Kivola Riemst

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Magdeleine Jans

Functie: Voorzitter
Email: maddyjans54@gmail.com
Gsm: 0472291129
Adres: iers-kruisstraat 91 3770 Riemst

Annie Coenegrachts

Functie: Secretaris
Email: alain.wauters5@telenet.be
Gsm: 0497331341
Adres: p/a alain wauters tongersesteenweg 121 3770 Riemst

Brigitte Haekens

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: brigitte.haekens@telenet.be
Gsm: 0476683668
Adres: maastrichtersteenweg 81 _ 3 3770 Riemst

Nico Nivelle

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: niconivelle@telenet.be
Gsm: 0473536854
Adres: burg.coenegrachtslaan 36 3770 Vlijtingen

Laatste uitslagen

P1H 10/04/2021 15:30 TECTUM ACHEL B - KIVOLA RIEMST B
P1H 17/04/2021 19:30 KIVOLA RIEMST B - STALVOC BEVERLO A

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

P1H P1H-0131 24/04/2021 19:30 KIVOLA RIEMST B MAVO DILSEN-STOKKEM

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie Promo 1 Heren(P1H)
Competitie Promo 3 Heren B(P3H-B)
Competitie NATIONALE 3 HEREN D(NAT3HD)
Competitie NATIONALE 2 DAMES B(NAT2DB)
Competitie Promo 3 Dames A(P3D-A)
Competitie Promo 3 Dames B(P3D-B)
Competitie Promo 4 Dames A(P4D-A)
Competitie 2de Provinciale U17 Jongens B(P2U17J-B)
Competitie 2de Provinciale U17 Jongens R2C(P2U17JR2C)
Competitie 2de Provinciale U15 Jongens B(P2U15J-B)
Competitie 2de Provinciale U15 Jongens R2A(P2U15JR2A)
Competitie 2de Provinciale U13 (4 - 4) Jongens B(P2U13(4-4)J-B)
Competitie 2de Provinciale U13 (4 - 4) Jongens R2A(P2U13(4-4)JR2A)
Competitie 1ste Provinciale U17 Meisjes B(P1U17M-B)
Competitie 1ste Provinciale U17 Meisjes R2(P1U17MR2)
Competitie 3de Provinciale U17 Meisjes A(P3U17M-A)
Competitie 3de Provinciale U17 Meisjes R2A(P3U17MR2A)
Competitie 2de Provinciale U15 Meisjes A(P2U15M-A)
Competitie 2de Provinciale U15 Meisjes R2E(P2U15MR2E)
Competitie 1ste Provinciale U13 (4 - 4) Meisjes R2 A(P1U13(4-4)MR2-A)
Competitie 2de Provinciale U13 (4 - 4) Meisjes A(P2U13(4-4)M-A)
Competitie 3de Provinciale U13 (4 - 4) Meisjes A(P3U13(4-4)M-A)
Competitie 3de Provinciale U13 (4 - 4) Meisjes E(P3U13(4-4)M-E)
Competitie 3de Provinciale U13 (4 - 4) Meisjes R2A(P3U13(4-4)MR2A)
Competitie 3de Provinciale U13 (4 - 4) Meisjes R2B(P3U13(4-4)MR2B)
Competitie 2de Provinciale U11 (3 - 3) Meisjes A(P2U11(3-3)M-A)
Competitie 2de Provinciale U11 (3 - 3) Meisjes R2C(P2U11(3-3)MR2C)
Competitie 3de Provinciale U11 (3 - 3) Meisjes A(P3U11(3-3)M-A)
Competitie 3de Provinciale U11 (3 - 3) Meisjes B(P3U11(3-3)M-B)
Competitie 3de Provinciale U11 (3 - 3) Meisjes R2C(P3U11(3-3)MR2C)
Competitie 3de Provinciale U11 (3 - 3) Meisjes R2D(P3U11(3-3)MR2D)
Competitie 2de Provinciale U11 (2 - 2 2b) Meisjes A(P2U11(2-2 2b)M-A)
Competitie 2de Provinciale U11 (2 - 2 2b) Meisjes B(P2U11(2-2 2b)M-B)
Competitie 2de Provinciale U11 (2 - 2 2b) Meisjes R2A(P2U11(2-2 2b)MR2A)
Competitie 2de Provinciale U11 (2 - 2 2b) Meisjes R2B(P2U11(2-2 2b)MR2B)
Competitie Beker van Limburg Nationaal Heren reeks B(BVL NATH B)
Competitie Beker van Limburg Provinciaal Heren A(BVL PH A)
Competitie Beker van Limburg Provinciaal Heren H(BVL PH H)
Competitie Beker van Limburg Nationaal Dames C(BVL NATD C)
Competitie Beker van Limburg Provinciaal Dames G(BVL PD G)
Competitie Beker van Limburg Provinciaal Dames M(BVL PD M)
Competitie Beker van Limburg Provinciaal Dames N(BVL PD N)

Jeugdscheidsrechters

Anne-sophie Pauly
Arne Jacobs
Arno Colombie
Astrid Mercken
Axelle Claes
Bert Loyens
Bert Luyten
Bo Roks
Caroline Claesen
Caroline Geraerts
Chris Nassen
Cindy Cleuren
Dana Jorissen
Dieter Geleyns
Eline Truyers
Elke Castro
Els Withofs
Evelyn Mercken
Femke Smets
Femke Spits
Guylian Ramaekers
Hanne Coenegrachts
Jan Declercq
Jens Noben
Jessie Vanherf
Joke Mengels
Jolien Louis
Jordi Daenen
Joren Stevens
Joris Humblet
Jynthe Levenstond
Kathleen Jans
Kimmy Daenen
Kirsten Coenegrachts
Laura Geraerts
Laura Letihon
Lise Peters
Luc Franssen
Magdeleine Jans
Nadine Duchateau
Nathalie Dirkx
Nele Nivelle
Nicky Humblet
Nico Nivelle
Nora Colombie
Peter Goris
Reyn Van De Craats
Robby Gabriels
Rune Mengels
Sam Driesen
Sara Coenegrachts
Savannah Gentili
Sem Jaspers
Shauni Haesen
Silke Nelissen
Stefanie Cleuren
Stien Loyens
Tine Honinx
Tine Jorissen
Yentl Vrancken

Sporthallen

Sporthal Kloosterhof Lafelt

Adres: Iers-Kruisstraat 58, 3770 Riemst
Tel: (012) 45 66 01

Sporthal Op t Reeck, Riemst

Adres: Reeckervelt 3, 3770 Riemst
Tel: (012) 44 19 30