Kevoc Kessenich

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Theo Vanholzaets

Functie: Voorzitter
Email: theo.vanholzaets@telenet.be
Gsm:
Adres: fabrieksstraat 5 A 3640 Kessenich

Andrea Henkens

Functie: Secretaris
Email: andreahenkens@hotmail.com
Gsm:
Adres: meierstraat 45 3640 Kessenich

Jaak Hawinkel

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: hawinkeljaak@hotmail.com
Gsm: 089572213
Adres: meierstraat 45 3640 Kessenich

Laatste uitslagen

P2U17M-A 09/10/2021 12:30 Kevoc Kessenich B 4 - 0 Lovoc Lommel
P3U11 (3 - 3) J 09/10/2021 13:30 Elvoc Elen G 4 - 0 Kevoc Kessenich
P2U13 (4 - 4) M-B 09/10/2021 15:00 VTO Opglabbeek A 1 - 3 Kevoc Kessenich
P2U17M-B 09/10/2021 15:00 VC Greenyard Maaseik 4 - 0 Kevoc Kessenich A
P4D-C 09/10/2021 16:00 Kevoc Kessenich B 3 - 0 Mavo Dilsen-Stokkem C
P2D-A 09/10/2021 20:00 VC Zutendaal A 0 - 3 Kevoc Kessenich A
P2U13 (4 - 4) J-C 10/10/2021 10:00 VC Greenyard Maaseik 2 - 3 Kevoc Kessenich
P3U11 (3 - 3) M-C 10/10/2021 10:30 Kevoc Kessenich B 1 - 3 VC Greenyard Maaseik B
P3U11 (3 - 3) M-B 10/10/2021 10:30 Kevoc Kessenich A 0 - 4 M.V.C. Molenbeersel A
P2D-A 15/10/2021 20:30 Kevoc Kessenich A 2 - 3 HE-VOC Hechtel-Eksel B
P2U13 (4 - 4) M-B 16/10/2021 11:30 VC Greenyard Maaseik A 4 - 0 Kevoc Kessenich
P2U17M-B 16/10/2021 14:00 Kevoc Kessenich A 4 - 0 HVC Helchteren
P4D-C 16/10/2021 18:30 Elvoc Elen 1 - 3 Kevoc Kessenich B
P2U17M-A 17/10/2021 09:30 Tectum Achel 3 - 2 Kevoc Kessenich B
P3U11 (3 - 3) M-B 17/10/2021 10:00 V.C. Brabo Bree B 0 - 4 Kevoc Kessenich A
P3U11 (3 - 3) J 17/10/2021 10:30 Kevoc Kessenich 0 - 4 Elvoc Elen J
P2U13 (4 - 4) J-C 17/10/2021 10:30 Kevoc Kessenich 1 - 3 VT Safesign Hasselt A
P2D-A 17/10/2021 18:30 Koninklijke Volleybalclub Maasmechelen A 3 - 2 Kevoc Kessenich A

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

P3U11 (3 - 3) M-C P3U11 (3 - 3) M-C-0018 23/10/2021 11:30 VC Greenyard Maaseik B Kevoc Kessenich B
P4D-C P4D-C-0030 23/10/2021 13:00 Koninklijke Volleybalclub Maasmechelen B Kevoc Kessenich B
P2U17M-B P2U17M-B-0017 23/10/2021 13:00 Kevoc Kessenich A VC Greenyard Maaseik
P3U11 (3 - 3) M-B P3U11 (3 - 3) M-B-0017 23/10/2021 13:00 M.V.C. Molenbeersel A Kevoc Kessenich A
P2U17M-A P2U17M-A-0016 23/10/2021 16:30 Kevoc Kessenich B Bepavoc Beringen
P2U13 (4 - 4) J-C P2U13 (4 - 4) J-C-0016 24/10/2021 10:30 Kevoc Kessenich Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden A
P2U13 (4 - 4) M-B P2U13 (4 - 4) M-B-0016 24/10/2021 10:30 Kevoc Kessenich VTO Opglabbeek A
P2D-A P2D-A-0023 24/10/2021 18:00 Tongerlo V.C.B Kevoc Kessenich A
P2U17M-A P2U17M-A-0029 30/10/2021 14:00 Kevoc Kessenich B Tectum Achel
P3U11 (3 - 3) J P3U11 (3 - 3) J-0017 31/10/2021 10:30 Kevoc Kessenich Elvoc Elen G
P3U11 (3 - 3) M-B P3U11 (3 - 3) M-B-0013 31/10/2021 10:30 Kevoc Kessenich A VC Greenyard Maaseik A
P2U13 (4 - 4) M-B P2U13 (4 - 4) M-B-0022 31/10/2021 15:00 Govoc Ophoven-Geistingen A Kevoc Kessenich

Jeugdscheidsrechters

Febe Peers
Ingrid Snijkers
Janne Steegmans
Theo Vanholzaets