DV Hasselt

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

frédéric Van Humbeeck

Functie: Voorzitter
Email: voorzitterdvfraikinhasselt@gmail.com; frederic.vanhumbeeck@skynet.be
Gsm: 0477274999
Adres: paalsteenstraat 127, 3500 Hasselt

Diana De Gaspari

Functie: Secretaris
Email: secretariaat@dvhasselt.be
Gsm: 0495182666
Adres: eikenenweg 70, 3520 Zonhoven

Esther Santermans

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: esther.santermans@dvhasselt.be
Gsm: 0496445954
Adres: bosstraat 4, 3500 Hasselt

Jan Prouve

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: jan_prouve@hotmail.com
Gsm: 0496528464
Adres: verdaelstraat 82, 3450 Geetbets

Laatste uitslagen

4PD-D 15/03/2020 10:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) F 0 - 3 HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN B
2PM U15 R2-E 15/03/2020 12:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C
2PM U13 (4 - 4) R2-D 15/03/2020 12:30 DATOVOC TONGEREN B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B
1PD 15/03/2020 19:00 CRISTAL ALKEN JEVAL B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B
2PM U13 (4 - 4) R2-C 21/03/2020 10:00 TESVOC TESSENDERLO - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A
2PM U15 R2-B 21/03/2020 12:30 WARA GENK B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A
3PD-B 21/03/2020 13:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) D
2PM U13 (4 - 4) R2-D 21/03/2020 14:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B
2PM U15 R2-E 21/03/2020 15:00 VC GREENYARD MAASEIK - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C
3PD-C 21/03/2020 15:30 VOLLEYBALCLUB PELT B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C
3PD-A 21/03/2020 16:00 WEVOC WELLEN B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) E
1PD 21/03/2020 20:00 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B - TECTUM ACHEL A
2PM U15 R2-A 22/03/2020 09:30 TECTUM ACHEL - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B
2PM U11 (3 - 3) R2-A 22/03/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A
4PD-D 22/03/2020 10:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) F 0 - 3 BEPAVOC BERINGEN

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

1PD 1PD-0081 28/03/2020 13:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B VTO OPGLABBEEK A
2PM U15 R2-B 2PM U15 R2-B-0001 28/03/2020 14:00 BEPAVOC BERINGEN A DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A
4PD-D 4PD-D-0072 28/03/2020 17:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) F LOVOC LOMMEL A
3PD-A 3PD-A-0081 28/03/2020 20:00 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) E KOVOK KORTESSEM B
3PD-B 3PD-B-0068 28/03/2020 20:00 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) D DIEVOC DIEPENBEEK B
3PD-C 3PD-C-0048 29/03/2020 10:30 TECTUM ACHEL B DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C
2PM U15 R2-E 2PM U15 R2-E-0024 04/04/2020 11:15 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C KEVOC KESSENICH B
3PD-A 3PD-A-0050 04/04/2020 13:00 DATOVOC TONGEREN DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) E
2PM U13 (4 - 4) R2-D 2PM U13 (4 - 4) R2-D-0019 04/04/2020 13:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B VBC BEVO GEETBETS U13B-D
2PM U11 (3 - 3) R2-A 2PM U11 (3 - 3) R2-A-0023 04/04/2020 13:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A VC GREENYARD MAASEIK A
2PM U15 R2-B 2PM U15 R2-B-0024 04/04/2020 13:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A HE-VOC HECHTEL-EKSEL
2PM U15 R2-A 2PM U15 R2-A-0022 04/04/2020 14:45 VCK BOLDERBERG DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B
Ereklasse U17M Ereklasse U17M-0022 04/04/2020 15:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) STALVOC BEVERLO A
2PM U11 (3 - 3) R2-C 2PM U11 (3 - 3) R2-C-0016 04/04/2020 15:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B WARA GENK A
3PD-B 3PD-B-0065 04/04/2020 16:15 MAVO DILSEN-STOKKEM B DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) D
4PD-D 4PD-D-0081 04/04/2020 17:00 VCK BOLDERBERG DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) F
3PD-C 3PD-C-0088 04/04/2020 20:00 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C KIVOLA RIEMST B
1PD 1PD-0089 04/04/2020 20:00 TONGERLO V.C. A DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 1ste Provinciale Dames(1PD)
Competitie 3de Provinciale Dames A(3PD-A)
Competitie 3de Provinciale Dames B(3PD-B)
Competitie 3de Provinciale Dames C(3PD-C)
Competitie 4de Provinciale Dames D(4PD-D)
Competitie 2de Divisie Dames A(D2A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 B(1PM U17-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 A(2PM U15-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 D(2PM U15-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 E(2PM U15-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) D(2PM U13 (4 - 4)-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) E(2PM U13 (4 - 4)-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) B(2PM U11 (3 - 3)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) D(2PM U11 (3 - 3)-D)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie(BVL DND)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie Groep A(BVL DND A)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep I(BVL DP I)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep Q(BVL DP Q)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep R(BVL DP R)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie Ereklasse U17 Meisjes(Ereklasse U17M)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-A(2PM U15 R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-B (2PM U15 R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-E(2PM U15 R2-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-A(2PM U11 (3 - 3) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-C(2PM U11 (3 - 3) R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-C(2PM U13 (4 - 4) R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-D(2PM U13 (4 - 4) R2-D)

Jeugdscheidsrechters

Dagmar Smits
Ebe Verheyen
Emma Lambeets
Esther Santermans
Evelyne Corthouts
Frank Smits
Gitte Demaret
Godfried Kippers
Hannelore Billion
Heleen Vandereyt
Isa Vanroy
Kato Switten
Katrien Stinissen
Kurt Knuts
Lauren Sweron
Lindsay Thijs
Lotte De Puydt
Lotte Vrancken
Marieke Swerts
Marlies Smeets
Maud Dessers
Myrthe De Puydt
Nele Houbrechts
Nina Hoste
Noe Knuts
Patrick Warson
Paulien Bas
Roxanne Kusendila
Rune Asnong
Sabine Bas
Saskia Smeets
Stefanie Ver Eecken
Tine Budenaers
Tine Partoens
zoë Grossi

Sporthallen

Sporthal Kiewit

Adres: Tulpinstraat 42, 3500 Hasselt
Tel:

Sporthal Kindsheid Jesu, Hasselt

Adres: Kempische Steenweg 400, 3500 Hasselt
Tel: 011 20 12 32

Sporthal Rapertingen

Adres: Bieststraat 40, 3500 Hasselt
Tel: (011) 28 54 31

Stedelijke Sporthal Runkst

Adres: Djef Swennenstraat 17, 3500 Hasselt
Tel: (011) 27 33 93

Sporthal Elckerlyc, St.-Lambr.-Herk

Adres: Pastorijstraat 4, 3500 Sint-Lambrechts-Herk
Tel: (011) 59 77 28

Sporthal KA2, Hasselt

Adres: Koning Boudewijnlaan 12, 3500 Hasselt
Tel: 011 23 94 50