Jaraco As

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Ilse Hornikx

Functie: Voorzitter
Email: jaracobenu11@hotmail.com
Gsm: 0486884028
Adres: kleinsteeg 4, 3665 As

Kristof Steegmans

Functie: Secretaris
Email: secretarisvolleybalas@gmail.com
Gsm: 0473240009
Adres: dorpsstraat 14, 3665 As

Johan Santermans

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: jo.santermans@telenet.be
Gsm: 0477658197
Adres: bilzerweg 28, 3665 As

Olivier Foets

Functie: Jeugd verantwoordelijke
Email: olivier_foets@hotmail.com
Gsm:
Adres: henri essersstraat 8, 3941 Eksel

Laatste uitslagen

STVM 2 - 2 (4) R2-A 15/03/2020 10:00 DATOVOC TONGEREN - JARACO AS A
2PD-A 15/03/2020 14:00 VZW SCHOVOC BEVERST B - JARACO AS B
STVM 2 - 2 (4) R2-A 21/03/2020 12:30 FIT V.B.C. HAM - JARACO AS A
2PM U15 R2-C 21/03/2020 13:00 JARACO AS U15B - DIEVOC DIEPENBEEK
STVM 2 - 2 (4) R2-B 21/03/2020 14:00 M.V.C. MOLENBEERSEL 0 - 3 JARACO AS B
2PM U13 (4 - 4) R2-B 21/03/2020 14:30 TONGERLO V.C. C - JARACO AS U13B
4PD-B 21/03/2020 15:30 JARACO AS C - VC ZUTENDAAL B
2PD-A 21/03/2020 18:00 JARACO AS B - HE-VOC HECHTEL-EKSEL B
2PM U11 (3 - 3) R2-A 22/03/2020 12:30 WARA GENK B - JARACO AS U11A
Ereklasse U15M 22/03/2020 14:00 KIVOLA RIEMST A - JARACO AS U15A

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

2PD-A 2PD-A-0046 28/03/2020 19:00 GOVOC Dames A JARACO AS B
4PD-B 4PD-B-0081 29/03/2020 13:30 TONGERLO V.C. C JARACO AS C
3PM U13 (4 - 4) R2-A 3PM U13 (4 - 4) R2-A-0013 04/04/2020 14:00 DAVOST SINT-TRUIDEN JARACO AS U13C
2PM U11 (3 - 3) R2-A 2PM U11 (3 - 3) R2-A-0022 04/04/2020 14:30 HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN JARACO AS U11A
4PD-B 4PD-B-0089 04/04/2020 15:30 JARACO AS C FIT V.B.C. HAM D
Ereklasse U15M Ereklasse U15M-0029 04/04/2020 16:00 TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN JARACO AS U15A
2PM U15 R2-C 2PM U15 R2-C-0019 04/04/2020 16:00 KIVOLA RIEMST B JARACO AS U15B
2PD-A 2PD-A-0087 04/04/2020 17:00 VTO OPGLABBEEK B JARACO AS B
2PM U13 (4 - 4) R2-B 2PM U13 (4 - 4) R2-B-0015 05/04/2020 10:00 DATOVOC TONGEREN A JARACO AS U13B
3PM U15 R2-B 3PM U15 R2-B-0015 05/04/2020 10:30 VOCELLI ELLIKOM JARACO AS U15C
STVM 2 - 2 (4) R2-A STVM 2 - 2 (4) R2-A-0016 05/04/2020 10:30 JARACO AS A HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN
STVM 2 - 2 (4) R2-B STVM 2 - 2 (4) R2-B-0015 05/04/2020 10:30 JARACO AS B CRISTAL ALKEN JEVAL Q
Ereklasse U17M Ereklasse U17M-0024 05/04/2020 11:00 JARACO AS U17A DIEVOC DIEPENBEEK A
BVL U15 Dames BVL U15 Dames-FINALE 11/04/2020 12:00 JARACO AS U15 TAMERA LUMMEN A

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 2de Provinciale Dames A(2PD-A)
Competitie 4de Provinciale Dames B(4PD-B)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U17 A(1PM U17-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U17 A(2PM U17-A)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U15 A(1PM U15-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 C(2PM U15-C)
Competitie 1ste Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) B(1PM U13 (4 - 4)-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) F(2PM U13 (4 - 4)-F)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) C(3PM U13 (4 - 4)-C)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) A(2PM U11 (3 - 3)-A)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep D(BVL DP D)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep K(BVL DP K)
Competitie Beker van Limburg U17 Dames(BVL U17 Dames)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie Beker van Limburg U11 Dames(BVL U11 Dames)
Competitie Ereklasse U17 Meisjes(Ereklasse U17M)
Competitie Ereklasse U15 Meisjes(Ereklasse U15M)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U15 R2-C(2PM U15 R2-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 R2-B(3PM U15 R2-B)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-A(2PM U11 (3 - 3) R2-A)
Competitie 2de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-B(2PM U13 (4 - 4) R2-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-A(3PM U13 (4 - 4) R2-A)
Competitie Start2Volley Meisjes 2 - 2 (4) R2-A(STVM 2 - 2 (4) R2-A)
Competitie Start2Volley Meisjes 2 - 2 (4) R2-B(STVM 2 - 2 (4) R2-B)

Jeugdscheidsrechters

Amber Schoefs
Bart Pauly
Dina Indestege
Geert Janssen
Goele Callaars
Ilse Hornikx
Johan Santermans
Jurgen Hamaekers
Lara Ramaekers
Lotte Loos
Luc Budenaers
Olivier Foets
Patrick Tops
Rita Claes
Roger Aerts
Wendy Neyens

Sporthallen

Gem. Sporthal (Hal 1), As

Adres: Schuttenbergstraat 2, 3665 As
Tel: (089) 65 79 77

Gem. Sporthal (Hal 2), As

Adres: Schuttenbergstraat 2, 3665 As
Tel: (089) 65 79 77