Topsport Davozon

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

joëlle Donkers

Functie: Voorzitter
Email: bart.dekoninck67@gmail.com; secretariaatdavozon@gmail.com
Gsm: 0495633893
Adres: haagdoornstraat 11 3520 Zonhoven

Ingrid Louwet

Functie: Secretaris
Email: ingrid.louwet@hotmail.com; secretariaatdavozon@gmail.com
Gsm: 0471482758
Adres: stationstraat 4 3520 Zonhoven

Walter Vandermaesen

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: waltervdmaesen@hotmail.com
Gsm: 0479298479
Adres: beverzakstraat 80 3520 Zonhoven

Henri Favoreel

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: loryjas@hotmail.com
Gsm: 0494717467
Adres: mezenstraat 2 3520 Zonhoven

Laatste uitslagen

P2U13(4-4)M-B 24/10/2020 14:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN - FIT V.B.C. HAM
P2U15M-B 24/10/2020 14:30 HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN B - TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
P4D-B 24/10/2020 18:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN - FIT V.B.C. HAM C
P2D-A 24/10/2020 20:30 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN - DATOVOC TONGEREN
P3U13(4-4)M-F 25/10/2020 12:00 LOVOC LOMMEL D - TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

BVL PD I BVL PD I-017 31/10/2020 16:00 KONINKLIJKE VOLLEYBALCLUB MAASMECHELEN B (P4) TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN B (P4)
BVL PD L BVL PD L-023 31/10/2020 16:00 MVC PEER B (P3) TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN A (P2)
BVL PD I BVL PD I-055 31/10/2020 17:45 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN B (P4) DIEVOC DIEPENBEEK D (P4)
BVL PD L BVL PD L-061 31/10/2020 17:45 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN A (P2) DAVOST SINT-TRUIDEN B (P3)
BVL PD I BVL PD I-093 31/10/2020 19:30 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN B (P4) LOVOC LOMMEL (P2)
BVL PD L BVL PD L-099 31/10/2020 19:30 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN A (P2) DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B (P1)
P3U13(4-4)M-F P3U13(4-4)M-F-0018 07/11/2020 12:00 TAMERA LUMMEN B TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
P2U17M-A P2U17M-A-0011 07/11/2020 14:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN VZW SCHOVOC BEVERST A
P2U13(4-4)M-B P2U13(4-4)M-B-0018 07/11/2020 16:30 FIT V.B.C. HAM TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
P2U15M-B P2U15M-B-0020 07/11/2020 17:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN B
P2D-A P2D-A-0020 11/11/2020 16:00 ROVEKA STEVOORT B TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
P2U13(4-4)M-B P2U13(4-4)M-B-0021 14/11/2020 10:00 VBC BEVO GEETBETS D-U13 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
P2U15M-B P2U15M-B-0013 14/11/2020 14:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN ROVEKA STEVOORT A
P3U13(4-4)M-F P3U13(4-4)M-F-0026 14/11/2020 14:00 BEPAVOC BERINGEN B TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
P4D-B P4D-B-0029 14/11/2020 17:00 DAVOST SINT-TRUIDEN C TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
P2U17M-A P2U17M-A-0014 14/11/2020 17:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN DIEVOC DIEPENBEEK

Jeugdscheidsrechters

Anke Van Genechten
Astrid Pallen
Caroline Peeters
Chabili Dumoulin
Daphne Langers
Eline Akkermans
Fabienne Cardon
Femke Akkermans
Gitte Bosmans
Grete Vanloffelt
Heleen Claes
Inge Verbruggen
Jana Dupont
Jill Slechten
Kaat Evers
Karolien Swinnen
Katia Swerts
Kato Warson
Lisa SchröDer
Marie Schepers
Mirthe Bosmans
Noa Vandeweyer
Noor Evers
Peter Dupont
Ronny Borgers
Sofie Dekoninck
Stiene Vanreppelen
Stijn Schepers

Sporthallen

Sporthal Ter Donk, Zonhoven

Adres: Kievitveldstraat 4, 3520 Zonhoven
Tel: (011) 81 05 90

Evenementenhal Den Dijk, Zonhoven

Adres: Rozenkransweg 4, 3520 Zonhoven
Tel: (011) 81 05 92