Kivola Riemst

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Magdeleine Jans

Functie: Voorzitter
Email: maddyjans54@gmail.com
Gsm: 0472291129
Adres: iers-kruisstraat 91, 3770 Genoelselderen

Annie Coenegrachts

Functie: Secretaris
Email: alain.wauters5@telenet.be
Gsm: 0497331341
Adres: p/a a. wauters tongersestwg 121, 3770 Genoelselderen

Brigitte Haekens

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: brigitte.haekens@telenet.be
Gsm: 0476683668
Adres: maastrichtersteenweg 81 _ 3, 3770 Genoelselderen

Nico Nivelle

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: niconivelle@telenet.be
Gsm: 0473536854
Adres: burg.coenegrachtslaan 36, 3770 Genoelselderen

Laatste uitslagen

3PD-C 20/03/2020 20:30 KIVOLA RIEMST B - STALVOC BEVERLO B
1PM U17 R2 20/03/2020 20:30 KOVOK KORTESSEM - KIVOLA RIEMST A
3PJ U13 (4 - 4) R2-B 21/03/2020 10:00 KIVOLA RIEMST B - TONGERLO V.C.
2PJ U15 R2-A 21/03/2020 11:00 WARA GENK B - KIVOLA RIEMST
3PM U11 (3 - 3) R2-C 21/03/2020 12:00 KIVOLA RIEMST E - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A
3PM U11 (3 - 3) R2-C 21/03/2020 12:00 KIVOLA RIEMST D - VTO OPGLABBEEK A
4PD-B 21/03/2020 14:00 KIVOLA RIEMST E - MVC PEER C
2PM U17 R2-C 21/03/2020 14:00 KIVOLA RIEMST B - WARA GENK C
3PM U11 (3 - 3) R2-B 21/03/2020 14:00 M.V.C. MOLENBEERSEL A - KIVOLA RIEMST C
2PM U11 (3 - 3) R2-C 21/03/2020 15:00 STALVOC BEVERLO B - KIVOLA RIEMST B
3PD-B 21/03/2020 18:00 KIVOLA RIEMST C - VTO OPGLABBEEK C
3PD-C 21/03/2020 18:00 KIVOLA RIEMST B - TONGERLO V.C. B
3PD-A 21/03/2020 20:00 KOVOK KORTESSEM B - KIVOLA RIEMST D
Ereklasse U15M 22/03/2020 14:00 KIVOLA RIEMST A - JARACO AS U15A

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

2PM U17 R2-C 2PM U17 R2-C-0006 28/03/2020 14:00 KIVOLA RIEMST B CRISTAL ALKEN JEVAL F
4PD-B 4PD-B-0084 28/03/2020 15:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN C KIVOLA RIEMST E
3PD-A 3PD-A-0085 28/03/2020 16:00 KIVOLA RIEMST D DATOVOC TONGEREN
1PM U17 R2 1PM U17 R2-0024 28/03/2020 16:00 KIVOLA RIEMST A HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN
3PD-B 3PD-B-0086 28/03/2020 16:15 MAVO DILSEN-STOKKEM B KIVOLA RIEMST C
1PH 1PH-0053 28/03/2020 19:30 KIVOLA RIEMST B KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B
3PD-C 3PD-C-0049 28/03/2020 20:00 V.C. BRABO BREE A KIVOLA RIEMST B
2PM U17 R2-C 2PM U17 R2-C-0013 04/04/2020 12:00 KIVOLA RIEMST B VBC BEVO GEETBETS U17-D
3PM U11 (3 - 3) R2-C 3PM U11 (3 - 3) R2-C-0023 04/04/2020 12:00 DAVOST SINT-TRUIDEN KIVOLA RIEMST E
4PD-B 4PD-B-0087 04/04/2020 14:00 KIVOLA RIEMST E WARA GENK C
2PJ U13 (4 - 4) R2-B 2PJ U13 (4 - 4) R2-B-0016 04/04/2020 14:00 KIVOLA RIEMST A KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A
2PM U15 R2-C 2PM U15 R2-C-0019 04/04/2020 16:00 KIVOLA RIEMST B JARACO AS U15B
Ereklasse U15M Ereklasse U15M-0030 04/04/2020 16:00 DAVOST SINT-TRUIDEN KIVOLA RIEMST A
Ereklasse U13M Ereklasse U13M-0017 04/04/2020 16:30 HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN A KIVOLA RIEMST A
3PD-A 3PD-A-0062 04/04/2020 18:00 DAVOST SINT-TRUIDEN B KIVOLA RIEMST D
3PD-C 3PD-C-0088 04/04/2020 20:00 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C KIVOLA RIEMST B
3PM U13 (4 - 4) R2-C 3PM U13 (4 - 4) R2-C-0020 05/04/2020 10:00 DATOVOC TONGEREN C KIVOLA RIEMST C
3PJ U13 (4 - 4) R2-B 3PJ U13 (4 - 4) R2-B-0014 05/04/2020 13:30 TONGERLO V.C. KIVOLA RIEMST B
3PM U11 (3 - 3) R2-C 3PM U11 (3 - 3) R2-C-0024 05/04/2020 14:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A KIVOLA RIEMST D
2PM U13 (4 - 4) R2-B 2PM U13 (4 - 4) R2-B-0016 05/04/2020 16:00 VBC BEVO GEETBETS U13A-D KIVOLA RIEMST B
3PD-B 3PD-B-0056 05/04/2020 18:30 DIEVOC DIEPENBEEK B KIVOLA RIEMST C
BVL U11 Dames BVL U11 Dames-FINALE 11/04/2020 10:00 KIVOLA RIEMST CRISTAL ALKEN JEVAL

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 1ste Provinciale Heren(1PH)
Competitie 3de Provinciale Dames A(3PD-A)
Competitie 3de Provinciale Dames B(3PD-B)
Competitie 3de Provinciale Dames C(3PD-C)
Competitie 4de Provinciale Dames B(4PD-B)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 A(2PJ U17-A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 B(2PJ U15-B)
Competitie 2de Divisie Heren A(H2A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) A(2PJ U13 (4 - 4)-A)
Competitie 1ste Divisie Dames A(D1A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) A(2PJ U11 (3 - 3)-A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 A(1PM U17-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 A(2PM U17-A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 A(1PM U15-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 E(2PM U15-E)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(1PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(2PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) B(2PM U11 (3 - 3)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) D(2PM U11 (3 - 3)-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) B(3PM U11 (3 - 3)-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) D(3PM U11 (3 - 3)-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) E(3PM U11 (3 - 3)-E)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie(BVL HND)
Competitie Beker van Limburg Heren Nationaal en Divisie G A(BVL HND A)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-C(2PJ U17 R2-C)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep A(BVL HP A)
Competitie Beker van Limburg U19 Heren(BVL U19 Heren)
Competitie Beker van Limburg U17 Heren(BVL U17 Heren)
Competitie 2de Provinciale Jongens U15 R2-A(2PJ U15 R2-A)
Competitie Beker van Limburg U15 Heren(BVL U15 Heren)
Competitie Beker van Limburg U13 Heren(BVL U13 Heren)
Competitie Beker van Limburg U11 Heren(BVL U11 Heren)
Competitie 2de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-B(2PJ U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie(BVL DND)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie Groep C(BVL DND C)
Competitie 3de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-B(3PJ U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep B(BVL DP B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep I(BVL DP I)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep N(BVL DP N)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep P(BVL DP P)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie Ereklasse U15 Meisjes(Ereklasse U15M)
Competitie Ereklasse U13 Meisjes(Ereklasse U13M)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 R2(1PM U17 R2)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-C(2PM U17 R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-C(2PM U15 R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-C(2PM U11 (3 - 3) R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-B(2PM U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-C(3PM U13 (4 - 4) R2-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-B(3PM U11 (3 - 3) R2-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-C(3PM U11 (3 - 3) R2-C)

Jeugdscheidsrechters

Anne-sophie Pauly
Arne Jacobs
Arno Colombie
Astrid Mercken
Axelle Claes
Bert Loyens
Bert Luyten
Bo Roks
Caroline Claesen
Caroline Geraerts
Chris Nassen
Cindy Cleuren
Dana Jorissen
Eline Truyers
Elke Castro
Els Withofs
Evelyn Mercken
Femke Smets
Femke Spits
Guylian Ramaekers
Hanne Coenegrachts
Jan Declercq
Jens Noben
Jessie Vanherf
Joke Mengels
Jolien Louis
Jordi Daenen
Joren Stevens
Joris Humblet
Jynthe Levenstond
Kathleen Jans
Kimmy Daenen
Kirsten Coenegrachts
Laura Geraerts
Laura Letihon
Lise Peters
Luc Franssen
Magdeleine Jans
Nadine Duchateau
Nathalie Dirkx
Nele Nivelle
Nicky Humblet
Nico Nivelle
Nora Colombie
Reyn Van De Craats
Robby Gabriels
Rune Mengels
Sam Driesen
Sara Coenegrachts
Savannah Gentili
Sem Jaspers
Shauni Haesen
Silke Nelissen
Stefanie Cleuren
Stien Loyens
Tine Honinx
Tine Jorissen
Yentl Vrancken

Sporthallen

Sporthal Kloosterhof Lafelt

Adres: Iers-Kruisstraat 58, 3770 Riemst
Tel: (012) 45 66 01

Sporthal Op t Reeck, Riemst

Adres: Reeckervelt 3, 3770 Riemst
Tel: (012) 44 19 30