Dievoc Diepenbeek

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Tom Vermeulen

Functie: Voorzitter
Email: tom@dievoc.be
Gsm: 0470090809
Adres: jeugdstraat 61, 3590 Diepenbeek

Koen Dekens

Functie: Secretaris
Email: secretaris@dievoc.be
Gsm: 0477300623
Adres: wijerstraat 109, 3510 Kermt

Aline Smeets

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: aline.smeets@telenet.be
Gsm: 0496752309
Adres: steenweg 57, 3590 Diepenbeek

Sylvain Pinsart

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: pinsartsylvain@hotmail.com
Gsm:
Adres: nederstraat 85 A, 3730 Hoeselt

Laatste uitslagen

2PM U11 (2 - 2 4) R2 15/03/2020 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST A - DIEVOC DIEPENBEEK
4PD-A 15/03/2020 15:00 WARA GENK D - DIEVOC DIEPENBEEK D
2PD-A 15/03/2020 18:30 DIEVOC DIEPENBEEK A - GOVOC Dames A
3PD-B 15/03/2020 18:30 DIEVOC DIEPENBEEK B - MAVO DILSEN-STOKKEM B
Ereklasse U17M 20/03/2020 19:00 TAMERA LUMMEN - DIEVOC DIEPENBEEK A
4PD-B 20/03/2020 21:00 FIT V.B.C. HAM D - DIEVOC DIEPENBEEK E
2PM U15 R2-C 21/03/2020 13:00 JARACO AS U15B - DIEVOC DIEPENBEEK
3PD-B 21/03/2020 17:30 VOCELLI ELLIKOM A - DIEVOC DIEPENBEEK B
2PM U13 (4 - 4) R2-F 22/03/2020 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST A - DIEVOC DIEPENBEEK B
3PM U13 (4 - 4) R2-C 22/03/2020 14:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN B - DIEVOC DIEPENBEEK B
2PM U11 (2 - 2 4) R2 22/03/2020 14:30 DIEVOC DIEPENBEEK - ROVEKA STEVOORT B
2PM U11 (2 - 2 2b) R 22/03/2020 15:30 VT SAFESIGN HASSELT B - DIEVOC DIEPENBEEK
4PD-B 22/03/2020 16:30 DIEVOC DIEPENBEEK E - TONGERLO V.C. C
3PM U13 (4 - 4) R2-A 22/03/2020 16:30 DIEVOC DIEPENBEEK A - V.C. BRABO BREE
3PD-A 22/03/2020 16:30 DIEVOC DIEPENBEEK C - DATOVOC TONGEREN
4PD-A 22/03/2020 18:30 DIEVOC DIEPENBEEK D - WEVOC WELLEN C
2PD-A 22/03/2020 18:30 DIEVOC DIEPENBEEK A - AXOR BOCHOLT A

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

2PD-A 2PD-A-0085 28/03/2020 19:30 KEVOC KESSENICH DIEVOC DIEPENBEEK A
3PD-B 3PD-B-0068 28/03/2020 20:00 DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) D DIEVOC DIEPENBEEK B
2PM U15 R2-C 2PM U15 R2-C-0029 29/03/2020 14:30 DIEVOC DIEPENBEEK GOVOC OPHOVEN-GEISTINGEN
4PD-A 4PD-A-0084 29/03/2020 14:30 DIEVOC DIEPENBEEK D DAVOST SINT-TRUIDEN C
4PD-B 4PD-B-0065 29/03/2020 16:30 DIEVOC DIEPENBEEK E MVC PEER C
3PD-A 3PD-A-0084 29/03/2020 18:30 DIEVOC DIEPENBEEK C DAVOST SINT-TRUIDEN B
4PD-A 4PD-A-0087 02/04/2020 20:30 KOVOK KORTESSEM C DIEVOC DIEPENBEEK D
2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-A-0027 04/04/2020 09:30 ELVOC ELEN DIEVOC DIEPENBEEK
2PM U17 R2-B 2PM U17 R2-B-0014 04/04/2020 13:00 STALVOC BEVERLO B DIEVOC DIEPENBEEK B
2PM U13 (4 - 4) R2-F 2PM U13 (4 - 4) R2-F-0001 04/04/2020 15:30 KOVOK KORTESSEM DIEVOC DIEPENBEEK B
Ereklasse U17M Ereklasse U17M-0024 05/04/2020 11:00 JARACO AS U17A DIEVOC DIEPENBEEK A
3PM U13 (4 - 4) R2-E 3PM U13 (4 - 4) R2-E-0020 05/04/2020 12:30 DIEVOC DIEPENBEEK C VOLLEYBALCLUB PELT
2PM U15 R2-C 2PM U15 R2-C-0022 05/04/2020 14:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A DIEVOC DIEPENBEEK
2PM U11 (2 - 2 2b) R 2PM U11 (2 - 2 2b) R2-C-0014 05/04/2020 14:30 DIEVOC DIEPENBEEK TAMERA LUMMEN B
3PM U13 (4 - 4) R2-C 3PM U13 (4 - 4) R2-C-0019 05/04/2020 16:30 DIEVOC DIEPENBEEK B ROVEKA STEVOORT E
3PD-A 3PD-A-0087 05/04/2020 18:00 WARA GENK B DIEVOC DIEPENBEEK C
3PD-B 3PD-B-0056 05/04/2020 18:30 DIEVOC DIEPENBEEK B KIVOLA RIEMST C
2PD-A 2PD-A-0090 05/04/2020 18:30 DIEVOC DIEPENBEEK A HE-VOC HECHTEL-EKSEL B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Dames A(2PD-A)
Competitie 3de Provinciale Dames A(3PD-A)
Competitie 3de Provinciale Dames B(3PD-B)
Competitie 4de Provinciale Dames A(4PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames B(4PD-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 A(1PM U17-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 C(2PM U17-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 A(2PM U15-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(3PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) C(3PM U13 (4 - 4)-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) B(3PM U11 (3 - 3)-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) D(3PM U11 (3 - 3)-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) A(2PM U11 (2 - 2 4)-A)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep J(BVL DP J)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep K(BVL DP K)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep L(BVL DP L)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Ereklasse U17 Meisjes(Ereklasse U17M)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-B(2PM U17 R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-C(2PM U15 R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-F(2PM U13 (4 - 4) R2-F)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-A(3PM U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-C(3PM U13 (4 - 4) R2-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-E(3PM U13 (4 - 4) R2-E)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) R2-C(2PM U11 (2 - 2 2b) R2-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) R2-A(2PM U11 (2 - 2 4) R2-A)

Jeugdscheidsrechters

Bente Verjans
Eddy Heusdens
Evelien Umans
Felien Simons
Femke Vangelooven
Freya Jans
Ine Heusdens
Isa Warnants
Jolien Bylois
Koen Dekens
Luana Pastrani
Marc Vermeulen
Nathalie Valkenborgh
Sharina Van Bouwel
Silke Vangelooven
Sven Blokken
Tine Dierckx
Tom Vermeulen

Sporthallen

Sporthal Demerstrand, Diepenbeek

Adres: Stationsstraat, 3590 Diepenbeek
Tel: (011) 491920

Sporthal Demerstrand (nieuwe hal), Diepenbeek

Adres: Stationsstraat, 3590 Diepenbeek
Tel: (011) 491920