Kivola Riemst

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Danny Moors

Functie: Voorzitter
Email: danny@kivolariemst.be
Gsm: 0495544952
Adres: bammestraat 60 3740 Bilzen

Carla Verbruggen

Functie: Secretaris
Email: info@kivolariemst.be
Gsm: 0474638958
Adres: klein lafeltstraat 37 B 3770 Riemst

Demetrie Nulens

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: deme@kivolariemst.be
Gsm: 0499749773
Adres: panisveld 9 3770 Riemst

Nico Nivelle

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: niconivelle@telenet.be
Gsm: 0473536854
Adres: burg.coenegrachtslaan 36 3770 Vlijtingen

Laatste uitslagen

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie Promo 1 Heren(P1H)
Competitie NATIONALE 3 HEREN D(NAT3H-D)
Competitie Promo 3 Heren A(P3H-A)
Competitie NATIONALE 2 DAMES B(NAT2D-B)
Competitie Promo 3 Dames A(P3D-A)
Competitie Promo 3 Dames B(P3D-B)
Competitie Promo 3 Dames C(P3D-C)
Competitie Promo 4 Dames A(P4D-A)
Competitie Promo 4 Dames C(P4D-C)
Competitie 2de Provinciale U17 Jongens(P2U17J)
Competitie 2de Provinciale U15 (6 - 6) Jongens A(P2U15 (6 - 6) J-A)
Competitie 2de Provinciale U11 (3 - 3) Jongens A(P2U11 (3 - 3) J-A)
Competitie 1ste Provinciale U15 (6 - 6) Meisjes A(P1U15 (6 - 6) M-A)
Competitie 2de Provinciale U15 (6 - 6) Meisjes A(P2U15 (6 - 6) M-A)
Competitie 2de Provinciale U13 (4 - 4) Meisjes C(P2U13 (4 - 4) M-C)
Competitie 3de Provinciale U13 (4 - 4) Meisjes E(P3U13 (4 - 4) M-E)
Competitie 1ste Provinciale U11 (3 - 3) Meisjes(P1U11 (3 - 3) M)
Competitie 2de Provinciale U11 (3 - 3) Meisjes(P2U11 (3 - 3) M)
Competitie 3de Provinciale U11 (3 - 3) Meisjes D(P3U11 (3 - 3) M-D)
Competitie Eindronden Volley Limburg(Eindronden VL)
Competitie 3de Provinciale U11 (2 - 2 4) Meisjes A(P3U11 (2-2 4) M-A)
Competitie 3de Provinciale U11 (2 - 2 4) Meisjes B(P3U11 (2-2 4) M-B)
Competitie Beker van Limburg Nationaal Heren(BVLNATH)
Competitie Beker van Limburg Nationaal Heren reeks A(BVLNATH A)
Competitie Beker van Limburg Promo Heren(BVLPH)
Competitie Beker van Limburg Promo Heren Reeks D(BVLPH D)
Competitie Beker van Limburg Nationaal Dames(BVLNATD)
Competitie Beker van Limburg Nationaal Dames Reeks B(BVLNATD B)
Competitie Beker van Limburg Promo Dames(BVLPD)
Competitie Beker van Limburg Promo Dames Reeks A(BVLPD A)
Competitie Beker van Limburg Promo Dames Reeks C(BVLPD C)
Competitie Beker van Limburg Promo Dames Reeks J(BVLPD J)
Competitie Beker van Limburg U19 Jongens(BVLU19J)
Competitie Beker van Limburg U17 Jongens(BVLU17J)
Competitie Beker van Limburg U15 Jongens(BVLU15J)
Competitie Beker van Limburg U13 Jongens(BVLU13J)
Competitie Beker van Limburg U11 Jongens(BVLU11J)
Competitie Beker van Limburg U19 Meisjes(BVLU19M)
Competitie Beker van Limburg U17 Meisjes(BVLU17M)
Competitie Beker van Limburg U15 Meisjes(BVLU15M)
Competitie Beker van Limburg U13 Meisjes(BVLU13M)
Competitie Beker van Limburg U11 Meisjes(BVLU11M)
Competitie 2de PU15 (6 - 6) Jongens B R2(P2U15(6-6)JB R2)
Competitie 2de Provinciale U11 (3 - 3) Jongens Ronde 2(P2U11(3 - 3)JR2)
Competitie 1ste Provinciale U15 (6 - 6) Meisjes Ronde 2(P1U15(6 - 6)MR2)
Competitie 2de Provinciale U15 (6 - 6) Meisjes C Ronde 2(P2U15(6-6)MCR2)
Competitie 2de Provinciale U13 (4 - 4) Meisjes C Ronde 2(P2U13(4-4)MCR2)
Competitie 3de Provinciale U13 (4 - 4) Meisjes A Ronde 2(P3U13(4-4)MAR2)
Competitie 3de Provinciale U13 (4 - 4) Meisjes G Ronde 2(P3U13(4-4)MGR2)
Competitie 2de Provinciale U11 (3 - 3) Meisjes A Ronde 2(P2U11(3-3)MAR2)
Competitie 3de Provinciale U11 (3 - 3) Meisjes A Ronde 2(P3U11(3-3)MAR2)
Competitie 2de Provinciale U11 (2 - 2 4) Meisjes A Ronde 2(P2U11(2-2 4)MAR2)
Competitie 3de Provinciale U11 (2 - 2 4) Meisjes A Ronde 2(P3U11(2-2 4)MAR2)

Jeugdscheidsrechters

Anne-sophie Pauly
Arne Jacobs
Arno Colombie
Astrid Mercken
Axelle Claes
Bert Loyens
Bert Luyten
Bo Roks
Caroline Claesen
Caroline Geraerts
Chris Nassen
Cindy Cleuren
Dana Jorissen
Dieter Geleyns
Eline Truyers
Elke Castro
Els Withofs
Evelyn Mercken
Femke Smets
Femke Spits
Guylian Ramaekers
Hanne Coenegrachts
Jan Declercq
Jens Noben
Jessie Vanherf
Joke Mengels
Jolien Louis
Jordi Daenen
Joren Stevens
Joris Humblet
Jynthe Levenstond
Kathleen Jans
Kimmy Daenen
Kirsten Coenegrachts
Laura Geraerts
Laura Letihon
Lise Peters
Luc Franssen
Magdeleine Jans
Nadine Duchateau
Nathalie Dirkx
Nele Nivelle
Nicky Humblet
Nico Nivelle
Nora Colombie
Peter Goris
Reyn Van De Craats
Robby Gabriels
Rune Mengels
Sam Driesen
Sara Coenegrachts
Savannah Gentili
Sem Jaspers
Shauni Haesen
Silke Nelissen
Stefanie Cleuren
Stien Loyens
Tine Honinx
Tine Jorissen
Yentl Vrancken

Sporthallen

Sporthal Kloosterhof Lafelt

Adres: Iers-Kruisstraat 58, 3770 Riemst
Tel: (012) 45 66 01

Sporthal Op t Reeck, Riemst

Adres: Reeckervelt 3, 3770 Riemst
Tel: (012) 44 19 30