VTO Opglabbeek

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Christel Seynaeve

Functie: Voorzitter
Email: dekiosk@skynet.be
Gsm: 0479330906
Adres: weg naar zwartberg 9, 3660 Oudsbergen

Gilbert Jacobs

Functie: Secretaris
Email: jacobsgilbert@hotmail.com
Gsm: 0494151381
Adres: rozenstraat 30, 3660 Oudsbergen

Ludo Awouters

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: ludo.awouters@skynet.be
Gsm: 0496629167
Adres: stegerweg 13 , 3660 Oudsbergen

Laatste uitslagen

2PJ U17 R2-B 15/03/2020 10:00 Pelt - He-Voc - VTO OPGLABBEEK
2PM U17 R2-A 15/03/2020 10:00 VC GREENYARD MAASEIK - VTO OPGLABBEEK
3PM U11 (3 - 3) R2-C 15/03/2020 10:00 VTO OPGLABBEEK A - DAVOST SINT-TRUIDEN
2PM U13 (4 - 4) R2-A 15/03/2020 13:30 CRISTAL ALKEN JEVAL K - VTO OPGLABBEEK
3PH 15/03/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK - STALVOC BEVERLO C
2PM U17 R2-A 21/03/2020 10:00 TESVOC TESSENDERLO - VTO OPGLABBEEK
3PM U11 (3 - 3) R2-C 21/03/2020 12:00 KIVOLA RIEMST D - VTO OPGLABBEEK A
2PJ U17 R2-B 21/03/2020 14:30 VTO OPGLABBEEK - VC GREENYARD MAASEIK B
3PMU13 (4 - 4) R2-F 21/03/2020 14:30 VTO OPGLABBEEK B - HE-VOC HECHTEL-EKSEL B
1PD 21/03/2020 16:30 KVCMDamesA - VTO OPGLABBEEK A
3PH 21/03/2020 17:00 KVC GEMS DIEPENBEEK B - VTO OPGLABBEEK
3PD-B 21/03/2020 18:00 KIVOLA RIEMST C - VTO OPGLABBEEK C
3PM U15 R2-A 21/03/2020 18:00 M.V.C. MOLENBEERSEL - VTO OPGLABBEEK
2PD-A 21/03/2020 18:30 VOLLEYBALCLUB PELT A - VTO OPGLABBEEK B
2PM U13 (4 - 4) R2-A 22/03/2020 10:00 VTO OPGLABBEEK - WARA GENK A
3PM U11 (3 - 3) R2-D 22/03/2020 10:00 VTO OPGLABBEEK B - V.C. BRABO BREE

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

1PD 1PD-0081 28/03/2020 13:30 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B VTO OPGLABBEEK A
2PJ U17 R2-B 2PJ U17 R2-B-0010 28/03/2020 14:30 VTO OPGLABBEEK Pelt - He-Voc
3PH 3PH-0092 28/03/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK VZW SCHOVOC BEVERST
2PD-A 2PD-A-0070 28/03/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK B LOVOC LOMMEL A
2PM U17 R2-A 2PM U17 R2-A-0024 28/03/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK FIT V.B.C. HAM
3PD-B 3PD-B-0067 29/03/2020 10:00 VTO OPGLABBEEK C VOLLEYBALCLUB PELT C
3PMU13 (4 - 4) R2-F 3PMU13 (4 - 4) R2-F-0012 04/04/2020 14:30 VTO OPGLABBEEK B TECTUM ACHEL
3PM U11 (3 - 3) R2-D 3PM U11 (3 - 3) R2-D-0023 04/04/2020 14:30 VTO OPGLABBEEK B M.V.C. MOLENBEERSEL B
3PD-B 3PD-B-0087 04/04/2020 15:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B VTO OPGLABBEEK C
2PJ U17 R2-B 2PJ U17 R2-B-0016 04/04/2020 16:00 LOVOC LOMMEL VTO OPGLABBEEK
1PD 1PD-0090 04/04/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK A TECTUM ACHEL A
2PD-A 2PD-A-0087 04/04/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK B JARACO AS B
3PM U15 R2-A 3PM U15 R2-A-0022 05/04/2020 10:00 VTO OPGLABBEEK VOLLEYBALCLUB PELT B
2PM U13 (4 - 4) R2-A 2PM U13 (4 - 4) R2-A-0016 05/04/2020 10:00 VTO OPGLABBEEK BEPAVOC BERINGEN A
3PM U11 (3 - 3) R2-C 3PM U11 (3 - 3) R2-C-0022 05/04/2020 12:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B VTO OPGLABBEEK A
3PH 3PH-0099 05/04/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK VOLLEYBALCLUB PELT B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 3de Provinciale Heren(3PH)
Competitie 1ste Provinciale Dames(1PD)
Competitie 2de Provinciale Dames A(2PD-A)
Competitie 3de Provinciale Dames B(3PD-B)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 A(2PJ U17-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 A(2PM U17-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 C(2PM U15-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) C(2PM U13 (4 - 4)-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) C(3PM U13 (4 - 4)-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) A(2PM U11 (2 - 2 2b)-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) B(2PM U11 (2 - 2 2b)-B)
Competitie 2de Provinciale Jongens U17 R2-B(2PJ U17 R2-B)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal(BVL HP)
Competitie Beker van Limburg Heren Provinciaal Groep C(BVL HP C)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep E(BVL DP E)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep G(BVL DP G)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep M(BVL DP M)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-A(2PM U17 R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 R2-A(3PM U15 R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-A(2PM U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-F(3PMU13 (4 - 4) R2-F)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-C(3PM U11 (3 - 3) R2-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-D(3PM U11 (3 - 3) R2-D)

Jeugdscheidsrechters

Birthe Breemans
Carlo Baeten
Erik Fraeys
Erin Eikenaar
Erwin Janssen
Evelien Wampers
Febe Cuppens
Gilbert Jacobs
Jana Wouters
Joyce Bollue
Judy Braeken
Kaat Leen
Kurt Geurts
Laure Mariale
Mario Smeets
Michelle Franco
Mike Sodermans
Noor Janssen
Roos Dierickx
Sander Ferson

Sporthallen

Gem. Sporthal, Opglabbeek

Adres: Weg naar Bree 2, 3660 Oudsbergen
Tel: (089) 81 01 69

SPORTHAL VAN SPORT VLAANDEREN

Adres: Kattevennen 15 , 3600 Genk
Tel: 089869143