Cristal Alken Jeval

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Philip Vanvoorden

Functie: Voorzitter
Email: philip.vanvoorden@gmail.com
Gsm: 0472708623
Adres: graaf de brigodestraat 9, 3500 Hasselt

Bieke Dewit

Functie: Secretaris
Email: jevalalken@gmail.com
Gsm: 0497341179
Adres: koningsveldstraat 59, 3570 Alken

Frank Lens

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: jeval.fin@gmail.com
Gsm: 0473864256
Adres: acacialaan 1A, 3570 Alken

Laatste uitslagen

2PM U11 (2 - 2 2b) R 15/03/2020 13:30 CRISTAL ALKEN JEVAL N - HE-VOC HECHTEL-EKSEL
2PM U13 (4 - 4) R2-A 15/03/2020 13:30 CRISTAL ALKEN JEVAL K - VTO OPGLABBEEK
STVM 2 - 2 (4) R2-B 15/03/2020 14:30 CRISTAL ALKEN JEVAL Q - WARA GENK
1PM U17 R2 15/03/2020 17:00 CRISTAL ALKEN JEVAL G - TECTUM ACHEL
4PD-A 15/03/2020 17:00 CRISTAL ALKEN JEVAL E - ROVEKA STEVOORT D
Ereklasse U13M 15/03/2020 17:00 CRISTAL ALKEN JEVAL J - ROVEKA STEVOORT A
1PD 15/03/2020 19:00 CRISTAL ALKEN JEVAL B - DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) B
1PM U15 R2-A 21/03/2020 09:30 TAMERA LUMMEN - CRISTAL ALKEN JEVAL H
3PM U13 (4 - 4) R2-B 21/03/2020 10:00 ROVEKA STEVOORT C - CRISTAL ALKEN JEVAL L
2PM U15 R2-D 21/03/2020 12:00 TESVOC TESSENDERLO - CRISTAL ALKEN JEVAL I
2PD-B 21/03/2020 15:30 CRISTAL ALKEN JEVAL C - HE-VOC HECHTEL-EKSEL A
2PM U13 (4 - 4) R2-C 21/03/2020 16:00 VCK BOLDERBERG - CRISTAL ALKEN JEVAL M
2PM U11 (2 - 2 4) R2 21/03/2020 16:00 DAVOST SINT-TRUIDEN - CRISTAL ALKEN JEVAL P
4PD-A 21/03/2020 17:00 DAVOST SINT-TRUIDEN C - CRISTAL ALKEN JEVAL E
1PM U17 R2 21/03/2020 17:00 KOVOK KORTESSEM - CRISTAL ALKEN JEVAL G
3PD-A 21/03/2020 18:00 DAVOST SINT-TRUIDEN B - CRISTAL ALKEN JEVAL D
1PD 21/03/2020 19:00 WARA GENK A - CRISTAL ALKEN JEVAL B
2PM U11 (2 - 2 2b) R 22/03/2020 12:00 LOVOC LOMMEL D - CRISTAL ALKEN JEVAL N
2PM U11 (2 - 2 4) R2 22/03/2020 14:00 LOVOC LOMMEL A - CRISTAL ALKEN JEVAL O
2PM U13 (4 - 4) R2-A 22/03/2020 15:30 TONGERLO V.C. B - CRISTAL ALKEN JEVAL K
2PD-B 22/03/2020 18:00 CRISTAL ALKEN JEVAL C - FIT V.B.C. HAM A

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

3PM U13 (4 - 4) R2-B 3PM U13 (4 - 4) R2-B-0025 28/03/2020 10:00 VZW SCHOVOC BEVERST B CRISTAL ALKEN JEVAL L
3PD-A 3PD-A-0083 28/03/2020 13:00 CRISTAL ALKEN JEVAL D WARA GENK B
2PM U17 R2-C 2PM U17 R2-C-0006 28/03/2020 14:00 KIVOLA RIEMST B CRISTAL ALKEN JEVAL F
2PD-B 2PD-B-0082 28/03/2020 15:30 CRISTAL ALKEN JEVAL C ROVEKA STEVOORT B
1PD 1PD-0051 28/03/2020 20:00 MAVO DILSEN-STOKKEM A CRISTAL ALKEN JEVAL B
4PD-A 4PD-A-0083 29/03/2020 17:00 CRISTAL ALKEN JEVAL E KOVOK KORTESSEM C
2PM U13 (4 - 4) R2-C 2PM U13 (4 - 4) R2-C-0027 04/04/2020 10:00 WARA GENK B CRISTAL ALKEN JEVAL M
Ereklasse U13M Ereklasse U13M-0028 04/04/2020 12:00 TAMERA LUMMEN A CRISTAL ALKEN JEVAL J
3PM U13 (4 - 4) R2-B 3PM U13 (4 - 4) R2-B-0022 04/04/2020 14:00 ROVEKA STEVOORT D CRISTAL ALKEN JEVAL L
1PM U17 R2 1PM U17 R2-0021 04/04/2020 14:30 HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN CRISTAL ALKEN JEVAL G
1PM U15 R2-A 1PM U15 R2-A-0013 04/04/2020 15:00 DATOVOC TONGEREN CRISTAL ALKEN JEVAL H
4PD-A 4PD-A-0088 04/04/2020 15:30 VC ZUTENDAAL C CRISTAL ALKEN JEVAL E
2PM U17 R2-C 2PM U17 R2-C-0020 04/04/2020 15:30 WARA GENK C CRISTAL ALKEN JEVAL F
3PD-A 3PD-A-0088 04/04/2020 16:00 WEVOC WELLEN B CRISTAL ALKEN JEVAL D
2PD-B 2PD-B-0089 04/04/2020 20:30 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN CRISTAL ALKEN JEVAL C
2PM U11 (2 - 2 2b) R 2PM U11 (2 - 2 2b) R2-A-0015 05/04/2020 10:30 VZW SCHOVOC BEVERST A CRISTAL ALKEN JEVAL N
STVM 2 - 2 (4) R2-B STVM 2 - 2 (4) R2-B-0015 05/04/2020 10:30 JARACO AS B CRISTAL ALKEN JEVAL Q
2PM U15 R2-D 2PM U15 R2-D-0018 05/04/2020 12:30 CRISTAL ALKEN JEVAL I LOVOC LOMMEL
2PM U13 (4 - 4) R2-A 2PM U13 (4 - 4) R2-A-0015 05/04/2020 13:30 CRISTAL ALKEN JEVAL K WARA GENK A
2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-C-0028 05/04/2020 13:30 CRISTAL ALKEN JEVAL O KIVOC KINROOI
2PM U11 (2 - 2 4) R2 2PM U11 (2 - 2 4) R2-B-0004 05/04/2020 15:00 VC ZUTENDAAL CRISTAL ALKEN JEVAL P
1PD 1PD-0086 05/04/2020 18:00 VZW SCHOVOC BEVERST A CRISTAL ALKEN JEVAL B
BVL U11 Dames BVL U11 Dames-FINALE 11/04/2020 10:00 KIVOLA RIEMST CRISTAL ALKEN JEVAL
BVL U19 Dames BVL U19 Dames-JD24 11/04/2020 14:00 DATOVOC TONGEREN CRISTAL ALKEN JEVAL
BVL DND BVL DND-DND03 11/04/2020 20:30 WEVOC WELLEN A CRISTAL ALKEN JEVAL A

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 1ste Provinciale Dames(1PD)
Competitie 2de Provinciale Dames B(2PD-B)
Competitie 3de Provinciale Dames A(3PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames A(4PD-A)
Competitie 1ste Divisie Dames A(D1A)
Competitie Vlaamse Beker - Dames(VBD)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 B(1PM U17-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 C(2PM U17-C)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 A(1PM U15-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 E(2PM U15-E)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) A(1PM U13 (4 - 4)-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) E(2PM U13 (4 - 4)-E)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) A(3PM U13 (4 - 4)-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) D(2PM U11 (3 - 3)-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) B(2PM U11 (2 - 2 2b)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) B(2PM U11 (2 - 2 4)-B)
Competitie Start2Volley Meisjes 2 - 2 (4)(STV M 2 - 2 (4))
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie(BVL DND)
Competitie Beker van Limburg Dames Nationaal en Divisie Groep C(BVL DND C)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep A(BVL DP A)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep E(BVL DP E)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep G(BVL DP G)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep N(BVL DP N)
Competitie Beker van Limburg U19 Dames(BVL U19 Dames)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie Ereklasse U13 Meisjes(Ereklasse U13M)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 R2(1PM U17 R2)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 R2-C(2PM U17 R2-C)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 R2-A(1PM U15 R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-D(2PM U15 R2-D)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-A(2PM U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-C(2PM U13 (4 - 4) R2-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-B (3PM U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 2b) R2-A(2PM U11 (2 - 2 2b) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) R2-B(2PM U11 (2 - 2 4) R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (2 - 2 4) R2-C(2PM U11 (2 - 2 4) R2-C)
Competitie Start2Volley Meisjes 2 - 2 (4) R2-B(STVM 2 - 2 (4) R2-B)

Jeugdscheidsrechters

Adelin Vandormael
Andre Digneffe
Angelique Vandebroek
Aster Croes
Bart De Smedt
Bert Dehouck
Bieke Dewit
Bjorn Vanherle
Cato Eerdekens
Elena Frare
Emma Houbrechts
Eva Vranken
Fien Ryckx
Fleur Ryckx
Frank Lens
Fraukje Ryckx
Gert Ketelslegers
Jana Pieters
Janne Ketelslegers
Justine Happart
Koen Thijsen
Leon Kelchtermans
Liselotte Dupont
Lize Lens
Loes De Smedt
Lore Lens
Margot Schabregs
Marie Beuls
Mette Ketelslegers
Mieke Quintens
Mirte Reekmans
Nadine Punie
Olav Goris
Raymond Thijs
Roger Boelanders
Sien Bervoets
Toke Guedens
Valerie Vandermeulen
Veerle Asaert
Yves Boerjan
zoŽ Housen

Sporthallen

Sporthal De Alk (oude hal), Alken

Adres: Koutermanstraat 2, 3570 Alken
Tel: 011 48 73 35

Sporthal De Alk (nieuwe hal), Alken

Adres: Koutermanstraat 2, 3570 Alken
Tel: 011 48 73 35