Schovoc Beverst

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Benny Szewczykowski

Functie: Voorzitter
Email: voorzitter@schovoc.be
Gsm: 0479770222
Adres: oudestraat 4, 3740 Beverst

Els Houben

Functie: Secretaris
Email: secretariaat@schovoc.be
Gsm: 0478335858
Adres: vogelzangstraat 11, 3740 Beverst

Albert Sillen

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: albert.sillen@telenet.be
Gsm: 0476965196
Adres: rooi 3, 3740 Beverst

Jorine Van Dyck

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: jorine_vandyck@hotmail.com
Gsm: 0498270087
Adres: mondeostraat 18, 3740 Beverst

Laatste uitslagen

2PM U11 (2 - 2 4) R2 15/03/2020 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST A - DIEVOC DIEPENBEEK
2PD-A 15/03/2020 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST B - JARACO AS B
2PM U15 R2-F 15/03/2020 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST A - DAVOST SINT-TRUIDEN A
2PM U13 (4 - 4) R2-F 15/03/2020 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST A - KOVOK KORTESSEM
3PH 15/03/2020 18:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN C - VZW SCHOVOC BEVERST
3PM U11 (3 - 3) R2-B 21/03/2020 10:00 VZW SCHOVOC BEVERST C - VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD A
2PM U11 (2 - 2 2b) R 21/03/2020 13:00 KOVOK KORTESSEM A - VZW SCHOVOC BEVERST A
2PM U15 R2-F 21/03/2020 14:30 TAMERA LUMMEN - VZW SCHOVOC BEVERST A
2PD-A 21/03/2020 19:30 KEVOC KESSENICH - VZW SCHOVOC BEVERST B
2PM U13 (4 - 4) R2-F 22/03/2020 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST A - DIEVOC DIEPENBEEK B
2PM U11 (2 - 2 4) R2 22/03/2020 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST A - TECTUM ACHEL
3PM U11 (3 - 3) R2-A 22/03/2020 12:00 ROVEKA STEVOORT B - VZW SCHOVOC BEVERST B
3PM U13 (4 - 4) R2-B 22/03/2020 13:30 VZW SCHOVOC BEVERST B - VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD B
2PM U11 (2 - 2 2b) R 22/03/2020 15:00 TAMERA LUMMEN A - VZW SCHOVOC BEVERST B
2PM U17 R2-D 22/03/2020 16:00 VZW SCHOVOC BEVERST A - HE-VOC HECHTEL-EKSEL
3PH 22/03/2020 17:00 VZW SCHOVOC BEVERST - LOVOC LOMMEL B

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

3PM U13 (4 - 4) R2-B 3PM U13 (4 - 4) R2-B-0025 28/03/2020 10:00 VZW SCHOVOC BEVERST B CRISTAL ALKEN JEVAL L
3PH 3PH-0092 28/03/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK VZW SCHOVOC BEVERST
1PD 1PD-0073 28/03/2020 20:00 TONGERLO V.C. A VZW SCHOVOC BEVERST A
2PM U11 (3 - 3) R2-E 2PM U11 (3 - 3) R2-E-0014 29/03/2020 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST A MAVO DILSEN-STOKKEM B
2PD-A 2PD-A-0048 29/03/2020 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST B VOLLEYBALCLUB PELT A
3PM U13 (4 - 4) R2-B 3PM U13 (4 - 4) R2-B-0023 04/04/2020 12:00 ROVEKA STEVOORT C VZW SCHOVOC BEVERST B
2PM U11 (2 - 2 2b) R 2PM U11 (2 - 2 2b) R2-C-0011 04/04/2020 13:00 KOVOK KORTESSEM B VZW SCHOVOC BEVERST B
2PM U13 (4 - 4) R2-F 2PM U13 (4 - 4) R2-F-0018 04/04/2020 14:00 AXOR BOCHOLT A VZW SCHOVOC BEVERST A
3PM U11 (3 - 3) R2-B 3PM U11 (3 - 3) R2-B-0015 04/04/2020 14:00 M.V.C. MOLENBEERSEL A VZW SCHOVOC BEVERST C
2PM U17 R2-D 2PM U17 R2-D-0015 04/04/2020 16:00 AXOR BOCHOLT VZW SCHOVOC BEVERST A
3PH 3PH-0100 04/04/2020 17:00 STALVOC BEVERLO C VZW SCHOVOC BEVERST
2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-A-0007 05/04/2020 10:00 ROVEKA STEVOORT B VZW SCHOVOC BEVERST A
3PM U11 (3 - 3) R2-A 3PM U11 (3 - 3) R2-A-0015 05/04/2020 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST B MVC PEER A
2PM U11 (2 - 2 2b) R 2PM U11 (2 - 2 2b) R2-A-0015 05/04/2020 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST A CRISTAL ALKEN JEVAL N
2PD-A 2PD-A-0089 05/04/2020 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST B LOVOC LOMMEL A
2PM U15 R2-F 2PM U15 R2-F-0015 05/04/2020 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST A WARA GENK C
1PD 1PD-0086 05/04/2020 18:00 VZW SCHOVOC BEVERST A CRISTAL ALKEN JEVAL B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Heren(2PH)
Competitie 3de Provinciale Heren(3PH)
Competitie 1ste Provinciale Dames(1PD)
Competitie 2de Provinciale Dames A(2PD-A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 A(1PM U17-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U17 B(3PM U17-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 B(3PM U15-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) D(2PM U13 (4 - 4)-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(3PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) B(3PM U11 (3 - 3)-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) D(3PM U11 (3 - 3)-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) C(2PM U11 (2 - 2 2b)-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) B(2PM U11 (2 - 2 4)-B)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep E(BVL HP E)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep B(BVL DP B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep H(BVL DP H)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-D(2PM U17 R2-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-F(2PM U15 R2-F)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-E(2PM U11 (3 - 3) R2-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-F(2PM U13 (4 - 4) R2-F)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-B (3PM U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-A(3PM U11 (3 - 3) R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-B(3PM U11 (3 - 3) R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) R2-A(2PM U11 (2 - 2 2b) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) R2-C(2PM U11 (2 - 2 2b) R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) R2-A(2PM U11 (2 - 2 4) R2-A)

Jeugdscheidsrechters

Albert Sillen
Anja Rasking
Arnaud Meers
Aude Nuyts
Bart Verheyen
Benny Szewczykowski
Britney Goffin
Cassandra Latet
Celine Sillen
Emma Vandooren
Emmy Sophia Molin Vita
Erin Schabregs
Goele Vrijens
Imke Achten
Ine Daems
Jasmine Sillen
Jessy Slegers
Jill Schabregs
Jolien Daems
Jorine Van Dyck
Julie Joris
Julie Smets
Karlien Boyen
Kiana Szewczykowski
Kirsten Schoenmakers
Laura Detremmerie
Laura Orozco
Lien Brepoels
Linda Rasking
Lise Koopmans
Lore Cams
Lotte Thewissen
Marie Vandebroek
Marie Renee Poosen
Moranne Minheng N Pellaers
Nienke Mommen
Perla Claesen
Sam Knapen
Sammy Szewczykowski
Shirley Smits
Sien Bienkens
Sofie Vinken
Tessa Daniels
Xanthe Vanroy
zoŽ Hermans

Sporthallen

Sporthal Beterveld, Schoonbeek-Beverst

Adres: Jonkherenbos 21Z, 3740 Beverst
Tel:

Sporthal De Zonhoeve, Beverst

Adres: Zonhoevestraat 3, 3740 Beverst
Tel: (089) 41 69 61

Sporthal de Kimpel

Adres: Eikenlaan 27, 3740 Bilzen
Tel: (089) 51 95 27