MVC Molenbeersel

Overzicht bestuursleden, scheidsrechters en sporthallen

Bestuursleden

Nick Vanhoof

Functie: Voorzitter
Email: nick.vanhoof@telenet.be
Gsm: 0497452874
Adres: oud kevelaar 55, 3640 KInrooi,Kessenich,Ophoven-Geistingen, Molenbeersel

Katrien Mulders

Functie: Secretaris
Email: truyen.mulders@telenet.be
Gsm: 0498762106
Adres: greuwkensveld 6, 3640 KInrooi,Kessenich,Ophoven-Geistingen, Molenbeersel

Danny Greunlinx

Functie: Financieel verantwoordelijke
Email: danny.greunlinx@telenet.be
Gsm: 0468327693
Adres: smidsestraat 3, 3640 KInrooi,Kessenich,Ophoven-Geistingen, Molenbeersel

Laatste uitslagen

4PD-C 15/03/2020 10:00 V.C. BRABO BREE B - M.V.C. MOLENBEERSEL
3PM U11 (3 - 3) R2-D 15/03/2020 10:00 V.C. BRABO BREE - M.V.C. MOLENBEERSEL B
3PM U11 (3 - 3) R2-D 21/03/2020 12:00 M.V.C. MOLENBEERSEL B - TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN
3PM U11 (3 - 3) R2-B 21/03/2020 14:00 M.V.C. MOLENBEERSEL A - KIVOLA RIEMST C
STVM 2 - 2 (4) R2-B 21/03/2020 14:00 M.V.C. MOLENBEERSEL 0 - 3 JARACO AS B
3PM U13 (4 - 4) R2-D 21/03/2020 16:00 M.V.C. MOLENBEERSEL - MAVO DILSEN-STOKKEM C
3PM U15 R2-A 21/03/2020 18:00 M.V.C. MOLENBEERSEL - VTO OPGLABBEEK
4PD-C 21/03/2020 20:00 M.V.C. MOLENBEERSEL - V.C. BRABO BREE B
4PD-C 27/03/2020 20:00 M.V.C. MOLENBEERSEL - V.C. BRABO BREE B

Toekomstige wedstrijden ( 2 weken )

3PM U15 R2-A 3PM U15 R2-A-0011 28/03/2020 11:00 HE-VOC HECHTEL-EKSEL A M.V.C. MOLENBEERSEL
3PM U13 (4 - 4) R2-D 3PM U13 (4 - 4) R2-D-0016 28/03/2020 14:30 ELVOC ELEN M.V.C. MOLENBEERSEL
STVM 2 - 2 (4) R2-B STVM 2 - 2 (4) R2-B-0016 04/04/2020 13:30 WARA GENK M.V.C. MOLENBEERSEL
4PD-C 4PD-C-0051 04/04/2020 14:00 KEVOC KESSENICH M.V.C. MOLENBEERSEL
3PM U11 (3 - 3) R2-B 3PM U11 (3 - 3) R2-B-0015 04/04/2020 14:00 M.V.C. MOLENBEERSEL A VZW SCHOVOC BEVERST C
3PM U11 (3 - 3) R2-D 3PM U11 (3 - 3) R2-D-0023 04/04/2020 14:30 VTO OPGLABBEEK B M.V.C. MOLENBEERSEL B
3PM U15 R2-A 3PM U15 R2-A-0017 05/04/2020 10:30 KIVOC KINROOI M.V.C. MOLENBEERSEL
3PM U15 R2-A 3PM U15 R2-A-0009 11/04/2020 18:00 M.V.C. MOLENBEERSEL TECTUM ACHEL B

Speelt in de volgende reeksen:

Competitie 4de Provinciale Dames C(4PD-C)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 A(3PM U15-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) E(3PM U13 (4 - 4)-E)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) C(3PM U11 (3 - 3)-C)
Competitie Start2Volley Meisjes 2 - 2 (4)(STV M 2 - 2 (4))
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal(BVL DP)
Competitie Beker van Limburg Dames Provinciaal Groep A(BVL DP A)
Competitie Beker van Limburg U15 Dames(BVL U15 Dames)
Competitie Beker van Limburg U13 Dames(BVL U13 Dames)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U15 R2-A(3PM U15 R2-A)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U13 (4 - 4) R2-D(3PM U13 (4 - 4) R2-D)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-B(3PM U11 (3 - 3) R2-B)
Competitie 3de Provinciale Meisjes U11 (3 - 3) R2-D(3PM U11 (3 - 3) R2-D)
Competitie Start2Volley Meisjes 2 - 2 (4) R2-B(STVM 2 - 2 (4) R2-B)

Jeugdscheidsrechters

Charlotte Doumen
Danny Greunlinx
Eline Vandepoel
Fien Greunlinx
Janne Peeters
Jelle Peeters
Johan Bland
Johanne Vermetten
Jolanda Vermeulen
Kaat Gorissen
Katrien Mulders
Luc Baens
Michelle Van Dael
Nick Vanhoof
Reine Bland

Sporthallen

Sporthal op Sjeure, Molenbeersel

Adres: Smeetsstraat 13, 3640 Molenbeersel
Tel: 0487 54 90 28