Kevoc Kessenich

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Theo Vanholzaets

Functie: Voorzitter
Email: theo.vanholzaets@telenet.be
Gsm:
Adres: fabrieksstraat 5 A, 3640 KInrooi,Kessenich,Ophoven-Geistingen, Molenbeersel

Andrea Henkens

Functie: Secretaris
Email: andreahenkens@hotmail.com
Gsm:
Adres: meierstraat 45, 3640 KInrooi,Kessenich,Ophoven-Geistingen, Molenbeersel

Jaak Hawinkel

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: hawinkeljaak@hotmail.com
Gsm: 089572213
Adres: meierstraat 45, 3640 KInrooi,Kessenich,Ophoven-Geistingen, Molenbeersel

Laatste uitslagen

3PM U13 (4 - 4) R2-D 21/03/2020 10:00 ELVOC ELEN - KEVOC KESSENICH
2PM U15 R2-A 21/03/2020 13:00 KEVOC KESSENICH A - VCK BOLDERBERG
2PM U15 R2-E 21/03/2020 16:30 KEVOC KESSENICH B - MVC PEER
2PD-A 21/03/2020 19:30 KEVOC KESSENICH - VZW SCHOVOC BEVERST B
3PJ U13 (4 - 4) R2-B 22/03/2020 10:30 KEVOC KESSENICH - FIT V.B.C. HAM

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

4PD-C 4PD-C-0072 28/03/2020 14:00 KEVOC KESSENICH MAVO DILSEN-STOKKEM C
2PD-A 2PD-A-0085 28/03/2020 19:30 KEVOC KESSENICH DIEVOC DIEPENBEEK A
4PD-C 4PD-C-0070 29/03/2020 10:00 V.C. BRABO BREE B KEVOC KESSENICH
3PJ U13 (4 - 4) R2-B 3PJ U13 (4 - 4) R2-B-0016 29/03/2020 10:30 KEVOC KESSENICH TONGERLO V.C.
2PM U15 R2-E 2PM U15 R2-E-0024 04/04/2020 11:15 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) C KEVOC KESSENICH B
3PJ U13 (4 - 4) R2-B 3PJ U13 (4 - 4) R2-B-0013 04/04/2020 12:30 FIT V.B.C. HAM KEVOC KESSENICH
4PD-C 4PD-C-0051 04/04/2020 14:00 KEVOC KESSENICH M.V.C. MOLENBEERSEL
3PM U13 (4 - 4) R2-D 3PM U13 (4 - 4) R2-D-0015 04/04/2020 14:00 KIVOC KINROOI KEVOC KESSENICH
2PD-A 2PD-A-0086 04/04/2020 19:00 GOVOC Dames A KEVOC KESSENICH
2PM U15 R2-A 2PM U15 R2-A-0009 05/04/2020 10:30 KEVOC KESSENICH A TONGERLO V.C. B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Dames A(2PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames C(4PD-C)
Competitie 2de Provinciale Jongens U11 (3 - 3) B(2PJ U11 (3 - 3)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 B(2PM U15-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 C(2PM U15-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) C(3PM U11 (3 - 3)-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) E(3PM U11 (3 - 3)-E)
Competitie 3de Provinciale Jongens U13 (4 - 4) R2-B(3PJ U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep R(BVL DP R)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-A(2PM U15 R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-E(2PM U15 R2-E)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-D(3PM U13 (4 - 4) R2-D)

Jeugdscheidsrechters

Elisa Everts
Febe Peers
Ingrid Snijkers
Janne Steegmans
Marthe Ceyfs
Theo Vanholzaets

Sporthallen