Topsport Davozon

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

joëlle Donkers

Functie: Voorzitter
Email: bart.dekoninck67@gmail.com; secretariaatdavozon@gmail.com
Gsm: 0495633893
Adres: haagdoornstraat 11, 3520 Zonhoven

Ingrid Louwet

Functie: Secretaris
Email: ingrid.louwet@hotmail.com; secretariaatdavozon@gmail.com
Gsm: 0471482758
Adres: stationstraat 4, 3520 Zonhoven

Walter Vandermaesen

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: waltervdmaesen@hotmail.com
Gsm: 0479298479
Adres: beverzakstraat 80, 3520 Zonhoven

Henri Favoreel

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: loryjas@hotmail.com
Gsm: 0494717467
Adres: mezenstraat 2, 3520 Zonhoven

Laatste uitslagen

2PM U13 (4 - 4) R2-D 15/03/2020 12:00 LOVOC LOMMEL A - TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
Ereklasse U15M 15/03/2020 14:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN - WARA GENK A
3PM U11 (3 - 3) R2-D 21/03/2020 12:00 M.V.C. MOLENBEERSEL B - TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
2PM U13 (4 - 4) R2-D 21/03/2020 14:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B
2PM U15 R2-D 21/03/2020 16:30 FIT V.B.C. HAM - TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
4PD-B 21/03/2020 18:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN C
2PD-B 21/03/2020 20:30 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN - VBC BEVO GEETBETS

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

4PD-B 4PD-B-0064 28/03/2020 18:30 FIT V.B.C. HAM D TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
2PD-B 2PD-B-0081 28/03/2020 20:00 KOVOK KORTESSEM A TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
2PM U15 R2-D 2PM U15 R2-D-0024 04/04/2020 13:45 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN TESVOC TESSENDERLO
Ereklasse U15M Ereklasse U15M-0029 04/04/2020 16:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN JARACO AS U15A
3PM U11 (3 - 3) R2-D 3PM U11 (3 - 3) R2-D-0022 04/04/2020 16:00 AXOR BOCHOLT TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
2PD-B 2PD-B-0089 04/04/2020 20:30 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN CRISTAL ALKEN JEVAL C
2PM U13 (4 - 4) R2-D 2PM U13 (4 - 4) R2-D-0020 05/04/2020 12:30 DATOVOC TONGEREN B TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Dames B(2PD-B)
Competitie 4de Provinciale Dames B(4PD-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 B(1PM U15-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 A(2PM U15-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) D(2PM U13 (4 - 4)-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) A(3PM U11 (3 - 3)-A)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep D(BVL DP D)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep O(BVL DP O)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie Ereklasse U15 Meisjes(Ereklasse U15M)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-D(2PM U15 R2-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-D(2PM U13 (4 - 4) R2-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-D(3PM U11 (3 - 3) R2-D)

Jeugdscheidsrechters

Anke Van Genechten
Astrid Pallen
Caroline Peeters
Chabili Dumoulin
Daphne Langers
Dora Dubuc
Eline Akkermans
Fabienne Cardon
Gitte Bosmans
Grete Vanloffelt
Heleen Claes
Jana Dupont
Jill Slechten
Kaat Evers
Karolien Swinnen
Katia Swerts
Kato Warson
Lisa SchröDer
Marie Schepers
Mirthe Bosmans
Noa Vandeweyer
Noor Evers
Peter Dupont
Ronny Borgers
Sofie Dekoninck
Stiene Vanreppelen
Stijn Schepers

Sporthallen

Sporthal Ter Donk, Zonhoven

Adres: Kievitveldstraat 4, 3520 Zonhoven
Tel: (011) 81 05 90

Evenementenhal Den Dijk, Zonhoven

Adres: Rozenkransweg 4, 3520 Zonhoven
Tel: (011) 81 05 92