Davost St.-Truiden

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Dirk Coninckx

Functie: Voorzitter
Email: dirk.coninckx@icloud.com
Gsm: 0479820180
Adres: kampveld 7, 3800 Aalst (Limb.)

Ward Nijskens

Functie: Secretaris
Email: red.socks@telenet.be
Gsm: 0475830398
Adres: leeuwerweg 132, 3803 Duras

Katrien Depaz

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: red.socks@telenet.be
Gsm: 0474605550
Adres: leeuwerweg 132, 3803 Duras

Geert Vandersmissen

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: vandersmissen.geert@telenet.be
Gsm: 0495510355
Adres: orsmaalstraat 17, 3440 Budingen

Ferdy Pieraerts

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: ferdy.pieraerts@gmail.com
Gsm:
Adres: kerkstraat 28B, 3560 Linkhout

Laatste uitslagen

3PM U13 (4 - 4) R2-A 15/03/2020 10:00 V.C. BRABO BREE - DAVOST SINT-TRUIDEN
3PM U11 (3 - 3) R2-C 15/03/2020 10:00 VTO OPGLABBEEK A - DAVOST SINT-TRUIDEN
2PM U15 R2-B 15/03/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL - DAVOST SINT-TRUIDEN B
3PD-A 15/03/2020 14:00 ROVEKA STEVOORT C - DAVOST SINT-TRUIDEN B
2PM U15 R2-F 15/03/2020 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST A - DAVOST SINT-TRUIDEN A
2PM U11 (2 - 2 4) R2 15/03/2020 15:00 VC ZUTENDAAL - DAVOST SINT-TRUIDEN
4PD-D 15/03/2020 16:00 LOVOC LOMMEL A - DAVOST SINT-TRUIDEN D
2PM U15 R2-F 20/03/2020 18:30 DAVOST SINT-TRUIDEN A - WARA GENK C
3PM U11 (3 - 3) R2-C 21/03/2020 12:00 DAVOST SINT-TRUIDEN - KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B
2PM U15 R2-B 21/03/2020 13:00 DAVOST SINT-TRUIDEN B - BEPAVOC BERINGEN A
4PD-D 21/03/2020 15:00 DAVOST SINT-TRUIDEN D - STALVOC BEVERLO C
2PM U11 (2 - 2 4) R2 21/03/2020 16:00 DAVOST SINT-TRUIDEN - CRISTAL ALKEN JEVAL P
4PD-A 21/03/2020 17:00 DAVOST SINT-TRUIDEN C - CRISTAL ALKEN JEVAL E
3PD-A 21/03/2020 18:00 DAVOST SINT-TRUIDEN B - CRISTAL ALKEN JEVAL D
Ereklasse U15M 21/03/2020 18:30 WARA GENK A - DAVOST SINT-TRUIDEN
2PD-B 21/03/2020 20:30 DAVOST SINT-TRUIDEN A - BEPAVOC BERINGEN

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

3PM U17 R2 3PM U17 R2-0006 28/03/2020 16:00 LOVOC LOMMEL A DAVOST SINT-TRUIDEN
4PD-D 4PD-D-0073 28/03/2020 16:30 ROVEKA STEVOORT E DAVOST SINT-TRUIDEN D
4PD-A 4PD-A-0084 29/03/2020 14:30 DIEVOC DIEPENBEEK D DAVOST SINT-TRUIDEN C
2PD-B 2PD-B-0062 29/03/2020 18:00 TAMERA LUMMEN DAVOST SINT-TRUIDEN A
3PD-A 3PD-A-0084 29/03/2020 18:30 DIEVOC DIEPENBEEK C DAVOST SINT-TRUIDEN B
2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-B-0028 04/04/2020 10:00 DAVOST SINT-TRUIDEN VOLLEYBAL CLUB HERK-DE-STAD
2PM U15 R2-B 2PM U15 R2-B-0023 04/04/2020 11:00 DAVOST SINT-TRUIDEN B WARA GENK B
3PM U11 (3 - 3) R2-C 3PM U11 (3 - 3) R2-C-0023 04/04/2020 12:00 DAVOST SINT-TRUIDEN KIVOLA RIEMST E
2PM U15 R2-F 2PM U15 R2-F-0016 04/04/2020 13:00 DAVOST SINT-TRUIDEN A BEPAVOC BERINGEN B
3PM U13 (4 - 4) R2-A 3PM U13 (4 - 4) R2-A-0013 04/04/2020 14:00 DAVOST SINT-TRUIDEN JARACO AS U13C
3PM U17 R2 3PM U17 R2-0016 04/04/2020 15:00 DAVOST SINT-TRUIDEN LOVOC LOMMEL A
Ereklasse U15M Ereklasse U15M-0030 04/04/2020 16:00 DAVOST SINT-TRUIDEN KIVOLA RIEMST A
4PD-D 4PD-D-0076 04/04/2020 17:00 DAVOST SINT-TRUIDEN D HE-VOC HECHTEL-EKSEL E
3PD-A 3PD-A-0062 04/04/2020 18:00 DAVOST SINT-TRUIDEN B KIVOLA RIEMST D
2PD-B 2PD-B-0086 04/04/2020 20:30 DAVOST SINT-TRUIDEN A FIT V.B.C. HAM A

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Dames B(2PD-B)
Competitie 3de Provinciale Dames A(3PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames A(4PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames D(4PD-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 C(2PM U17-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U17 B(3PM U17-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 B(1PM U15-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 A(2PM U15-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 E(2PM U15-E)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(3PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) B(2PM U11 (2 - 2 2b)-B)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep C(BVL DP C)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep P(BVL DP P)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Ereklasse U15 Meisjes(Ereklasse U15M)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-A(2PM U17 R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U17 R2(3PM U17 R2)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-B (2PM U15 R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-F(2PM U15 R2-F)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-A(3PM U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-C(3PM U11 (3 - 3) R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) R2-B(2PM U11 (2 - 2 4) R2-B)

Jeugdscheidsrechters

arsène Billen
Bart Franssens
Dirk Coninckx
Ferdinand Grauwels
Katrien Depaz
Lien Massoels
Louise Paternotte
Martin Cleuren
Mieke Haven
Mieke Vandevoordt
Natasja Billen
Nathalie Paternotte
Nele Achten
Paulien Hombroux
Peter Wintmolders
Pieter-jan Cleuren
Tim Nuyens
Ward Nijskens

Sporthallen

Sporthal KA Jodenstraat, St.-Truiden

Adres: Jodenstraat, 3800 Sint-Truiden
Tel:

Sporthal Tuinwijk, St.-Truiden

Adres: Sportlaan 1, 3800 Sint-Truiden
Tel: (011) 68 85 63

Sporthal Veemarkt

Adres: Speelhoflaan, 3800 Sint-Truiden
Tel: