitter
Email: ria.colemont@live.be
Gsm: 0499277500
Adres: oude molenstraat 4, 3512 Stevoort

Georges Vennekens

Functie: Secretaris
Email: georges.vennekens@proximus.be
Gsm: 0498384576
Adres: oude molenstraat 4, 3512 Stevoort

Miet Liefsoens

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: mietliefsoens@gmail.com
Gsm: 0495683171
Adres: stevoortse kiezel 476, 3512 Stevoort

Laatste uitslagen

2PM U11 (2 - 2 4) R2 15/03/2020 10:00 ROVEKA STEVOORT A - ROVEKA STEVOORT B
1PM U13 (4 - 4) R2 15/03/2020 10:30 STALVOC BEVERLO B - ROVEKA STEVOORT B
1PM U15 R2-A 15/03/2020 12:30 DATOVOC TONGEREN - ROVEKA STEVOORT
3PM U11 (3 - 3) R2-A 15/03/2020 13:00 ROVEKA STEVOORT B - MAVO DILSEN-STOKKEM C
3PD-A 15/03/2020 14:00 ROVEKA STEVOORT C - DAVOST SINT-TRUIDEN B
4PD-A 15/03/2020 17:00 CRISTAL ALKEN JEVAL E - ROVEKA STEVOORT D
Ereklasse U13M 15/03/2020 17:00 CRISTAL ALKEN JEVAL J - ROVEKA STEVOORT A
2PD-B 15/03/2020 18:00 TAMERA LUMMEN - ROVEKA STEVOORT B
2PJ U11 (3 - 3) R2-B 21/03/2020 10:00 ROVEKA STEVOORT - VC GREENYARD MAASEIK B
3PM U13 (4 - 4) R2-B 21/03/2020 10:00 ROVEKA STEVOORT C - CRISTAL ALKEN JEVAL L
2PM U11 (3 - 3) R2-B 21/03/2020 13:00 STALVOC BEVERLO A - ROVEKA STEVOORT A
4PD-A 21/03/2020 14:00 ROVEKA STEVOORT D - KOVOK KORTESSEM C
3PM U13 (4 - 4) R2-B 21/03/2020 14:00 ROVEKA STEVOORT D - MVC PEER A
1PM U13 (4 - 4) R2 21/03/2020 15:00 VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD A - ROVEKA STEVOORT B
4PD-D 21/03/2020 16:30 ROVEKA STEVOORT E - LOVOC LOMMEL A
2PD-B 21/03/2020 16:30 ROVEKA STEVOORT B - KOVOK KORTESSEM A
3PM U17 R2 21/03/2020 18:00 LOVOC LOMMEL B - ROVEKA STEVOORT
2PM U11 (2 - 2 4) R2 22/03/2020 10:00 ROVEKA STEVOORT A - ELVOC ELEN
2PM U11 (2 - 2 4) R2 22/03/2020 10:00 VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD - ROVEKA STEVOORT C
3PM U11 (3 - 3) R2-A 22/03/2020 12:00 ROVEKA STEVOORT B - VZW SCHOVOC BEVERST B
3PM U13 (4 - 4) R2-C 22/03/2020 13:00 ROVEKA STEVOORT E - DATOVOC TONGEREN C
2PM U11 (2 - 2 4) R2 22/03/2020 14:30 DIEVOC DIEPENBEEK - ROVEKA STEVOORT B
Ereklasse U13M 22/03/2020 15:30 ROVEKA STEVOORT A - TAMERA LUMMEN A
3PD-A 22/03/2020 18:00 WARA GENK B - ROVEKA STEVOORT C
2PD-B 22/03/2020 18:00 BEPAVOC BERINGEN - ROVEKA STEVOORT B

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

4PD-A 4PD-A-0082 28/03/2020 14:00 ROVEKA STEVOORT D VC ZUTENDAAL C
2PD-B 2PD-B-0082 28/03/2020 15:30 CRISTAL ALKEN JEVAL C ROVEKA STEVOORT B
4PD-D 4PD-D-0073 28/03/2020 16:30 ROVEKA STEVOORT E DAVOST SINT-TRUIDEN D
Ereklasse U13M Ereklasse U13M-0007 28/03/2020 19:00 STALVOC BEVERLO A ROVEKA STEVOORT A
3PD-A 3PD-A-0082 29/03/2020 14:00 ROVEKA STEVOORT C WEVOC WELLEN B
1PM U15 R2-A 1PM U15 R2-A-0014 04/04/2020 09:30 TAMERA LUMMEN ROVEKA STEVOORT
2PM U11 (3 - 3) R2-B 2PM U11 (3 - 3) R2-B-0016 04/04/2020 10:00 ROVEKA STEVOORT A DATOVOC TONGEREN
1PM U13 (4 - 4) R2 1PM U13 (4 - 4) R2-0024 04/04/2020 10:00 ROVEKA STEVOORT B TAMERA LUMMEN B
2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-B-0029 04/04/2020 12:00 ROVEKA STEVOORT C TESVOC TESSENDERLO
3PM U13 (4 - 4) R2-B 3PM U13 (4 - 4) R2-B-0023 04/04/2020 12:00 ROVEKA STEVOORT C VZW SCHOVOC BEVERST B
Ereklasse U13M Ereklasse U13M-0022 04/04/2020 14:00 ROVEKA STEVOORT A STALVOC BEVERLO A
3PM U13 (4 - 4) R2-B 3PM U13 (4 - 4) R2-B-0022 04/04/2020 14:00 ROVEKA STEVOORT D CRISTAL ALKEN JEVAL L
2PD-B 2PD-B-0088 04/04/2020 16:30 ROVEKA STEVOORT B HE-VOC HECHTEL-EKSEL A
4PD-A 4PD-A-0089 04/04/2020 19:30 VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD ROVEKA STEVOORT D
3PM U11 (3 - 3) R2-A 3PM U11 (3 - 3) R2-A-0016 05/04/2020 09:30 TECTUM ACHEL ROVEKA STEVOORT B
2PJ U11 (3 - 3) R2-B 2PJ U11 (3 - 3) R2-B-0015 05/04/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK A ROVEKA STEVOORT
2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-A-0007 05/04/2020 10:00 ROVEKA STEVOORT B VZW SCHOVOC BEVERST A
3PM U13 (4 - 4) R2-C 3PM U13 (4 - 4) R2-C-0019 05/04/2020 16:30 DIEVOC DIEPENBEEK B ROVEKA STEVOORT E
3PD-A 3PD-A-0089 05/04/2020 18:30 KOVOK KORTESSEM B ROVEKA STEVOORT C

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Dames B(2PD-B)
Competitie 3de Provinciale Dames A(3PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames A(4PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames D(4PD-D)
Competitie 2de Divisie Heren A(H2A)
Competitie 2de Divisie Dames A(D2A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U17 B(3PM U17-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 B(1PM U15-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) A(1PM U13 (4 - 4)-A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(1PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) A(3PM U13 (4 - 4)-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(3PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) C(3PM U13 (4 - 4)-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) B(2PM U11 (3 - 3)-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) A(3PM U11 (3 - 3)-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) A(2PM U11 (2 - 2 4)-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) B(2PM U11 (2 - 2 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) C(2PM U11 (2 - 2 4)-C)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie(BVL HND)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie G B(BVL HND B)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie(BVL DND)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie Groep A(BVL DND A)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep B(BVL DP B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep E(BVL DP E)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep J(BVL DP J)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) R2-B (2PJ U11 (3 - 3) R2-B)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie Ereklasse U13 Meisjes(Ereklasse U13M)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U17 R2(3PM U17 R2)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 R2-A(1PM U15 R2-A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2(1PM U13 (4 - 4) R2)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-B(2PM U11 (3 - 3) R2-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-B (3PM U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-C(3PM U13 (4 - 4) R2-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-A(3PM U11 (3 - 3) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) R2-A(2PM U11 (2 - 2 4) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) R2-B(2PM U11 (2 - 2 4) R2-B)

Jeugdscheidsrechters

Ayla Luyckx
Erwin Theunis
Eva Severy
Georges Vennekens
Inge Vervaet
Jeroen Sannen
Lore Vanwetswinkel
Marc Vanesch
Ria Colemont
Stijn Steegen

Sporthallen

Sporthal Mariaburcht, Stevoort

Adres: Hasseltse Dreef 115, 3512 Stevoort
Tel: (011) 59 13 97

Sporthal Spalbeek

Adres: Spalbeekstraat 64, 3510 Spalbeek
Tel: 011 25 48 92